Blue Dream/Critical +2.0/Dark Purple/Pineapple Gnom/Nl Gnom/Uk Gnom cheese/White Widow LED-COB 0,49

Zjarus 05.02.2019

Blue Dream/Critical +2.0/Dark Purple/Pineapple Gnom/Nl Gnom/Uk Gnom cheese/White Widow LED-COB 0,49 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Zjarus

Zjarus Użytkownik

Witam witam i po nie długiej przerwie startujemy na nowo, powtarzamy przygodę z AF'ami... Tylko Dark Purple się powtarza a rzeszta całkiem inna, sami oceńcie czy amator Zjarus potrafi zrobić progress nie regress wiadomo ocb załoga. Nie ma co lać wodę, niczym polityk z wiejskiej w wwa a przedstawić wam arsenał pod projekt:
    Nasiona: Critical +2.0 {Gnomes Seeds} x1, Dark Purple {Delicious Seeds} x1, White Widow Puszkin (znaczy w puszcze po Leszku){Gnomes Seeds} x1, Nl Gnom {Gnomes Seeds}x1, Pineapple gnom {Gnomes Seeds} x1, Blue Dream {producent no know} oraz Uk gnom cheese {Gnomes Seeds}.
    Powierzchnia: 70cmx70cm=0,49m2 wysokosc 1,25m (nieśmiertelny namiot)
    Oświetlenie: Cob cxb3590 3 diody-150w 3500K
    Fotoperiod: weg-20/4h , flo-tak samo
    Wentylacja: Wylot;Kanałowy 115m3/h ,
    Wlot; pasywny i Mieszający to tacka pod plabka lapka (Taka, żeby się za bardzo nie grzał_ przy poprzednim dała radę to i na tem mam nadzieje, że podoła bo po co mam kupować coś innego jak przecież działa....
    Ogrzewanie:grzejnik ustawionay na 750W/h czy 375 w zależnosci od potrzeb + niebawem w leci programator czasowy bo w czasie włączonych świateł w środku robi się mały piekarnik (29-32 stopni max)
    Donice: kwadratowe 6l
    Nawozy: Advanced Nutrients; Bazowe-Connoisser grow i bloom A&B, Dodatki: B-52, Big Bud, Bud Candy, Flawless Finish, Overdrive, Piranha, Voodoo Juice, Sensizym oraz Rhino Skin, Cal-mag . Canna cure + 1
    od AN ( typu reviwe)
    Neutralizacja zapachów: Prima Klima Economy Flat 200-250m3/h
    Trening - LST
    Widok bez Puszkina:
    Widok z Puszkinem:
    Nl Gnom:
    UK Gnom Cheese:[​IMG]
    White Widow (Puszkin):
    Pineapple Gnom:
    Dark Purple:
    Critical+2.0:
    Blue Dream:
    Miłego wieczoru zyczy Zjaruś i z fartem czytający, oglądający czy komentujący w wszyscy "dobzi" ludzie.
    P.S-Dzień 2/3 zależy od którego bo Dark Purple i White Widow złapały początkowo zamyłe ale już są pod światłem i czekam na rozwinięcia pierwszych listków.. Życzcie powodzenia bo pewnie bedzie potrzebne jak zwykle w moim ogrodzie...
    2nd P.S
    View: https://www.youtube.com/watch?v=hp4endJMu1E
    Tylko nie Różyczka tylko cannabisik ale to i to piękne ...

View: https://www.youtube.com/watch?v=qKAz9zlk6Xw

• Lubie to x 10
  2. uho667

uho667 Moderator Staff Member

no to kibicuje zjarusie , widze ogrzewanie na propsie ,ale pamietasz taki elektryk nie moze dostac wilgoci nic wody bo sie zapali , najlepiej uzywac olejowych na malych powierzchniach a sa takie 450 w

• Lubie to x 2
  3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Fajny projekt i puszkin jest, to już w ogóle zasiadam i oglądam.
    Powodzenia!

