1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Box-ik 48x35x80 Pomoc z oświetleniem

Dyskusja w dziale Warsztat - dział techniczny rozpoczęta przez ArnoldBoczek w dniu 23.10.2018

1. Tworzę o to takie dziwne mieszkanko dla Panienek (wysokość,szerokość,długość).
    W środku ścianki Wyklejam Mylarem,dwa wiatraczki od Komputera (wlot,wylot).
    Ale z oświetleniem to już się pogubiłem kiedyś miałem przygody z pc ale to bardzo dawno a teraz naszedł pomysł na coś takiego z starym akwarium .

Prosił bym o radę jakie oświetlenie mógłbym zastosować do takiego dziwaka , jest to box typowo pod jakieś 2-3 automaty na szybko . Naszła mnie taka myśl czy aquael led plant dało by radę pytam z czystej ciekawości bo są to led do wykorzystania w Akwarystyce .

Za Pomoc Serdecznie z góry dziękuje i Pozdrawiam Kolekcjonerów :)

2. pomoże ktoś?

3. ledy takie do akwarium nie nadają się....
    niski box będziesz miał to IMO masz do wyboru CFL lub mono LED
    EDIT: choć przy mono LED i tak musisz te 30cm chociaż zachować zeby barwy się mieszały...
    daj lepiej wyższego boxa to będziesz miał więcej możliwości

Last edited: 24.10.2018
  4. A coś takiego
    Świetlówka Tornado 5W-32W E27

w ilośći 3 sztuk?

5. według danych z sieci będziesz potrzebował 4 takich żarówek co łącznie da ok. 9000lm
    pomyśl też nad ilością tych krzaków bo ja to bym dał tam jednego w około 10l donicy ;d

ArnoldBoczek likes this.
  6. Super Dzięki Heniu myślę że się zastosuje :) i jak myślisz dać wtedy jednego Sezona zamiast Auto no nie ?

7. ta, typową indyjkę wsadzisz to Ci wyjdzie niedużo dłużej niż automat... he z resztą nie raz musiałem dłużej trzymać af niż sezona szybkiego ;d
    będziesz miał lepsze palenie i oszczędzisz na prądzie
    aha i tam chodziło mi oczwiście o 4x tornado 32W

nasiona marihuany, nasiona konopi