1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Brał ktoś może chwilówkę

Dyskusja w dziale Offtop rozpoczęta przez Maziarz w dniu 08.04.2018

1. Chodzi mi tutaj głównie o darmowa chwilówkę. Czy takie pożyczki rzeczywiscie nie mają oprocentowania i innych opłat?

2. dimitr

dimitr Błyskotlwy

Idź sobie weź kredyt, albo kartę kredytową do normalnego banku. Chwilówki bierzesz powiedzmy 1000 zł, oddajesz ponad 2000zł, nie polecam.

3. masakrator

masakrator Dyskutant

Z tego co wiem to mozna chwilowke wziac na zero procent i oni ci pozycza te kilka stowek , oni doskonale wiedza ze majetni ludzie do nich nie przyjda pincset pozyczyc , ale przyjda ludzie co maja problemy i te nieduze sumy ich ratuja , chodzi bardziej o to ze oni doskonale wiedza ze wiekszosc klientow nie zalatwi kasy na oddanie w terminie i wtedy zaczyna sie naliczanie poteznych % , ci co pozyczyli nadal kasy nie maja wiec biora druga pozyczke na splate pierwszej itd ,petla sie zaciska i niczym sie ogarniemy mamy kilkadziesiat tysi w plecy i drugie tyle rosnacych odsetek . Jak ktos ma regularne wplywy i wie ze na 100 procent splaci w terminie , odsetki sa zerowe lub tam kilka zlotych to mozna brac , ale jak pozyczka juz jest w planach na inwestycje u buka lub inne podobne to lepiej zapomniec .

4. Stringer

Stringer Moderator Moderator

Jak bierzesz pierwsza to zazwyczaj jest na 0 % do kolejnych są doliczane opłaty.

5. balbinos

balbinos Zagubiony

Pożycz od mamy lub babci nie raz się zdarzy, że nie będziesz musiał oddawać wcale.

6. karson

karson Kumaty

Z tego co wiem to tak. Ale są pewne haczyki:
    pożyczka taka jest na niska kwotę
    i zwykle trzeba ją spłacić dość szybko. W ciągu maksymalnie miesiąca, moze dwóch miesięcy.
    Jeszcze możesz wejść sobie tutaj bo na forum ludzie piszą opinie o poszczególnych firmach pozyczkowych.

Jest to po prostu forma reklamy. Ktos kto będzie raz zadowolony moze wróci do firmy ponownie.

nasiona marihuany, nasiona konopi