Box bez wentylacji, lecz z otworami osłoniętymi pończochą, dla zachowania światła poradzi sobie ?

Orciak 22.10.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Czy box bez wiatraków da rade? Można poprostu zrobić w boxie pare otworów osłoniętych pończochą aby światło nie wylatywało? Albo poprostu uchylone drzwiczki? Czy jedna roślinka da rade?
    Pozdro :d

2. ŚmiejącaSięTwarz

ŚmiejącaSięTwarz Banned Zbanowany

Siema. Pewnie i dałaby rade, pytanie tylko czym bedziesz ja oswietlał, jaka bedzię temperatura w środku i jak często będziesz jej te ewentualne drzwiczki otwierał. Ja jak połączyłem dwa boksy takze był układ zamknięty w obiegu powietrza ale po paru dniach były jakby ztłamszone, ewidentnie brakowało im CO2. próbuj ziom, jedna pestka to 15-25plm takze jak sie udusi bedziesz wiedzaił co i jak.
    na przyszłość jak pytasz i chcesz zeby ci ktoś odp to powiniennes zamiescic info o boxie tzn wymiary, z czego go uklieisz itp. box 1m2 z płyty wiórowej rózni się znacznie od zrobionego np z płyty laminowanej, itd itd.
    a jak zamierzasz kontrolować wilgotność bez wentylacji, bo o ile 80% na wegu jest ok to na flo bedzie lipa a nie kryształki zawierające THC.
    czytaj czytaj i ogladaj a się dowiesz- to forum nie znosi pytan z oczekiwaniem na instrukcje obslugi bo wg mnie łatwiej jest coś wpisać w google niż konto zakładać pisać i czekać a jak zadasz problematyczne i merytoryczne pytanie to bedziesz miał wiecej kompanów do rozmów.
    a widze że napierdzielasz posty nowe a to wszystko jest juz napisane

• Lubie to x 2
  3. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Tak jak Kolega
    ŚmiejącaSięTwarz Ci napisał - jeśli nie znalazłeś na forum odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie,
    to załóż jeden wątek i w nim je zadaj, a ktoś odpowie, a nie uskuteczniasz patent "kopiuj-wklej" robiąc śmietnik dookoła.
    Usuwam dwa z trzech tych samych wpisów, a Ty łapiesz ostrzeżenie na miesiąc. Ogarnij tę sytuację.

4. Dzieki bede pamietał, w google szukalem ale nie było, wymiary boxa to 1 x 1,5 z kartonu wyklejony od srodka kocem ratunkowym, na lampce jest napisane max 11W jest jakas energooszczędna chyba z takim dużym wpięciem do kontaktu. Mam 3 af nasiona więc spróbuje z pierwszym bez wiekszej wentylacji a jak cos źle pójdzie to z następnymi zrobie inaczej. Jeśli chodzi o wilgotność to szklanka z woda :d dzieki pozdro

5. Xorax

Xorax Tuptuś

Stawiam whisky że ta jakaś lampka jest za słaba. Zwłaszcza na takiego boxa. 32W philips tornado musiałbyś tam dać 34 a co dopiero jakiś tam żarówek 11W pod kontakt.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...