1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Bong + grinder + vaporizer ze śladowymi ilościami

Dyskusja w dziale Prawo narkotykowe w Polsce rozpoczęta przez Sinister w dniu 09.09.2017

1. Sinister

Sinister Zagubiony

Hej,

Kumpel uświadomił mnie dzisiaj, że jeśli się człowiek przyjrzy, to może dostrzec moją roślinkę na parapecie (2 piętro, domek jednorodzinny). Posadziłem, bo chciałem trochę zaoszczędzić - zamiast kupować, miałbym własne źródło. W obawie, że ktoś zobaczył z ulicy, pozbyłem się jej przed chwilą. Teraz pytanie: czy jeśli znajdą u mnie przedmioty wymienione w temacie, ale NIC poza tym, grozi mi jakaś kara? Poprzez "śladowe ilości" miałem na myśli niedokładnie umyte bongo, czy małe pozostałości na ściankach grindera.

2. Wielki Zdrowy Topas

Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

Za bardzo panikujesz,nic Ci nie zrobią a jak chcesz być spokojniejszy to wynieś wszystko co z gandzią związane z domu na jakiś czas.

1 person likes this.
  3. Stary Zgreed

Stary Zgreed Wiedza nadprzyrodzona

Za nie umyte bongo grozi ci 3 miechy...za pyłek w młynku do pół roku...japierdole

2 people like this.
  4. Sinister

Sinister Zagubiony

Ok, dzięki. Czyli mogę spać spokojnie ^^

5. Damialix

Damialix Inspiracja

Stary Zgreed
    co ty mówisz jakieś 2 tyg temu mnie psy przeszukiwały i musiałem nawet ściągać buty skarpetki itd i znależli lufkę z której paliłem jakieś 30 min przed tym młynek ale zielsko wypalone już i nie znależli zielska spisali i tyle

6. Stary Zgreed

Stary Zgreed Wiedza nadprzyrodzona

I teraz jesteś na widelu,będą Cię pamiętać...

Ps. Naucz się rozpoznawać ironię i sarkazm.

1 person likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi