Brał ktoś może chwilówkę

Maziarz 08.04.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Chodzi mi tutaj głównie o darmowa chwilówkę. Czy takie pożyczki rzeczywiscie nie mają oprocentowania i innych opłat?

2. dimitr

dimitr Kumaty

Idź sobie weź kredyt, albo kartę kredytową do normalnego banku. Chwilówki bierzesz powiedzmy 1000 zł, oddajesz ponad 2000zł, nie polecam.

3. masakrator

masakrator Tuptuś

Z tego co wiem to mozna chwilowke wziac na zero procent i oni ci pozycza te kilka stowek , oni doskonale wiedza ze majetni ludzie do nich nie przyjda pincset pozyczyc , ale przyjda ludzie co maja problemy i te nieduze sumy ich ratuja , chodzi bardziej o to ze oni doskonale wiedza ze wiekszosc klientow nie zalatwi kasy na oddanie w terminie i wtedy zaczyna sie naliczanie poteznych % , ci co pozyczyli nadal kasy nie maja wiec biora druga pozyczke na splate pierwszej itd ,petla sie zaciska i niczym sie ogarniemy mamy kilkadziesiat tysi w plecy i drugie tyle rosnacych odsetek . Jak ktos ma regularne wplywy i wie ze na 100 procent splaci w terminie , odsetki sa zerowe lub tam kilka zlotych to mozna brac , ale jak pozyczka juz jest w planach na inwestycje u buka lub inne podobne to lepiej zapomniec .

4. Stringer

Stringer Zagubiony

Jak bierzesz pierwsza to zazwyczaj jest na 0 % do kolejnych są doliczane opłaty.

5. Pożycz od mamy lub babci nie raz się zdarzy, że nie będziesz musiał oddawać wcale.

6. karson

karson Tuptuś

Z tego co wiem to tak. Ale są pewne haczyki:
    pożyczka taka jest na niska kwotę
    i zwykle trzeba ją spłacić dość szybko. W ciągu maksymalnie miesiąca, moze dwóch miesięcy.
    Jeszcze możesz wejść sobie tutaj bo na forum ludzie piszą opinie o poszczególnych firmach pozyczkowych.

Jest to po prostu forma reklamy. Ktos kto będzie raz zadowolony moze wróci do firmy ponownie.

7. adron3

adron3 Tuptuś

No coż. Osobiście raczej nie planuję wziąc pożyczki ale skoro firma reklamuje,ze jest 0% w przypadku pierwszej pożyczki to raczej tak jest ( niemniej warto jest się oczywiście wczytac w regulamin tak aby sie upewnić i czy przypadkiem nie ma dodatkowych opłat). Jesli będziesz w stanie spłacić w terminie to weź. Jeśli nie wiesz czy tyle zarobisz to nie. W sytuacji jeśli nie spłaci się tej pożyczki w ciągu miesiaca ( a tyle jest najczęściej na spłatę) można liczyć na bardzo wysokie opłaty. Firma nalicza opłaty i monity za przypomnienia. Potrafią Ci naliczyć ponad 50 zł za głupi telefon... Czy wysłanie listu z przypomnieniem.
    Dla firmy taka darmowa chwilówka jest sposobem reklamowania się
    https://www.rp.pl/Finanse/160929268-Dlaczego-firmy-oferuja-darmowe-chwilowki.html

Jest to opisane w tym artykule.

8. Autorze tematu, ja brałam jakiś czas temu chwilówkę. Faktycznie była darmowa, ale musiałam oczywiście spłacić ją w terminie. Jeżeli bym się spóźniła to by firma naliczyła jakieś opłaty, ale nie orientuje się jakiej wysokości. Osobiście polecam korzystać z porównywarek pożyczkowych np. Porównywarka pożyczek pozabankowych i chwilówek | Pożyczkowy Portal. Tak naprawdę wszystko znajdzie się w jednym miejscu. A i widziałam jakieś fajne promocje są, więc warto skorzystać.

9. adron3

adron3 Tuptuś

Tak ale ilość takich firm jest ograniczona. Nie każda firma ma darmową chwilówkę. No i obecnie wiekszośc firm sprawdza czy masz wpisy w bik czy nie.I jeśli masz jakiekolwiek wpisy tego rodzaju to raczej mozesz sobie wybić z głowy pożyczenie pieniędzy w ten sposób.

Jesli potrzeba Ci kasy ale nie masz możliwośći pozyczenia w banku, polecam zajrzeć sobie tutaj:
    Pożyczki społecznościowe dla firm - Future Capital

Jest to portal pożyczek społecznościowych. Można tam dostać pożyczkę łątwiej niż w banku a oprocentowanie nie jest złe.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...