BEBOOK FLAVOUR AF MIX FEM x10 i Nonamex2

cappi 13.06.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. cappi

cappi Kumaty

NASIONA
    Wygrane w OS zrobionym przez GoHan :cwaniak:
    dzięki uprzejmości Bebooka
    kierowalność 9/10
    Na chwilę obecną tylko 10 szt od bebooka dlatego że nie mam więcej doniczek
    Jeszcze się zastanawiam nad wysadzeniem do gleby w ogrodzie
    ale trochę obawiam się złodziei

Dwie większe roślinki to pestki pozyskane z baki od znajomej.

SPOT
    Plac przy domu i ogród,donice 9,5l

GLEBA
    Kupna i wymieszana 50/50l do kwiatów i warzyw

NAWOZY
    brak,ewentualnie gnojówka z pokrzyw.

TRENING
    nie planuje,ale może skuszę się na LST

Foto

• Lubie to x 3
  2. cappi

cappi Kumaty

siemanko wszystkim,a wiec czas na pierwszy up.
    Zacznę od tego iż nasiona były kiełkowane 6 czerwca
    w Niedzielę 9 czerwca panny wyszły na światło dzienne
    NoName i dwie sadzonki od bebooka zostało spalone przez słońce i mój błąd nie podlania na noc
    krzaki miały sucho i strasznie je spaliło,postanowiłem,że wywalę je i nie będę się z nimi bawił.Ślimak zabłądził i ojebał jedego krzaka,po namierzeniu go,miał bolesną śmierć,teraz gdy patrzę na tego krzaczka to powinienem mu podziękować za fim,gdyż roślinka ładnie się rozrasta i ma dodatkowe odrosty na piętrze,jakaś mutacja?
    trochę fotek jak to teraz u mnie wygląda.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

• Lubie to x 3
  3. czemu zabijasz slimaki ??
    on tyz chce żyć a fotki miniaturki lipa trochu
    3mam kciuki za bebOOki

4. cappi

cappi Kumaty

No wiem wiem,poniosło mnie to był impuls,dość gwałtowny i decyzja nie przemyślana,pod wpływem emocji negatywnych jakie mną kierowały,po ujrzeniu mojego maleństwa podjąłem drastyczne kroki.
    Co do miniature,to tak jest mi wygodniej,nie ma spamu zdjeć i temat szybciej sie łąduje :D

• Lubie to x 1
  5. to trochu wyglada jak pocztowka :D te foty zgrupowane w ten sposob

6. Łoś

Łoś Tuptuś

Gdzie stoją ? bo troszku im mało chyba słoneczka :/

7. cappi

cappi Kumaty

są wyciągnięte ponieważ stały często w półcieniu dlatego ze w słoncu było po 55 stopni,ogólnie łapie słońce tam gdzie jest,wiec nie stoją w miejscu teraz.

8. Łoś

Łoś Tuptuś

Tak samo, teraz łapie na ostatnie sadzonki, jak najwięcej światła, ale może być smutny tydzień pochmurny :/

9. Bebook

Bebook Błyskotlwy

Zalewaj, byle mokro miały, a słońce może być duże. Zwłaszcza że nie trzeba latać daleko z wodą, tylko do ogródka. Cośtam zawsze będzie, dzięki za foty i fotorelke...

10. cappi

cappi Kumaty

witam kolegów i koleżanki,czas na kolejny up.
    Krzaczki sobie rosną,w tym tygodniu raz zostały podlane wodą z bananów.
    Zacząłem te duże naginać.Ogólnie nic nie ma do roboty,jedynie przenoszenie tam gdzie słońce.
    Na pierwszym zdjęciu roślinka która została zjedzona przez ślimaka,ładnie odbiła,dodatkowo zrobiłem jej LST oraz mały
    supercropping,dwie kolejne sam już obciąłem i tak jak u pierwszej zastosuje powyżej wymienione treningi.

• Lubie to x 4
    Last edited: 28.07.2019
  11. cappi

cappi Kumaty

Dziękuję panie @Bebook za twoje nasionka jestem bardzo z nich zadowolony,czy mógłbyś powiedzieć jakie są odmiany w tym mix?

12. Bebook

Bebook Błyskotlwy

Powyciąganme z palenia kulki, te co nie przeleciały na sicie i potem z odpadów wyciągałem. CZyli wszystkie z ostatniego rzutu po trochu. Niektóre mogły być pęknięte, ale te 8/10 zawsze wychodzi. Zresztą darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby, ale jak patrze na niektore komentarze i mądrości to mi sie odechciewa cokolwiek rozdawać... Info masz w temacie automaty beboka ;)

13. cappi

cappi Kumaty

Nie ma co się przejmować gadaniem niedorozwojów,zawsze znajdzie się ktoś kto z zazdrości rzuca kłody pod nogi,w takiej sytuacji,trzeba robić swoje i nie patrzeć na nich,powodzenia życzę w dalszej pracy,abyś znalazł tego co szukasz @Bebook Skoro to z odpadów pestki były jestem w szoku że tak ładnie kiełkowały i rosną krzaczki :)

14. cappi

cappi Kumaty

kolejny up
    witam wszystkich,panny dzisiaj mają 60dni
    i coraz bliżej ścinka,jedną z parapetu zacząłem konsumować ona już bursztynem zaszła.
    Palonko jest super,delikatny dymek nie drapie,kaszlu nie ma po nim.zalatuje jakimś owocem cytrusowym.
    fazka przyjemna energetyczna,po lolku chce mi się pracować,nie odczuwam bólu pleców a to najważniejsze.
    resztę jeszcze zostawiam aby puchły dobrze.

[​IMG] [/URL] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

• Lubie to x 4
    • Kocham to ! x 1
  15. fajne fajne

trza po outach ogarnac te mixy bebooka ,znaczy kto ma jakie topy jakie zapachy :D
    i mnie jednp haze'em podbija zapach cytrunowy..m=no hejzowy
    2ga skinkiem
    3 nic nie pachna :D

16. cappi

cappi Kumaty

w obrębie 30 metrów jebie niemiłosiernie,chyba dobrze rosną jak na samą wodę? :D

17. ano zajebiscie jak na sama wode ja swoje po 7 dniu zaczelem nawozic i teaz maja ok 21 dni i 2 razy wode widzialy i nie popalone :D tylko kwitnać zaczynaja :D

18. cappi

cappi Kumaty

Jestem na tak jeśli to tylko naturalny kompot dla krzaków ;) te moje raz dostały gnojówkę z bananów.Zapomniałem o tym całkowicie :D

19. cappi

cappi Kumaty

Siemka wszystkim,przez najbliższy czas upa nie będzie,ze względu na to ze leżę w szpitalu po przeszczepie nerki,z pomocą siostrzeńca może uda mi sie zakończyć fr.Narazie sa problemy z nowym nabytkiem wiec szybko do domu nie wrócę.

• Lubie to x 2
  20. :<

zdrowia życzę

• Lubie to x 2
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...