bongo czy vaporizer

Sneaker 17.12.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Bongo z 55+/- filtracjami będzie zdrowsza lub prawie na takim samym poziomie alternatywą vaporyzacji mj?

2. Pojebus

Pojebus Gość

Nie znam sie na tym ale zadne bongo nie oczysci z dymu chujostwa jak vapo...

3. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Zagubiony

vaporizer jest najzdrowszą opcją ;]

4. L4nceR

L4nceR Kumaty

Dlaczego porównujesz vaporyzator do bonga? Może mieć nawet 200 filtracji wodnych ale tu chodzi o sposób wchłaniania..

Z bonga/jointa/butli/lufki zachodzi proces spalania w dużej temperaturze gdzie większość THC i innych substancji ulega utracie i tylko część przyjmujemy. Przy okazji wchłaniamy różny syf, największy to tlenek węgla (O2).

Vapo działa na innej zasadzie. Tutaj nie masz procesu spalania a podgrzewania do ustalonej temperatury (mówię tu o urządzeniach z ustawianiem temperatury) i wchłaniania tylko pożytecznych składników: THC, CBD, CBN, THCV itd..
    No i nie masz tej zmuły pod koniec działania marihuany jak przy procesie spalania.

Mnie od jakiegoś czasu serce boli, więc zdrowiej dla mnie inhalować się z vapo niż palić jointy jak to dotychczas robiłem. Zakupiłem na mikołajki Flowermate AURA i jest spoko :)

• Lubie to x 3
  5. PanBadura

PanBadura Użytkownik

Mam vaporizer Extreme najnowszą wersję, mam tez bongo zig-zag (znajdziesz na allegro), jeśli chodzi o fazę, to jest porównywalna, gdyż wszystko zależy od tego ile suszu naładujesz. Do bonga wchodzi mi 1g i jak porządnie zapełnię dymem takie bongo to jest ładna faza. Ale przy odpowiedniej temperaturze i naładowaniu vapo jedynie 0,4g jestem w stanie osiągnąć to samo, albo i lepiej. Vapo jest na pewno zdrowsze. Reasumując:

Vapo jest zdrowsze, ekonomiczniejsze, łatwiejsze w odpaleniu, smaczniejsze, high oba dają mniej więcej na tym samym poziomie, chociaż high jest nieco hmmm INNY.

Ja jak kupiłem vapo to pierwsze co to wypolerowałem bongo i odstawiłem w kąt :)

• Lubie to x 2
  6. Nie no mam vapo, ale chciałem się upewnić, dzieki chlopaki :)

7. W sumie spoko artykuł znalazłem na temat "vaporizer bongo" ale nie wiem czy jest jeszcze aktualny, większość jest o szishy i bongo, a mnie ciekawi wątek o vaporaizerach co o nim sądzicie bo jestem zielony w temacie:cojej:

8. Moim zdaniem znacznie zdrowszą i ekonomiczną opcją jest właśnie "vapowanie". Kupiłam sobie ostatnio świetny, poręczny waporyzator wyposażony w wyświetlacz Oled, który informuje mnie m.in. o stanie baterii urządzenia, aktualnie temperaturze podgrzania oraz temperaturze docelowej. Waporyzator jest bardzo prosty w obsłudze, palenie suszu roślinnego dzięki niemu staje się prawdziwą przyjemnością.

9. A może herbatka? :D Nie no myślę, że jednak vape. W ogóle skąd bierzecie suszyk? Ja narazie kupuję w https://cbdlife.pl/ i wybieram amnesie dobrze rozluźnia przed snem, polecam gorąco

10. Pali się swoje
    vapek oczywiście najlepszy

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...