Beyond the Brain

G-Farmer 15.01.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Beyond the Brain


  [​IMG]

  Beyond the Brain to zdecydowanie odmiana dla koneserów Sativy którzy oczekują czegoś wyjątkowego. Jest to jedyna do tej pory odmiana którą oferujemy w wersji "beta" jako limitowaną edycję. Działa bardzo pobudzająco na umysł, posiada słodki miętowy aromat z odrobiną ostrości oraz doskonale spisuje się jako odmiana medyczna. Obecnie odmiana ta posiada dwa różniące się fenotypy które różnią się głównie w wielkości rośliny. Przy uprawie w ziemi, niższy fenotyp osiaga około 75 - 95cm przy 4 tygodniach wegetacji. Wysoki fenotyp ma potencjał do tego by dać bardzo wysokie plony oraz wymaga odpowiedniej przestrzeni aby mógł się rozrosnąć.W hydroponice możesz się spodziewać jednych z największych plonów jakie widziałeś. Warto zachować jedną z tych roślin jako matkę.
  Przy uprawie Indoor w ziemi, jedyne co tak naprawde musisz zapewnić to dobrej jakości podłoże i odpowiedni rozmiar donicy. Beyond the Brain będzie rosnąć sama jeśli jej na to pozwolimy. Nie należy przesadzać z ilością nawozów. Jeśli jednak przedłużysz okres wegetacji bez przesadzania roślin do większych donic to w takiej sytuacji delikatne nawożenie jest wskazane. Odmiana ta ponad to jest wysoce odporna na pleśń.

  Beyond the Brain to mocna odmiana o bardzo psychoaktywnym działaniu którym charakteryzują się prawdziwe Sativy.

  Hydroponika
  Używaj niskiego EC na poziomie 0.8 - 1.2 oraz dopasuj wymogi bazując na ogólnym zdrowiu rośliny jak i EC wody którą wymieniasz.To standardowa procedura która powinna być stosowana przy większości odmian.

  Outdoor
  Beyond the Brain może być uprawiany metodą SOG w szklarniach jeśli jest to wymagane.Nalezy jednak uważać na szkodniki.
  Na zewnątrz odmiana ta sprawdza się dobrze w klimacie śródziemnomorskim oraz subtropikalnym.

  Geny: Columbian Sativa/Haze x Satori P1
  Okres kwitnienia Indoor: Powyżej 70 dni
  Zbiory Outdoor: Połowa Października(Południe) - Listopad(Północ)
  Plon Indoor: 250 - 650g /m2
  Plon Outdoor: 500 - 1000g
  THC: 23%

  Producent: Mandala Seeds

  Link: https://gnomesgarden.eu/pl/mandala-seeds/435-beyond-the-brain-regularne-wersja-limitowana-mandala-seeds.html?refid=34
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...