Bebook Flavour - Mix Auto x7 - Led 2x 300w - <0.72 m2>

cappi 07.11.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. cappi

cappi Błyskotlwy

• Wygrane w OS od Gohan,Bebook Flavour Auto Mix
    • growbox 60x120x120 własnoręcznie zrobiony,styropian ,koc ratunkowy.
    • ziemia universalna
    • donice 9,5l 6x,1x 6l
    • nawozy Biobizz try pack indoor,Mikoryza
    • nie planuję treningu
    • wentylacja i filtr węglowy Mini climatizzatore con filtro a carbone attivo Grow, 160 m³/h
      di Prima Klima
      • oświetlenie niello 300w x2
      • Parametry szczegółowe:
        Wymiary: 31 cm x 17 cm x 6 cm
        Waga produktu: 2 kg
        Zastępuje 300 W HPS / MH
        Średnia moc trakcyjna: 120 ± 3% watów
        Ilość LED: 60 szt. 5 Watt Soczewka
        LED Bridgelux / Epileds : 90 ° / 120 Mieszany °
        Napięcie wejściowe: AC100-240
        V Częstotliwość : 50-60 Hz
        Czas trwania: 50 000 godzin
        Pokrycie rdzenia 24 "Wysokość 2,5
        x 2,5 stopy Maksymalny zasięg przy wysokości 3 x 3" przy 24 "
        Wysoka wydajność energetyczna i niezawodność wysokie napięcie AC-DC PF
    Między pannami jest kilka dni różnicy pierwsze trzy wyszły 11
    października
    sorry za jakość zdjęć następnym razem będą lepszej jakości :)

[​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

• Lubie to x 1
  2. cappi

cappi Błyskotlwy

Od czasu wł.dodatkowej opcji bloom panny dostały pierdolca i robią sobie wyścigi
    lampy chodzą 24h na dobę,podlewam co 3 dni po 0,5l bio-grow z proszkiem mikoryzy,dziś zauważyłem pierwsze oznaki płci,jedna puściła włoski.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

• Lubie to x 1
    Last edited: 10.11.2019
  3. cappi

cappi Błyskotlwy

A więc pierwsze trzy panny mają teraz po 34dni kolejne trzy 30 dni i najmniejsza 27dni ta której liście zwijają się.Poza tą jedną reszta wygląda na bardzo zdrowe,zastanawiam się czy nie zrobić małego fryzjera,czy jednak zostawić je w spokoju,one teraz są w fazie indukcji.Podlewane były ostatnio samą wodą,temperatura na zdjęciu niska ponieważ długo był box otworzony,zazwyczaj jest 27-28 stopni.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

• Lubie to x 1
    Last edited: 15.11.2019
  4. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

W jakim celu chcesz ciąć ?

Na indukcji lej tylko nawóz na flo i niczego nie tnij , zastopujesz cały cykl !
    Teraz ci sie będą wyciągać w górę więc pilnuj wysokości panelu nad szczytami i lej już blooma na flo , powodzenia !

• Lubie to x 1
    • Kocham to ! x 1
  5. cappi

cappi Błyskotlwy

Dziękuję za odpowiedz,w takim razie zastosuję się do pani wytycznych,lecę szykować papu na flo,pozdrawiam :)

• Lubie to x 1
  6. ZIELONA

Co to się podziało z listkami ?

Jak nisko masz światło od roślin i gdzie mierzysz temperaturę i ile podlewasz ?

* Na Panią trzeba mieć wygląd i kapitał 8)

• Lubie to x 2
  7. cappi

cappi Błyskotlwy

Właśnie nie wiem co jej
    Właśnie nie wiem co jej się stało,To jest ostatnia i tylko ona tak wygląda.
    Lampy mam teraz na 60cm od szczytów aby krzaczki się trochę wyciągnęły,wcześniej miałem 45cm
    podlewam 400ml max 500ml,temperatura w box dochodzi do 28stopni 60% wilgotności
    zrobiłem jej wczoraj mały trening aby najmniejszy odrost poszedł w górę,temperatura na zdjęciu to przy otwartym boxie

8. A nie była najdalej od wiatraka i nawilżacza? (Jesli jest nawilżacz)...z barku fosforu liście robią się suche zdeformowane i zwijają się do dołu...może też być złe dawkowanie ilości wody przy podlewaniu

• Lubie to x 1
  9. ZIELONA

Na focie ziemia wygląda na suchą - 400ml na 9 litrowe donice ( nie piszesz co ile podlewasz ) moim zdaniem mało .
    Podlej ja porządnie ale powoli - woda ma wylecieć na podstawki . Po godzinie sprawdź kondycje liści .

