1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Brak odczuć ,itp ..

Dyskusja w dziale Problemy ze zdrowiem rozpoczęta przez grower2k16 w dniu 13.01.2017

1. grower2k16

grower2k16 Dyskutant

Witam wszystkich pewnie niektórzy wiedzą ,że miałem swoją fotorelacje i dwa krzaki.
    Niestety miałem przez to problem a dokładnie przez zapach podczas kwitnięcia na który miałem wyjebane nie o tym.
    Ostanio od kumpla dostałem 50 kulek kompletnie o tym zapomniałem (pożyczyłem mu kasę na nasiona).
    Paliłem po 3 sztuki dziennie i po tygodniu uwaga.. nic
    Dosłownie pale jestem zajebany ale nie mam z tego satysfakcji zero wręcz mnie to obrzydza zrobiłem sobie fresha ale nic
    nadal moje ciało i umysł twierdzi ,że jej nie potrzebuje sam stwierdziłem ,że dam sobie spokój na jakoś rok albo najlepiej
    na zawszę bo przestawało mnie to kręcić (nie mam ochoty ćpać CZYSTO TOTAL 0 alko 0 palenia) ale od tego dnia czuję się
    samotny mam dziewczynę przyjaciół ale nic nie daję mi satysfakcji wstaje rano jem uczelnia dom coś na kompie myć się i spać.
    Wypaliłem się czy co się dzieję bo kumple twierdzą ,że to uzależnienie ale no do palenia mnie nie ciągnie a wręcz odtrąca.
    Pomocy :/

dodam też ,że nigdy nie paliłem kundla zawsze pewniak swój albo stacja akademik.

2. tapczan

tapczan TURBO WŁĄCZAM POTEM

depresja zimowo jesienna normalna u polakow ;d

3. ganja man

ganja man ganja man

haha to idź gdzieś na siłkę albo coś żebyś się nie nudził i zapomniał o paleniu ;d to na pewno nie jest uzależnienie

1 person likes this.
  4. Ngu

Ngu Wiedza nadprzyrodzona

Przejdzie Ci ja mialem podobnie przestalem palic z dnia na dzien bo juz mialem dosyc i ze 3 miechy nic nie ruszylem a od jakiegos tg mam swoj3 palnie i znowu przypalam ;d

1 person likes this.
  5. grower2k16

grower2k16 Dyskutant

Dzięki wielkie dzisiaj z rana zacząłem sprzątać robić jakieś ćwiczenia i ruszyć dupsko coś tam skutkuje no na pewno pozmieniałem priortytety i mam co robić od następnego tygodnia zacznę coś ćwiczyć jeszcze nie wiem co ale w ten weekend chyba wybiorę. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc niby zwykły komentarz a daje coś w duchu PEACE

1 person likes this.
  6. fess

fess Błyskotlwy

Musisz znaleźć sobie jakieś zajęcie, żeby nie myśleć po prostu o tym ;) Tak jak panowie piszą idz na siłownie,basen... cokolwiek ;) Z czasem ci wszystko przejdzie, pamietaj ze to siedzi tylko w twojej glowie ;)

1 person likes this.
  7. MJmafia

MJmafia Forumowy guru

Sauna i basen pierwsze co a potem jakieś siłowe sprawy wtedy będzie ok.

1 person likes this.
  8. grower2k16

grower2k16 Dyskutant

Dobra muzyka i wyjście na miasto z ziomkami mnie odświeżyło więc coraz lepiej to najpewniej jakaś chwilowa załamka bo powoli się regeneruję. :)
    Jeden dzień sporo zmienił zaraz lecimy na jakiegoś browara i może coś się pokruszy bo naprawdę to uczucie prawie ,że znikło ehh fajnie fanie ;d
    Dobra spadam wielkie dzięki za pomoc można już zamykać ;d
    Zdrowy styl życia zaczynam od tygodnia przyda się PEACE

9. Widzę, że temat stary ale zima powolutku się zbliża więc może kogoś mój post zainteresuje :> Tu nie chodzi o to, ze ktoś się "wypalił", że przesadził z ziołem czy cokolwiek innego ! Tak naprawdę to brak witaminy D3. Proponuję o tym poczytać dokładniej jak i o samej suplementacji tą witaminą :) Ja powiem w dużym skrócie - jest lato to jakkolwiek te witamine łapiemy ze słońca ( o ile wychodzimy rozebrani się około 30-60min poopalać ) ale w zime ni hu hu :) DLatego należy się suplementowac, taki mamy klimat. Witamina D właśnie odpowiedzialna jest w duuzej mierze za nasze poczucie humoru ? Generalnie stany depresyjne i te wszystkei związane z tym tematy.
    Sam się suplementuje :) Robiłem na sobei testy aby wykluczyć ewentualny efekt placebo - nic z tych rzeczy. Witamina działa ! :) To w dużym skrócie. Ile jej brać ? Jak najwięcej, nie da się tego przedawkowac. Chyba, ze weźmiecie jakiś najtańszy syf z allegro i będziecie jeść garściami ;p
    No to ogólnie tyle :)

3 people like this.
  10. OUTsider

OUTsider Forumowy guru

Żeby witamina D się aktywowala to i tak trzeba wystawić się na słońce. Sama suplementacja nic nie daje.

11. Rumcajs z Plebanii

Rumcajs z Plebanii Błyskotlwy

12. PanBadura

PanBadura Weteran

A może masz za dużo pieniędzy i po prostu jak to mówi Ferdek... w dupie się poprzewracało ;d

3 people like this.

nasiona marihuany, nasiona konopi