Bobrowe bagna auto white widow x1, auto amnesia x1

papużkafalista 08.05.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Po wysadzeniu asahi. Potem topsin na początku flo i w zaawansowanym flo.

2. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Po przesadzeniu mozesz podac z woda troche nawozu,oczywiscie jesli w ziemi ubogo w papu,a jesli chodzi o oprysk ,Asahi SL w zupelnosci wystarczy,Topsin zostaw na FLO:)

3. Witam was wszystkich, przedwczoraj przesadziłem roslinki i następnego dnia byłem na spocie zobaczyć jak sie trzymaja obydwie maja oklapnięte liscie i biale plamki na liściach i dodam, że na obydwu jest taka mala pajeczyna. Jakie amm opryski dokonac i cxy to normalne po przesadzeniu ze jedt taka oklapnieta? Po wysadzeniu zrobiłem oprysk asahi sl i podlałem połowa dawki nawozu. Dodam że rosliny nabrały bardziej zielonego koloru, może ja przenawozilem ? Nie wiem o co chodzi proszę o pomoc, zaraz dodam zdjęcia ponieważ teraz nie mam takiej możliwości, dziękuję za pomoc i pozdrawiam! ;(

4. pajęczyna ,mówisz?
    przedzorek chuj jeden zapewne ,katrate oprysk albo jak inni pryskaja tytoń + czosek ( o ile dobrze pamiętam )
    oklapnieta moze przez przesadzenie moze za duzo wody ,za mało slonka poczekaj

5. Słonka za mało napewno nie jest, świeci na prawie caly dzien, właśnie czytalem o tym oprysku z czosnkiem. Wydaje mi sie ze za wilgotna ziemia jedt na tych bagnach mimo to, że zrobiłem kopce ;( Raczej nie umiera bo liście sa oklapnięte tylko te największe te w srodku rosna normalnie.

6. Tutaj dołączam zdjęcia roślinki dzień po przesadzeniu z widocznymi plamkami. Snapchat-571912962.jpg Snapchat-1738831900.jpg Snapchat-1822809157.jpg

7. Mam pytanie znalazłem takie cos w domu a nie mam teraz możliwość zakupu czegoś innego. Czy moge zrobic tym oprysk ? Dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam!

1558258011828..jpg

8. daj jej czasu

a tenn substral to
    • przeznaczenieKrzewy różane, rośliny kwitnące i zielone, krzewy, rośliny iglaste
    • Zastosowanie

9. A takie cos może byc ?

1558260804178..jpg

1558261320323..jpg

10. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Tak moze byc.

11. Witam raz jeszcze! Byłem na spocie i indica juz ożyła, ale sativka dalej oklapnieta, da rade jak myślicie ? Zrobiłem oprysk na te robactwo. Mam jeszcze pytanie jak wygląda sprawa z podlewaniem nawozu na outdoor ? Mam podlewać co tydzień, czy jak to jest ? Gdy będę miał możliwość dodam zdjęcia. Pozdrawiam!

12. Podlewasz jak ma sucho. Raz nawóz raz woda

13. nie jak ma sucho bo nie bd codziennie lazil,tylko pacz pogode jak pada to raczej nie idziesz podlewac
    jak sucho 4-5 dni po 60 stopni zapiedzielasz nast dnia

• Lubie to x 1
  14. No to na jedno wychodzi hehe chyba logiczne ze jak pada to ma mokro hehe.

15. Tak jak myślałem dziękuję za odp ;)

16. Witam was, przepraszam za tak częste update fotorelacji, ale przejąłem sie nimi i codziennie jestem na spocie to czemu miałbym nie dodać zdjęć? ;) Wiec tak sativka juz tez sie podnosi i rosnie tak samo indica, lecz zastanawiaja mnie zawinięte liście u indicki i zastanawia mnie to czemu dalej sa takie oklapnięte to 3 dzien na spocie wiec może jeszcze nie przyzwyczaiły sie do nowych warunków ? To mój pierwszy outdoor więc nie wiem i się martwie, podlałem je pełna dawką nawozu ponieważ od 3 dni u mnie nie padało. Na kilka dni daje juz im spokój.Zapomnialem wam powiedzieć, że ostatnio zabezpieczyłem spot przed zwierzyna, szmata zamoczoną w przepalonym oleju, na dole szmaty jest sloik z tym olejem zeby sie nasączała, również porozrzucalem wokół spota siersc psa i po zwierzynie ani sladu oby tak dalej ! Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za pomoc ;)

17. Ścieżke wydepczesz i bedzie po paleniu.

18. Moze tylko 2 razy szedłem tą samą ścieżka chodzę roznymi drogami.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...