Bagna 2019 - Automaty - Dinafem / Dutch Passion

raiseNstuff 17.05.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Fajnie to ogarnięte oby bez leśnych i innych nieprzyjemności. Będę odwiedzał bo sam mam Moby Dick i się zastanawiam nad nimi ale ja ina będę zapyszczał w tym roku bo świeżak:cojej::Dnagitarze powodzonka i z fartem

• Lubie to x 1
  2. UP !

Upały trwają w najlepsze, byłem dzisiaj podlać panienki i na pierwszym spocie się załamałem, bo sarna wjebała 4 planty, ale za to na drugim już się uspokoiłem.
    Niestety nie zobaczymy już Moby Dicka, 2x Critical Jack i jednego Think Different...

Lecimy z fotkami, minęły 3 dni odkąd byłem na bagnach, wszystko wygląda póki co ok ;)

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

I to co zostało z innego spota...

Cheese XXL

Amnesia Haze

Do ziemi wrzuciłem dzisiaj 3x c99xBlueberry, a jutro dołączy też Stress Killer CBD. Ta partia trafi na nowego spota, nie dam już ich nikomu zeżreć :kaplan:

• Lubie to x 4
  3. A odstraszasz jakimś zapachem przed zwierzętami? Jak tak i mimo wszystko coś ci zżera to zostaje jeszcze pożyczyć Jezuska od Oskyego (jak trwoga to do Boga):dead:
    Good luck

• HAHA XD x 1
  4. Właśnie na tamtym spocie nie było żadnego zabezpieczenia, nie sądziłem że przyjdzie tam cokolwiek, ale jednak... reszta jest ogrodzona i mam nadzieję że historia już się nie powtórzy.
    Pomysł z Jezuskiem jest jak najbardziej ok :D

5. Guantanamo Bay

Guantanamo Bay Tuptuś

Mordeczko ja tez startuje na bagnach, w sumie juz kiedys tam działałem i generalnie rzecz biorac nie wyobrazam sobie atakowac takie miejsca bez zadnej siatki bo stezenie dzików łosi sarenek jeleni i innego gowna ktore moze podgryzc mi habazie jest tyle ze i prąd bym pod ten płot podpiał jakby była mozliwosc :D takze z mojej strony polecam jakies sznurki chociaz, ale jak wpadnie dzik to i tak Ci to przetrąci nosem i tyle z tego bedzie, nie jeden powie przypał jak skurw... ale ja o swoim bagienku wiem tyle ze zadna ludzka noga tam nie wchodzi, bo trzeba byc naprawde chorym pojebem zeby wchodzic w miejsca w ktorych mozna wpasc po kolana w bagno ledwo z niego wychodzac, takze ludzmi raczej bym sie nie przejmował jezeli to bagno z prawdziwego zdarzenia, pozdro mordko i z fartem :)

6. Guantanamo Bay

Guantanamo Bay Tuptuś

Sorki teraz widze ze jednak piszesz o jakimś płotku na spocie :D

7. Tylko jeden spocik był niezabezpieczony ;) cała reszta ma się dobrze :DD
    Niedługo pojawia się foty z nowego spota :)

8. UPDATE !

Dzisiaj kolejna dostawa gnojówy, panienki rozwijają się ładnie w dalszym ciągu, chyba służą im warunki na spocie :)

Maluch, który najpóźniej został wysadzony. Szału nie ma, pestka była mała, ale jest to odmiana, która rośnie dosyć długo więc może jeszcze ruszy ;)
    19 Dzień WEG

24 Dzień WEG
    [​IMG] [​IMG]

26 Dzień WEG

Dla porównania z Criticalami

Co myślicie o toppingu Quick Kusha za jakiś tydzień ? Chyba powinien już być gotowy :)

Fotki z nowego spota wrzucę kiedy już wysadzę resztę panienek, ale już teraz mogę zdradzić, że obok moich roślin w kopcach znajdą się półautomaty Easy Skunk.

• Lubie to x 3
  9. Ładnie lecą :rolnik:ja bym ciachał. Wydaje mi się że da radę i nic mu nie będzie pogoda ma sprzyjać!! Pozdro i z fartem

• Lubie to x 1
  10. No to następna wizyta będzie z nożyczkami. Na wtorek zapowiadają 32 stopnie :oczy:
    Mam nadzieję, że niczego nie spieprzę, bo to będzie moje pierwsze ciachanie... Automaty puszczam za to bez stresu do samego końca.

• Lubie to x 1
  11. Ja w inie ciachłem ładnie się pozbierały A potem przy podlewaniu przez przypadek złamałemjapierdole ale doszły do siebie

12. Byłem wczoraj odwiedzić spota, na którym zające ojebały planty... Niestety zdążyłem uratować tylko Amnesie Haze z tego wszystkiego, 5 automatów poszło do piachu...
    Po podlaniu rzuciłem trawę na ziemie żeby nie wysychała tak szybko. Dostęp do światła jest od samego świtu po zmierzch (nie licząc przerwy kiedy pada cień od słupa), a w takie dni gleba szybko wysycha.