• Lubie to x 1
  4. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Rozkrecasz sie Ziomek,bardzo ladnie,co lampy maja lezec haha.Mam pewne obawy,czy aby ten grzejniczek nie bedzie za bardzo wysuszal roslinek najblizej rosnacych??
    Powodzonka

• Lubie to x 1
  5. Powodzenia będę obserwował chociaż nie jestem fanem AF. Pozdro

• Lubie to x 1
  6. benger

benger Użytkownik

czysty kokos jako medium ? miernik ph i ec masz ?
    Powodzenia :D

• Lubie to x 1
  7. Zjarus

Zjarus Użytkownik

Grzejnik działa co jakis czas bo jak pisałem jak działa zbyt długo w środku robi się piekielny klimat, ale mam nadzieje, że to i pomoże niż zaszkodzi...
    A dziękuje, mam nadzieje, że cos z tej puchy wyjdzie bo poki co to ona najbardziej w tyle ...
    Proste trzeba coś robić bo się człowiek zanudzi,w takim grajdołku ale daje tam ściery z wodą to jakoś strasznie ich nie wysuszy mam nadzieje, poza tym on działa nie zbyt długo ba strasznie grzeje na 0,6125m3 ale cóż trzeba zamontować programator czasowy pod grzejnika i bedzie dobrze a w sumie ma byc .
    Dzięki Af'y to specyfika sama w sobie ale kto nie uprawia póżniej nie ma co palić.... dlatego stosunkowo najszybciej idzie kwiatki uzyskać własnie z tych Auto-dzieciaków
    No co Ty... Ziemia kwiatowa ph5,5-6,5, kokos ,perlit i trochu dolomitu ale minimalnie, myślę że nie najgorsze medium. Miernik ph posiadam lecz EC niestety brak, choć czy będzie taki potrzebny, bo mam zamiar odpuscic troche nawożenie, aż do czasu gdy sama poproszą o papu lekkim deficytem wiadomo, że nie z marginalny stężeniem. W puszy jest prawie sam kokos... bo ziemi mi juz brakło... ale spróbować mozna ale wiadomo, że nie wiadomo z jakim skutkiem.
    Dziękuje wszystkim za aktywność i życzę miłego dzionka . Piona panowie #420

8. Ryjek

Ryjek Użytkownik

Powodzenia Zjarus =)
    fajnie że lecisz

• Lubie to x 1
  9. Zjarus

Zjarus Użytkownik

Proste że Zjarus leci wtedy kiedy nie leci bo taka jego chora natura , ale dobrze, że nie córka... czy syn a dziękuje za życzenie powodzenia bo pewnie nie raz się przyda ;). A za to ja życzę Miłego Dnia or Wieczoru zależy kiedy kto to czyta... ;). Aktualizacja jutro, a znaczy dziś pewnie gdzieś po 4:20 ale to się zobaczy tyle o ode mnie PEACE Crew'u.

10. Zjarus

Zjarus Użytkownik

Update volume 1st Dzień 10(W.W/D.P)/11(reszta)
    Niestety w namiocie zostało już tylko 6 roślin, Pineapple padł a w sumie nie wykształcił listków przez ponad 9 dni, więc postanowiłem go usunąć z donicy i w jego miejsce dać White widow z Puszkina (następnym razem spróbuje powalczyć z kalibrem 0,5l. Panny dostaja śr.60-80ml przez pierwsze 3 dni potem lekko wzrastała o ok. 10/15 ml co 2 dzień a obecie dostają po ok 110/125mln na doniczke. Warunki nie najgorsze choć wyglądają dosyć na małe jak na 10/11 day ale bez stresu nie na siłe i powoli w strone progresu nie regresu rzecz jasna ale to wiadomo u każdego growera obowiązują zasady i uwarunkowanie miedzygatunkowe haha Wilgoć: Dzień <75-90>% / Noc <79-92>% (w tych przedziałach liczbowych to samo dot.*C) oraz Temperatura: Dzień<23-26>*C, zaś Noc<19-25>*C. Wiem że 19 dosyć mało ale to tempertaura przejściowa zależna od momentu pracy tego grzejnika, więc za bardzo się tym moja morda nie przejmuje ale też chce by cipki miały ciepło by im dobrze było w moim Rajskim ogródku ;). Nawożenie narazie nic grubszego ani podstawowego w planach przynajmniej z 2/3 tyg zobaczymy kiedy zajdzie taka potrzeba, bo grunt to im nie prze dobrzyć a reszta jakoś wyjdzie taka nadzieja, a jak popularnie wiadomo nadzieja matką głupich i vagetabelsów haha ... Podałem Voodoo Juice oraz Pirhana od AN (1.5/2 ml per l). Widok Na całość:
    NL:
    Uk Gnom Cheese:
    White Widow:
    Dark Purple:
    Critical +2.0:
    Blue Dream:
    Pozdrówki oraz z Fartem załoga !!! Bongo

• Lubie to x 5
  11. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Blue Dream to od Humboldt'a .