* Mikoryzy nie wolno przesuszyć , lepiej przelać jak zabić suszą .

• Lubie to x 1
  10. cappi

cappi Błyskotlwy

ona akurat jest w 6,5l donicy i podlewam codziennie,inne są w 9,5l i wyglądają ładnie ta jedyna ma taki problem.
    Możliwe ,że za mało miejsca na korzeń mają?

nie mam nawilżacza,w boxie jest mokra podkoszulka,do tego stoi w pomieszczeniu gdzie trzy ściany to lita skała,więc sucho tam nie jest,przy wyłączonej wentylacji mam tam 90% wilgotności.Wiatrak dmucha na wszystkie krzaki.

11. ZIELONA

Nie jest to możliwe by w tym stadium nadziemna część rośliny była nieproporcjonalna w stosunku do korzenia , nie w przypadku af.

* Kolega widział konkurs puszkina zapewne ?
    Jak nie widział to zachęcam niech koniecznie oglądnie może czegoś się dodatkowo nauczy .

12. cappi

cappi Błyskotlwy

Witam,roślinki lecą pieknie,podlewam teraz po 700ml każdą 7 roślin dostało bloom i po dwóch dniach zaczęły kwitnąć,Mała została podlana ostatni raz na weg,na dniach będzie indukcja u niej,wtedy dam bloom.
    temperatura w box 28c wilgotność 50%

Nie śledziłem tego puszkina.

Zrobiłem jak napisałaś,roślinka dostała wigoru i teraz ładnie idzie.

tak wygląda jedna z pozostałych w normalnym świetle

Musiałem ogarnąć trochę krzaki,ponieważ za duży gąszcz się zrobił,i była wysoka wilgotność,licie ścisk miały.

13. cappi

cappi Błyskotlwy

Witam kolegów i koleżanki. 60dni od rozpoczęcia + -
    Przez moją nadgorliwość jeden krzak ucierpiał i chyba raczej już nic z niego nie będzie,otóż za wcześnie podałem mu bloom z topmax,fosfor zablokował siarkę i żelazo,pomimo flushu roślinka nie odzyskuje wigoru.Reszta nie ucierpiała,ale dla pewności też były płukane 5 dni temu,jutro mam zamiar podać połowę dawki papu bo zrobiło się trochę żółto , fioletowe łodygi wyszły.
    temperatura i wilgotność w normie.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

14. cappi

cappi Błyskotlwy

witam,a wiec po fluszu jakby odzyskuje kondycję,została podlana nawozem na weg w połowie dawki czyli 2ml na 1l,
    Pozostałe rosną bez kłopotów,podlane zostały try-pack w odpowiednich dla tego tygodnia dawkami,teraz poleci sama woda,Za 2 tygodnie ścinka.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

• Lubie to x 1
  15. e no dwa tygodnie? ja bym jeszcze przeciągnął je trochę...dopierdol im jeszcze ze dwa-trzy razy pk dobrze niech nowe słupki puszczą i puchną jeszcze z miesiąc

16. ja to nie wiem dlaczego wszyscy tak się boją dopierdolić roślinom pk sowicie...bez tego na szczytach rosną liście przytopowe zamiast kwiatostanów

• Lubie to x 1
  17. cappi

cappi Błyskotlwy

ściąłem sampla z tej najstarszej i efek mnie zadowala,więc poleci pod skalpel.pozostałym dam trochę więcej czasu bo miedzy najstarszą a najmłodszą jest tydzień różnicy.

18. no faktycznie tutaj wygląda jak by było już sporo mleka...może i starczą jej te dwa tygodnie bo nie ma co czekać aż przejrzeje...tylko że mało napuchnięta się wydaje ale może przez te dwa tygodnie napęcznieje jeszcze:) ja i tak bym czekał aż po prostu spuchnie fest no chyba że trichomy już będą ponad 30% bursztynowe to kosa już nieunikniona...ale u innych plantów może to inaczej wyglądać...trichomy wcale nie muszą dojrzeć tak szybko...masz lupkę jakąś żeby sprawdzić? jeśli nie to jednak zainwestował bym mikroskop kieszonkowy na alledrogo...kosztuje niewiele a masz pewność kiedy kosić

19. cappi

cappi Błyskotlwy

Moc bebooka jest odczuwalna znakomicie,już mogę śmiało powiedzieć że jako pierwszy indoor to jestem zadowolony,po małej wtopie.Zapiski zostały poprawione,następnym razem pójdzie tylko lepiej.Pozostało tylko czekać cierpliwie.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...