1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Banany co i jak ?

Dyskusja w dziale Inne rozpoczęta przez kryminal w dniu 19.05.2014

Tagi:
  1. kryminal

kryminal Geniusz

Witam !
    Mam pytanie co da palenia skórki od banana słyszałem już wiele razy że klepie ale nie mogłem znaleźć jak je do tego przygotować ma ktoś wiedze na ten temat ? ;d

z góry dziękuje :)

2. jachcetylkomiećswoje

jachcetylkomiećswoje Forumowy guru

no stary wbijasz skórkę od banana do lufy i jarasz haha ewentualnie winiesz sobie bata machniesz sie bananem kilka razy to zakręcony cały dzień będziesz chodził ;d haha

3. Pawlak

Pawlak Forumowy guru

haha haha haha czego to już ludzie nie wymyśla

4. DymekSojusznik

DymekSojusznik Forumowy guru

sa pewnie jakies bananowe odmiany marichuany poszukaj i masz :)

5. SWIFTY

SWIFTY Błyskotlwy

kopiące banany, haha dobrze by było, leciałbym do biedry po 5 kg od razu ;d

1 person likes this.
  6. Jarymas

Jarymas Geniusz

tez kiedys costakiego slyszałem ale to napewno farmazon jest :)

7. Jarekz

Jarekz Dyskutant

Nie gadajcie głupot jak tak nie robiliście
    ale źle tobie powiedzieli to nie skórkę się pali tylko tą błonę która wygląda jak spaghetti taka biała wystarczy ją osuszyć i jarasz ale byś musiał chyba z 10 bananów obrać aby coś poczuć
    jak i nie z 20 nie jestem pewien do ilości robiłem tak za dzieciaka i po 4 mnie kopało jak nie było kasy na coś innego ale to zależy od organizmu i wieku
    i to też nie kopie tak jak mery :) masz lekki stan Euforii czy jakoś tak i to trzyma jedynie przez 1h albo nawet mniej zależy od organizmu i wieku

8. konikklog

konikklog Autorytet

Ja pierdole straszne to jest ze ludzie sa tacy glupi i robia takie glupie zeczy i co najlepsze ze nie zdaja sobie sprawy z pozniejszych efektow ubocznych ktore moga sie nawet po latach pojawic i za to beda winic nie siebie tylko caly swiat bo im z glowy wypadnie co w mlodosci robili.palili.lykali.

1 person likes this.
  9. skórka bananów zawiera substancj epsychoaktywne - to prawda, ale są to śladowe ilości
    zawiera ponadto cała palete różnych środków chemicnzych zeby te pikne owoce nie zepsuły sie jak do nas lecą

w efekcie paląc banana z lufki nic nie poczujesz, za to pestycydy jarasz :)

weź lepiej idź lizac ropuchy

3 people like this.
  10. Jarekz

Jarekz Dyskutant

mam takie małe pytanie jarałeś to kiedyś ? (nie chce się kłócić ani nic oczywiście)
    bo ja tak i to nie raz może i to może prawda z pestycydami ale jeśli nie jarałeś tego to nie mów że "nic nie poczujesz"
    Może i byłem głupi wtedy ale jarałem to i wiem jakie ma działanie
    I dlatego nie namawiam do palenia tego , już lepiej zajarać mery :)
    Albo jak jarałeś to musiałeś bardzo mało tego zapalić

A o to cytat ze strony internetowej poświęconej narkotyki i człowiek
    "Lingemann (1970) z całym przekonaniem twierdzi, że składniki skórki banana podczas spalania zmieniają się w materię o właściwościach psychodelicznych. [uwaga!- pion empiryczny [H]yperreal dementuje twierdzenia Lingemanna; palenie skórek importowanych bananów może stać się przyczyną Wielu Groźnych Chorób!]"
    inaczej mówiąc Palenie skórek od banana to "
    mellow yellow"
    A dlatego że Większość ludzi uważa że to nie działa bo nigdy nie próbowali ponieważ jest to szkodliwe i się boją ( można powiedzieć że palenie banana to jak granie w rosyjską ruletkę" :) inaczej mówiąc palą to Hardcorowcy lub też głupcy jak to uważa :)
    Tak samo było kiedyś z klejem też nikt w to nie wierzył

nasiona marihuany, nasiona konopi