Beebokowe Auto Pole (need help)

BonesTeamSesh 28.05.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. BonesTeamSesh

BonesTeamSesh Użytkownik

Witam, nie owijając w bawełnę... Mam zamiar obsiać duuuuzego spota, tudzież pojawia się moje pytanie, czy mogę po prostu przeorać ziemię i posadzić bezpośrednio około 40 automatów (wykiełkowanych, ale nie "wyrośniętych"), będzie co z tego, czy szkoda nasion?
    Mogę oczywiście potrzymać wszystkie w domu i wynieść w kubeczkach/donicach, tyle, że mam sprawę za handel w toku i wolałbym wysiać to bezpośrednio jak z "siewnika". Przypominam, ze konopie uprawiałem wielokrotnie, czy to w donicach, czy w ziemiach spotowych, nawet jeden kilkumiesięczny indoor przestudiowałem, ale nigdy nie sadziłem bezpośrednio pestki na spocie. Czekam na rady/uwagi.

2. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Spokojnie powinno sie udac.Najwazniejsze aby ziemia byla przygotowana i oczywiscie nie za gleboko nasionka.Ja na Twoim miejscu jeszcze bym je namoczyl kilka godzin w wodzie i nastepnie do gleby.

• Kocham to ! x 1
  3. BonesTeamSesh

BonesTeamSesh Użytkownik

Ogólnie to nie chciałem się pierdolić z kopaniem dziury i chciałem ręcznym pługiem przeorać spota, ale teraz myślę, ze lepiej będzie jednak wykopać 4 "grządki" wymieszać czarnoziema spod pokrzyw + 5 letni domowy kompost i około 150l ziemi kupnej. CZEKAJCIE NA FOTORELKE BO BEDZIE OGIIIIIIIIIIIIIIIEN!!!!!!

• Lubie to x 1
  4. Cherrissimo

Cherrissimo Tuptuś

Jak masz sprawę w toku to pamiętaj by nie latać z telefonem na spota.

5. myszka

myszka Tuptuś

Czekam na ten ogień :]

• Kocham to ! x 1
  6. BonesTeamSesh

BonesTeamSesh Użytkownik

TO NAPRAW TO SPIERDOLONE FORUM BO KURWA SIE POSTU NIE DA DODAC PIERDOLONE GOWNO
    NIE DOSC ZE NA POLSKIM IP TO JESZCZE CODZIENNIE JAKIES KURWA LAGI W PIZDE JEBANA MAC ZARAZ MNIE ROZDUPCY Z TYM GOWNEM XDDDDDD

• Lubie to x 1
  7. BonesTeamSesh

BonesTeamSesh Użytkownik

przepraszam nie chcialem nikogo urazic, taka odklejka, zly dzien wiecie ocb

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...