BlueBerry af ocena rosliny

PowerFlower 15.05.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam. Mam pytanko czy roslina wyglada zdrowo? ma 31 dni(17 dzien flo). Pokazuje jakies niedobory? warunki w boxie prawidlowe,ph nie znane.Podlewam woda zywiecki krysztal naprzemian z florovitem npk 3-5-7 co dwa dni.Jest niziutka, czy taka odleglosc zarowy jak na zdj jest ok? jak myslicie podrosna jeszcze cos te szczyty?

• Lubie to x 1
  2. Stary ja bym byl dumny gdybym taka mial.
    Narazie prowadze pierwszy w zyciu plant. I nie jestem zadowolony. Ciagle jakies problemy napotykam. Moje roslinki choruja liscie blakna, przebarwiaja sie i mam juz dosc wszystkiego :/ pozdro. Masz pieknego kwiatuszka. Wyglada na bardzo zdrowa roslinke;) pozazdroscic.

• Lubie to x 1
  3. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

jak możesz to i z 5cm daj tą lampe nad szczyty jak cfl :) ogólnie ładnie :D

• Lubie to x 1
  4. Witam dzieki za odpowiedzi. Cóz moze dolegac mojej roslince? liscie jakies takie dziwne sie zrobily. Podlewam caly czas tak samo, ph gleby nieznane. 38 dzien. MOze za duzo nawozów i podlewac sama woda? pomocy!!

zdjecia

pozdro!

5. grabarz

grabarz Błyskotlwy

możliwe że przenawoziłeś florovitem, lej samą wode, dobrze by było zbadać ph podłoża jak i wody jaką podlewasz, to podstawa w uprawie. podłoże może być zakwaszone od tego nawozu, albo ph mogło podrosnąć od wody, która może mieć wysoki odczyn

• Lubie to x 1
  6. VejderSkun

VejderSkun Błyskotlwy

Dokładnie tak jak piszesz kolego - popalone od nawozów,liście żółkną od samych końcówek.Sama woda do chwili aż przestaną żółknąć,później też trochę odczekaj zanim podasz kolejną porcję nawozu,ja leję od czasu do czasu,a tak to sama odstana woda.Tragedii nie ma ,wyjdzie z tego ;]

P.S- i wyrzuć ten keramzyt z wierzchu,bo podczas podlewania nawozem nasiąkł nim i za każdym razem jak będziesz podlewał to woda będzie ten nawóz z tego keramzytu wypłukiwać i na nic kuracja...

• Lubie to x 1
  7. dzieki za rady, na dniach zakupie jakis sprzet do pomiaru ph. Podlewam woda Żywiecki Kryształ z banioka 5l wyczytalem ze ph ma 6,2 ale czy to prawda? Bede lał samą wode.
    z fartem

8. siema! juz sie chyba polepszylo roslince. jak myslicie od kiedy moge znow lac nawoz? co by lepiej kwitla :D 44dzien(30flo)

• Lubie to x 1
  9. Mucha!

Mucha! Zagubiony

możesz zacząć dawać nawozy, ale zacznij od połowy dawki zalecanej przez producenta i pamiętaj żeby lać na przemian woda/nawóz,
    pozdro :)

• Lubie to x 1
  10. Siema!! I jak dobrze jej idzie? dzis jest 58 dzien(44flo) Jak myslicie ile jeszcze do scinki? Śmierdzi strasznie, filtr z maty weglowej nic nie daje. Lac jej jeszcze nawóz, czy juz sama wode. Macie jakies sposoby na obnizenie wilgoci? W nocy ma 80% przy wylaczonych wiatrakach. Liscie z dolu poucinalem co by lepszy przewiew byl .

foty:

dzieki za odpowiedzi i pozdro !

• Lubie to x 1
  11. Master!

Master! Kumaty

Bardzo ładnie kolego to wygląda :D 44 dzien flo to jeszcze chyba przy szybko na ścinkę ale jak lejesz nawozy to możesz je odstawić i zacząć robić flusha...Dwa tyg i powinna byc idealna ;] Łap blanciora :D

• Lubie to x 1
  12. Trochę mała ale to bardzo dobre palenie pozazdrościć.topy ładnie spuchły a co do ścinki to obserwuj trichomy

• Lubie to x 1
  13. mała bo boks malutki hehe , powierzchnia 0,05m2. dzieki za rady! Juz na samej wodzie bede lecial. producent pisze ze powinna dojsc w 65 dni od ziarenka, ale potrzymam ze 2 tyg. i bedzie.:drzewo:

pozdro!

14. Raport z Palenia zrób stary chętnie zobaczę

15. logitech

logitech Zagubiony

Zajebista roslina :D moze malo palenia ale za to jakiego :) przystaw blizej lamp - 3-4cm to zobaczysz jak napuchnie :D

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...