Beebokowe Auto Pole (need help)

BonesTeamSesh 28.05.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. BonesTeamSesh

  BonesTeamSesh Użytkownik

  Witam, nie owijając w bawełnę... Mam zamiar obsiać duuuuzego spota, tudzież pojawia się moje pytanie, czy mogę po prostu przeorać ziemię i posadzić bezpośrednio około 40 automatów (wykiełkowanych, ale nie "wyrośniętych"), będzie co z tego, czy szkoda nasion?
  Mogę oczywiście potrzymać wszystkie w domu i wynieść w kubeczkach/donicach, tyle, że mam sprawę za handel w toku i wolałbym wysiać to bezpośrednio jak z "siewnika". Przypominam, ze konopie uprawiałem wielokrotnie, czy to w donicach, czy w ziemiach spotowych, nawet jeden kilkumiesięczny indoor przestudiowałem, ale nigdy nie sadziłem bezpośrednio pestki na spocie. Czekam na rady/uwagi.
   
 2. marcopolo

  marcopolo Moderator Staff Member

  Spokojnie powinno sie udac.Najwazniejsze aby ziemia byla przygotowana i oczywiscie nie za gleboko nasionka.Ja na Twoim miejscu jeszcze bym je namoczyl kilka godzin w wodzie i nastepnie do gleby.
   
  • Kocham to ! x 1
 3. BonesTeamSesh

  BonesTeamSesh Użytkownik

  Ogólnie to nie chciałem się pierdolić z kopaniem dziury i chciałem ręcznym pługiem przeorać spota, ale teraz myślę, ze lepiej będzie jednak wykopać 4 "grządki" wymieszać czarnoziema spod pokrzyw + 5 letni domowy kompost i około 150l ziemi kupnej. CZEKAJCIE NA FOTORELKE BO BEDZIE OGIIIIIIIIIIIIIIIEN!!!!!!
   
  • Lubie to x 1
 4. Cherrissimo

  Cherrissimo Tuptuś

  Jak masz sprawę w toku to pamiętaj by nie latać z telefonem na spota.
   
 5. myszka

  myszka Tuptuś

  Czekam na ten ogień :]
   
  • Kocham to ! x 1
 6. BonesTeamSesh

  BonesTeamSesh Użytkownik

  TO NAPRAW TO SPIERDOLONE FORUM BO KURWA SIE POSTU NIE DA DODAC PIERDOLONE GOWNO
  NIE DOSC ZE NA POLSKIM IP TO JESZCZE CODZIENNIE JAKIES KURWA LAGI W PIZDE JEBANA MAC ZARAZ MNIE ROZDUPCY Z TYM GOWNEM XDDDDDD
   
  • Lubie to x 1
 7. BonesTeamSesh

  BonesTeamSesh Użytkownik

  przepraszam nie chcialem nikogo urazic, taka odklejka, zly dzien wiecie ocb
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...