1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

bio, led+eco, amnesia haze+cookies kush+phantom og 40 x60 x 140 moc swiatla 105 watt

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez pozytyw w dniu 25.07.2018

1. pozytyw

pozytyw Kumaty

witam,

3 rosliny jak w tytule(rqs amnesia,barneys farm cookie+phantom),panny mają z 1-1.5 miesiaca
    led marshydro 85w
    zarowka eco z obi 20w(?)
    ziemia lightmix biobizz
    doniczki 3L
    programator elektroniczny
    nawozy canna,plagron,biohumus
    rh i temp niewiadome
    nawożenie dolistne
    0 treningu
    2 tyg weg

fotki(zaczne od dzisiejszych, robione telefonem na manualu):

Last edited by a moderator: 26.07.2018
  2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Forumowy guru

No se rosną no ;d

Tsubasa likes this.
  3. Berner

Berner Użytkownik

jak na tak marna moc oświetleniowa to włoski bardzo gęsto zbite i ogólnie zaskakująco dobrze wyglądają. będą z tego dzieci.

pozytyw likes this.
  4. Henker

Henker Banned

Hehe,mała moc...oj i kwiatki zbite,duzo włosków,haha...co wlaze na forum to wiekszy brecht...jak widac już mało kumatych wiecej na tym forum zostało.

Tsubasa likes this.
  5. Berner

Berner Użytkownik

wybacz za mój amatorski komentarz, panie z loży kumatych. będzie nam brakować twoich spostrzeżeń.

pozytyw and uho667 like this.
  6. Henker

Henker Banned

Ej no sorry,włochy ich wielkość,bujność i struktura to geny i jeszcze raz geny,a nie czy swiatło wyrabia na danej powierchni czy nie,wiec po co pisac głupoty,hehe.

7. pozytyw

pozytyw Kumaty

8. Kana Bis

Kana Bis Tuptuś

Pikne foty, piknych kobiet ;d Pozytywnie !

pozytyw likes this.
  9. uho667

uho667 Moderator Moderator

dokladnie piekne fotki fajowo pozi do boju hehe

pozytyw likes this.
  10. Aby Z Głową

Aby Z Głową Autorytet

a pamiętam jak kiedyś cisnąłeś ładnie na hpsie 600W hehe

pozytyw likes this.
  11. Cardcarp

Cardcarp Inspiracja

Piękne zdjęcia. Bardzo zdrowo to wszystko wygląda. Jaka jest powierzchnia uprawowa? Bo chyba nie napisałeś.

12. pozytyw

pozytyw Kumaty

dziękuję wszystkim za pozytywne komentarze.

metraż do tej pory to jakieś 40x50x140
    od weekendu to Homebox Q80 Ambient

pozdrawiam wszystkich :)

13. Widok niesamowity ;d może dlatego że dopiero zaczynam z hobby :/ ale będę obserwować może wyciągnę lekcje jakieś :v

14. Heniekzbagien

Ale fociaszki! Czym robione? Matryce wyczyść bo niesamowicie ujebana :)

15. pozytyw

pozytyw Kumaty

Heniu dzięki. jam myślał , że paprochy w wizjerze. robione ff 5d.

uuu faktycznie ujebana no pani co sprzedała tego już nie powiedziała ani nie pokazała. albo to szkło ma coś w sobie. nosz qrwa. ale foty robi konkret i gruchą tego nie wyszycze pewnie.

Last edited: 09.08.2018
  16. Heniekzbagien

Hehe, syfy z wizjera nie przeszłyby na plik :)
    5d mark który? Nie masz w menu czyszczenia matrycy?

Kurde trzeba było jakiś poradnik poczytać na co zwrócić uwagę bo widzę że kombniują przy puchach jak przy sprzedaży aut gnidy. A co za szkło? Jakaś Lka?

17. pozytyw

pozytyw Kumaty

no jasne bo mi w wizjerze z matrycy pokazuj he
    mark I taki jak napisalem pierwszy. nie ma czyszczenia ultradzwiekami jak w nowych :)

bylem u mniej w domu i testowalem jednak karty nie mialem i na lapku zobaczyc bo tak nie bylo widoczne. przywaliła w karolka

18. Heniekzbagien

A szkło jakie?

19. pozytyw

pozytyw Kumaty

pestki mam od GNOMESGARDEN.EU

szkło żadne rewelacyjne ef 28-80. cena aparatu niemożliwa. obiektyw też b tanio. wydałem nic a nowe takie z 6 klockow minimum a dałem 500peelenów. poluje na stałkę a wtedy ostrość i obraz będzie masakrycznie dobre
    nie mówie nie bo lekko raw podkręciłem juz na poziomie body, potem cienie , swiatla, balans bieli, korekcje ev, saturacje

ta to wlasnie chce jak sie ugra to swiatlo 1.4 albo cos szerszego lub calkiem tele. robilem kiedys na nikonach.

Last edited: 09.08.2018
  20. Heniekzbagien

Zapoluj na 50tke 1.8. Miałem taki ale Nikona u siebie - szkło za grosze a rozpierdalało totalnie. Canon ponoc ma swój odpowiednik, równie dobry i tani.
    Ty, a ile ma migawka nalatane? Sprawdzałeś? Jak to jedynka to pewnie juz sporo nabite a nawet i może po wymianie mechanizmu całego.
    Dobra. Dosyć tego gadania o rzeczach nie w temacie.

nasiona marihuany, nasiona konopi