Bagna 2019 - Automaty - Dinafem / Dutch Passion

raiseNstuff 17.05.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Myślę jeszcze nad obsypaniem tych worków ziemią i zrobieniem z nich kopców. Wydaje mi się, że powinno zadziałać.

• Lubie to x 1
  2. Spociłem się jak świnia na tym bagnie dzisiaj, ale uratowałem sytuacje :d Teraz robię sobie przerwę od wizyt na spocie. Następny update za tydzień.

Jedno pytanie, automaty puszczają preflowery, od kiedy lać im na flo ?

• Lubie to x 2
  3. saykoo

saykoo Tuptuś

Ładnie się poodbijały w końcu. Myśle, że to ostatni czas żeby dać im coś na weg i możesz wlatywać z flo.

• Lubie to x 1
  4. v3nom

v3nom Użytkownik

jak już zaczną kwitnąć, wypuszczenie preflowerów jest oznaką dla rolnika że roślina jest już gotowa do kwitnięcia ale nie oznacza że to już moment flo
    dopiero jak zacznie kwitnienie czyli zacznie formować czuprynki to możesz im zacząć podlewać nawóz.
    fakt że to są automaty na oucie to znacznie ci ułatwia sprawę ale one jeszcze nie potrzebują jedzenia na flo

• Lubie to x 1
  5. @v3nom dzięki za informacje, szukałem czegoś na ten temat w necie, ale nikt nie sprecyzował jak wygląda kwestia nawożenia na różnych etapach kwitnienia

• Lubie to x 1
  6. Szybki update...

Niestety większość liści na Amnesii Haze ojebały robale... W poniedziałek poleciał oprysk, ale skala zniszczenia i tak jest spora.

Na bagnach sprawa ma się trochę lepiej, ale coś małe te automaty mi porosły. Pewnie za wiele z nich nie będzie, ale zawsze coś :p

Think Different

[​IMG] [​IMG]

Quick Kush zaczyna wracać do wzrostu po fimie

[​IMG] [​IMG]

A tutaj 15 dniowe C99 x Blueberry, póki co wszystko zdrowe ;)

Na koniec Lemon Zkittle. Cały czas słabo rośnie, dolne liście jakieś jasne... Nie wiem co jej jest, dostawała wszystko tak jak reszta plantów. Tym razem dałem jej większą dawkę gnojówy.

• Lubie to x 1
  7. APACH

APACH STEEL FISTS!

gra gitara :D

• Lubie to x 1
  8. A tu drugi spocik ;) Wjechałem tam z opryskiem, bo ostatnio widziałem że coś zaczyna atakować, ale póki co choroba nie postępuje.

Siberiany i mały automat CBD

Siberian

Stress Killer CBD AF

Blueberry

Widać lekkie braki w ilości światełka, ale jestem dobrej

• Lubie to x 2
  9. No i fajnie:D

10. Te dublujące się posty zaczynają już mnie irytować... ile jeszcze będziemy musieli się z tym męczyć ? Forum chodzi jakby było atakowane 24/7 ddosami. O co tu chodzi ?

11. JennyFerry

JennyFerry Tuptuś

Czym robisz opryski na robactwo?

12. ładnie ładnie, czekam na kolejne fotki ;)

• Lubie to x 2
  13. Hejho ;)
    Pora na małą aktualizację, bo troszku się pozmieniało od ostatniej wrzutki.

Na początek AF Amnesia Haze, która została nieźle pożarta. Na szczęście najgorsze już ma za sobą i zaczyna tworzyć fajne kwiaty.

Dzień 42

[​IMG] [​IMG]

Na bagienkach powoli do przodu. Automaty teoretycznie powinny być gotowe na kosę pod koniec lipca. Jak będzie ? Się okaże ;]

Think Different - Dzień 43

[​IMG] [​IMG]

Quick Kush - Dzień 45

[​IMG] [​IMG]

Lemon Zkittle jak widać dalej jest cienki, musiałem coś zjebać od samego początku, ciężko powiedzieć co dokładnie :p Z tyłu widać małego PAF-A C99 X Blueberry, który na dzień dzisiejszy ma 22 dni. Za tydzień pewnie będzie podobnej wielkości co Criticale po lewej, które swoją drogą też nie zachwycają rozmiarem, no ale lepszy rydz niż nic.
    Dzisiaj dopiero urwałem pierwszego wiatraka na Quick Kushu, który przysłaniał 3 odrosty. Przy następnej wizycie chyba odsłonię mu też drugą stronę...

• Lubie to x 3
  14. Nowe foteczki, planty dostały następną porcję papu. Liście zaczynają robić się żółte i nie bardzo wiem czym jest to spowodowane, ale obstawiam że podsypka dolomitem pomoże w tej sytuacji.

C99 x Blueberry

[​IMG] [​IMG]

Think Different

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Criticale

[​IMG] [​IMG]

Quick Kush

[​IMG] [​IMG]

• Lubie to x 2
    • Nie lubie. x 1
  15. BonesTeamSesh

BonesTeamSesh Użytkownik

Cosik male te krzoki w tym roku rosną...
    U mnie tak samo kurwa, ubiegly sezon k0t, w donicy 8 litrowej mi sezona na okolo 2 metry wkurwilo, a w tym stypa i metrowe krzaki :////////////

16. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Sypnij dolomitu i dokarmiaj:)

17. Łoś

Łoś Tuptuś

A ja jestem ciekaw UP-a bo już długo cicho, a tak jak pisałeś, niektóre mamy w podobnym wieku :D
    U mnie FLO się wydłuży chyba, albo po prostu będą mniejsze kwiatki, bo mają już 40+ dni, a wyglądają jak twoje gdy miały 30+ :D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...