Bank WBK zamyka konta. Przyczyna? Konopie

ZIELONA 13.01.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. ZIELONA

  ZIELONA Autorytet Administrator

  Kalifornia legalizuje marihuanę rekreacyjną.
  Niemcy rekrutują specjalistów i biologów ds. marihuany w związku z legalizacją marihuany medycznej i uruchomieniem upraw.
  Mike Tyson uprawia zioło i odbiera słowa uznania lokalnych władz za tworzenie nowych miejsc pracy a Norwegia dekryminalizuje posiadanie marihuany.


  Nie jest to prolog opowieści fantasy, tylko fakty, odzwierciedlające aktualne zmiany prawno-kulturowe na świecie.

  Mimo to, w Polsce, wiele osób związanych z branżą konopną musi stawić czoło niebywałym przeciwnościom, utrudniającym prawidłowe i efektywne prowadzenie działalności. Skoro Bank WBK wypowiada umowę konta bankowego z powodu prowadzenia restauracji oferującej produkty z konopi siewnej, mamy do czynienia z istną patologią.


  Podczas gdy Youtube jest pełen brutalnych teledysków, wulgarnych vlogów czy filmików epatujących przemocą i alkoholem, pożyteczny kanał €žWiem co ćpiem€ zostaje zablokowany.

  Mało tego, podobne kanały, uświadamiające i edukujące widzów w kwestii narkotyków, na całym świecie, świetnie funkcjonują, poszerzając swoje zasięgi z roku na rok.

  Nawet CannabisNews spotyka się z podobnymi utrudnieniami ze strony Facebooka
  Wszelkie artykuły, nawet te naukowe czy wywiady nie mają szans na płatną promocję. Facebook argumentuje to faktem, iż promujemy zażywanie narkotyków. NARKOTYKÓW!?

  Z podobnym problemem zderzył się Przemysław Zawadzki, właściciel restauracji €žFilip z Konopi€ w Warszawie.
  Facebook również uniemożliwia mu przeprowadzać płatnych kampanii marketingowych na łamach portalu, tłumacząc, iż promuje on zażywanie narkotyków.


  Całość-
  https://www.cannabisnews.pl/bank-wbk-zamyka-konta-przyczyna-konopie/  ,,,,,,
   
 2. Mroczny

  Mroczny Zagubiony

  Walić fejkzbuka.Portal dla samotnych zdesperowanych matek, niedorobionej gimbazy i oślinionych pedofili.Dla mnie takie portale mogą nie istnieć.
   
  • Lubie to x 1
 3. tapczan

  tapczan TURBO WŁĄCZAM POTEM

  kiedy Ty używasz se telefonu i wszystkie Twoje rozmowy sa nagrywane :D ja sobie na fejk koncie moge załatwić wszystko na fejsbuku :D
   
  • Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...