24 Dzień WEG
    [​IMG] [​IMG]

A tutaj 3x C99 x Blueberry i Stress Killer CBD nabierają siły przed wysadzeniem na spocie. 2 w środku mają 5 dni, reszta 4.

13. W zasadzie to nie miało być dzisiaj żadnych fotek, bo w sumie minęły tylko 2 dni od ostatniej wrzutki... Byłem na spocie tylko dostarczyć ziemie pod kolejnego planta, ale skoro już zrobiłem jakieś zdjęcia to wrzucę ;)

Generalnie mam problem z jedną rośliną. Mowa o AF Lemon Zkittle, ma jakieś żółte przebarwienia jako jedyny. Wszystkie planty są tak samo odżywiane, ziemie dałem taką samą, a jednak coś mu doskwiera. Niestety nie mam czym zmierzyć pH gleby, a podejrzewam że w tym leży problem...

• Lubie to x 1
  14. Całkiem przypadkiem odwiedziłem dzisiaj Amnesie i zdziwiłem się kiedy zobaczyłem to

Co ciekawe preflowery pojawiły się póki co tylko w tym miejscu. Jest to jej 26 dzień życia, na kolejne odwiedziny będę już musiał zabrać nawóz na flo. Ogólnie plant nie wyrósł na wegu tak jak się spodziewałem, ale myślę że na flo jeszcze podrośnie. Póki co idzie zdrowo, a to jest najważniejsze.

• Lubie to x 1
  15. Wczoraj na drugiego spota wysadziłem jednego c99 x Blueberry i Stress Killera CBD AF, a mój kompan wysadzał 2x Easy Skunk. Oprócz tego rosną tam 2 White Siberiany, które z lekka się przesuszyły i trzeba przyznać, że start mają cienki, ale dostały wreszcie pierwszą porcję gnojówy z biohumusem i oprysk z Asahi. Mam nadzieję, że przy następnej wizycie będzie już lepiej.

Dzisiaj natomiast skorzystałem z okazji, że nie ma takiego upału i śmignąłem na bagna. Miał być topping na quick kushu, ale na miejscu zdecydowałem się jednak na FIM. Jeśli ładnie odbije to dodam później do tego Super Cropping. Mam nadzieję, że zrobiłem to prawidłowo, ktoś mógłby ocenić :p
    Po zabiegu poleciał oprysk z Asahi.

Quick Kush - Dzień 31

Automaty zaczynają powoli FLO, nie wyrosły za bardzo na wegu muszę przyznać, ale mam nadzieję że coś tam jednak jeszcze z nich będzie... Mały Lemon Zkittle chyba zaczyna powoli stawać na nogi, chociaż wciąż jest karakanem...

Think Different - Dzień 29

[​IMG] [​IMG]

Lemon Zkittle - Dzień 24

I całość razem...
    Jak widać worki dla 2 PAFów są już gotowe. Przy kolejnej wizycie wysadzam 2 ostatnie c99xBlueberry.

To by było na tyle. zobaczymy czy mój trening przyniesie jakiś efekt ;)
    Pozdro

• Lubie to x 1
  16. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Dobrze idzie, chęci są, uprawa ładna. Oby już bez problemów z sarnami itd ;)

• Lubie to x 1
  17. Guantanamo Bay

Guantanamo Bay Tuptuś

Siema mordo tez działam na bagienka bo prawdziwe dzikusy tam czują sie najlepiej, widze ze panienki ładne i zdrowe ale ciekawi mnie jedna kwestia sprawdzaja Ci sie te worki jako donice ? Pytam bo jezeli chodzi o te bagienka to moze byc naprawde dobry motyw :))) pozdro !

18. Powiem Ci, że działa to bardzo dobrze :) Wory ciągną wilgoć z podłoża i jeszcze ani razu nie zauważyłem, żeby ziemia się przesuszyła. Dodatkowo korzenie się nie kiszą więc są plusy. Gorzej jeśli chodzi o przenoszenie ich w inne miejsce. Ziemia jest dosyć luźna więc raczej nie polecam ich ruszać już po wysadzeniu. Tak czy siak jest to dobra opcja, którą mogę śmiało polecić ;)

19. No i kurwa przechwaliłem te worki ;f
    Byłem dziś wysadzić resztę plantów i niestety okazuje się, że korzenie plantów zaczynają przerastać już przez te wory... Teraz jest problem, bo muszę je czymś okryć, a do głowy przychodzą mi tylko jakieś większe reklamówki z dziurami na dole. Ech, wkurwiłem się :gniew:

20. Na przyszłość porób im kopce a jeśli naprawdę jest tam mocno wilgotno to ja bym dał skrzynie lub w miarę wysokie donice bez dna.

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...