Powodzenia Zjarusie !

• Lubie to x 1
  12. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Ziomus,wywal te nakretki powies 2 mokre reczniki I bedzie o niebo lepiej z wilgotnoscia.Super ze lampa nie stygnie-trzymam kciuki.

• Lubie to x 1
  13. Zjarus

Zjarus Użytkownik

ręczniki też są więc ok wywale te zakrętki i dodam +1ręcznik pewnie jutro, dzięki za sugestie maroPolo. Apropos dzięki Zielona za podanie nazwy producenta Blue Dreama bo to cross {SSHxBB} czyli pewnie kosmos ale sie zobaczy Miłej Środy a znaczy wieczoru 13 dnia miesiąca, oby nie pechowego już na koniec :p. Pozdro #420 i dobre skrętelo. PEace

14. pozytyw

pozytyw Użytkownik

no ładnie sie zapowiada zobaczymy, spoko mix ziemi, dobra kondycja wilgotnosc nie przelanie struktura ziemi sprzyja cisnij na duzy intake pozdro

• Lubie to x 1
  15. Zjarus

Zjarus Użytkownik

Zobaczymy ale jestem dobrej myśli, już napotkane problem z przegrzaniem ale wilgoć nadal na wysokim poziomie, ale myślę ze się Citical i Drak Purple zbierze i polecą do przodu. Tylko to white widow stoi w miejscu zastanawiam się o dosianu czegoś nowego w miejsce tego W.W ale poczekam do niedzieli i jak będzie bez zmian dodam Amnesie ^ Purple Gnom Kush ^ Devill XXL któreś z tych napewno poleci jak sie nie odbije bo szkoda by doniczka się marnowała :). Pozdro i miłego poranka czytelniku.

16. siedze, obserwuje w 1 rzędzie ;] bedzie ciekawie :szisza:

• Lubie to x 1
  17. Zjarus

Zjarus Użytkownik

Lecimy lecimy od lat, będzie ciekawe a wręcz musi być. Ale nie ma co zapeszać bo zbytnia pewność w siebie bywa zgubna i bezwzględna ale cały czas prosto do uprganionej kosy choć mam nadzieję, że przed majówką uda się zkosić ale czas pokaże czy jest to realne czy It's a pipe dream haha Pozdrawiam i życzę miłych obserwacji. #4.20

18. Zjarus

Zjarus Użytkownik

Update volume 2nd Dzień 19(W.W/)/20(reszta)/Devill XXL 4dzień. Zbytnio nic ciekawego się niedzieje, przez mój pośpiech dziś złamałem gł.szczyt Uk Gnom Cheese zobaczymy czy się zbierze i złączy w jedną całość... W miejsce Pineapple póżniej White Widow a obecnie Diablo XXL mam nadzieje, że się przyjmie i będzie równo z resztą bo od szybciej dochodzi ok65dni z nasiona :). Warunki też zbytnio bez zmian. Tak więc widok na całość:
    Nl:
    UK Gnom Cheese:
    Devill XXL:
    Dark Purple:
    Critical +2.0:
    Blue Dream:
    Pozdro i z fartem crew'u !!!

• Lubie to x 4
  19. Zjarus

Zjarus Użytkownik

Mam dobre informacje UK gnom cheese się zrósł ale Zjarus lebiega nadłamał następny plant ale odrost na szczeście. Podparłem go by nie unieruchomić zobaczymy i czy ten sie zrośnie ale jestem dobre myśli. Zajebioza póki co Critical, Nl oraz Uk Gnom Cheese wychodzą na prowadzenie nad resztą niezłe bestie się porobiły ale update niebawem bo nie chce mi się w środku fotografować niczym Hinol na straówce w Krk czy Wwa haha. Pozdrawiam i zapraszam do większej aktywności bo póki co ja sie głównie produkuje w tym wątku. Ale cóż się dziwić jak to niczym moje dziecie haha. ELO 420 i z fartuchem załoga forum!!!.

20. Zjarus no powiem ci szczerze ,ze narazie wygląda to imponująco. Ciekaw jestem jak poprowadzisz trening ;D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...