Bobrowe bagna auto white widow x1, auto amnesia x1

papużkafalista 08.05.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Tak ten spot jest na bagnach na których nie ma drzew.

2. Zapomniałem dodać, że posyłałem wokół spota snacol, żeby powoli pozbyc sie ślimaków, dobrze zrobiłem ?

3. Tak

4. Powodzenia, też mam 2x White Widow i dobrze się zapowiadają.

5. Dziękuję, również życzę powodzenia! ;)

6. marian127

marian127 Kumaty

Sry kolego ale od kiedy BIOhumus to chemia?

7. Przepraszam, zapomniałem dodać, że chodzi mi o ten ze sklepu.

8. Tutaj dołączam specyfik ( nawóz ) który chciałbym zastosować. Będzie on dobry na wegetację roślinki ?

20190514_174012.jpg

9. 1.Dzien 8
    2.dzien 7
    Jak je oceniacie i kiedy zacząć lac ten nawóz co wspomniałem wcześniej albo cos innego na weg ?

1557848666884..jpg

1557848783513..jpg

10. Powinno się od 2 tygodnia wege, także już możesz śmiało zacząć. Tylko pół dawki zamiast całej.

11. Myślisz, że ten nawóz się nada ?

12. Wydaje mi się, że tak.

13. Witam dzisiaj otworzyłem boxa patrze na ziemie a tam nalot takiej jakby pleśni, wybrałem to ale boje sie ze zatakowala ona rosline w piatek ida na spota, co mam robic ? Czy roslina juz jest zarazona plesnia ? Boje sie o nie bo fajnie rosna i sa zdrowe aha i zapomniałem dodac juz zaczynają ładnie pachniec ;) zdjęć dziś nie bedzie ponieważ nie mam czasu pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

14. Wentylator mieszający powinien być włączony cały czas - wymiana powietrza to podstawa

15. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

Biały nalot jeszcze nic nie znaczy. Nie każdygrzyb jest zły. Pamiętajcie skąd mamy penicyline

• Lubie to x 1
  16. Penicylinę mamy z pleśni. Trudno bez zdjęć określić co tam koledze się rozwinęło w boxie

• Lubie to x 1
  17. Chciałem zrobic zdjecie ale slabo bylo to widac. Dzisiaj sprawdze boxa i jak cos bedzie to dam znac w formie zdjęcia. Jak myślicie co to moze być jak nie plecha ? Jakie grzyby objawiają sie tez takim białym nalotem w formie jakby gabki ?

18. Niech ładnie idą. Przy twoim 8 dniu moje to jakieś karzełki:niewiem:

Czarny

19. Przepraszam za jakość zdj, ale nie mam możliwości na zrobienie lepszych. Meszku juz nie ma, na dniach leca na spota. I odrazu po przesadzeniu leci oprysk asahi sl i chce odrazu podlac polowe dawki naowozu, czy to dobry pomysł, podlewać rosline nawozem, gdy sie tak stresuje ? Pozdrawiam!
    1.dzien 10
    2.dzien 9

1558021217146..jpg

1558021263944..jpg

20. Aha no i dodam, że na listkach nie ma żadnych plam itp, ale wydaje mi się ze juz się głodne robia.Przygotowalem się również na wypadek jak by się plesn pojawilia.Poradzcie mi co mam robic i jakie opryski wykonac po wysadzeniu roślinki wiem tylko o asahi sl, ale moze popryskac ja odrazu topsinem na wypadek plesni ? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam ;)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...