Box na wymiar?

marcopolo 03.10.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Siema!
    Tak jak w temacie.Ziomek szuka producenta box-ow na wymiar.Sprawdzalismy juz jakies info w necie,niestety brak odzewu.Moze ktos posiada jakies informacje.

2. v3nom

v3nom Użytkownik

w braniewie jest jakiś typiarz który szyje na wymiar i to w miarę za rozsądne pieniądze ale kontakt z nim i oczekiwanie na paczkę to istny koszmar, kolega zamawiał od niego i po paczkę musiał fatygować się samemu ale namiot został uszyty dobrze i według tego co oczekiwał kolega.
    niby można polecić ale strasznie się nawkurwiał

3. marcopolo

Jakies namiary?/pw/

4. Medicum89

Medicum89 Zagubiony

na nicegrowbox zrobia ci jaki wymiar chcesz . Otwory wentylacyjne tez na wymiar i jakie chcesz . polecam te boxy

5. benger

benger Użytkownik

Jak medicum pisze w nicegrowbox zrobią na wymiar boxa, ale rurki do stelażu z pcv otrzymasz, a według mnie one są strasznie chujowe, raz powiesiłem lampe i po 15 min dobrze ze tam stałem rurka zaczęła się uginać pod ciężarem 2-3kg... musiałem druta na wymiar dać do tej rurki aby wzmocnić i jest ok...

6. marcopolo

Wszystko ladnie pieknie,tylko proby kontaktu z nicegrowbox nie daja rezultatu,brak odzewu.

7. v3nom

v3nom Użytkownik

znalazłem tego sprzedawcę o którym pisałem wcześniej i wysłałem PW z namiarem
    powodzenia :)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...