Biopon do zakwaszania gleby czy nadal się ?

sylwek882211 02.06.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam. Kupiłem biopon do zakwaszania gleby czy nadal się ?
    Ktoś stosował?

2. Gandalf.

Gandalf. Gość

Po prostu kolego musisz sam to sprawdzić, bo może stać się tak, że nikt tutaj tego nie stosował.
    Ja to od siebie powiem Ci tak, sporzadz dawkę na wiadro 20l i zmierz pH gleby, tak dojdziesz do porozumienia ze swoją ciekawością.

3. Oki. Dzisiaj podam nawóz i zobaczymy jutro.
    Podlałem na 1.5l wody dałem 3 gramy i nic ph takie samo trzeba odczekać kilka dni czy jak?

Last edited: 03.06.2017
  4. Czy mogę przesadzić do nowej ziemi ak-47 xxl automat 69 dni ponieważ przesadziłem z nawozem i od tygodnia jest coraz gorzej

5. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

69 dzien,ona juz jest na finishu,ale z drugiej strony jesli nie mozesz jej w inny sposob odratowac,mozesz pokombinowac z tym przesadzaniem:niewiem: A moze lepszym wyjsciem bedzie zrobienie flusha???

• Lubie to x 1
  6. A jeżeli Podlałem ją wczoraj to mogę zrobić dziś flusha?

7. marcopolo

A jesli Ty zle sie czujesz,i rano wziales jedna tabletke to czy bedziesz czekal z wzieciem drugiej do nastepnego dnia???? Skoro chcesz ratowac planta to mozesz zrobic flusha dzis,moze jakies fotki wrzucisz?:rastaman:

8. Moja roślinka

9. marcopolo

Ten baniak mozesz okleic czyms ciemnym,korzenie nie lubia swiatla.Moze faktycznie lepszym rozwiazaniem bedzie umijscowienie jej w nowej wiekszej donicy i nowym podlozu???

10. Obkleić mogę ale co lepsze będzie przesadzanie czy flusha?

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. zakwaszacz biopon forum

,
  2. zakwaszacz biopon

Loading...