Bagna 2019 - Automaty - Dinafem / Dutch Passion

raiseNstuff 17.05.2019 at 22:15

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. AUTOMATY W NATARCIU​

1. Pochodzenie i odmiany nasion:

3x Think Different Auto - Dutch Passion
    2x Critical+ 2.0 Auto - Dinafem
    2x Critical Jack Auto - Dinafem
    1x Cheese XXL Auto - Dinafem
    1x Moby Dick XXL Auto - Dinafem
    1x Amnesia Haze Auto - Royal Queen Seeds
    +
    1x Quick Kush - Półautomat od Dinafem

Miał być z nami jeszcze Auto Purple Kush, ale niestety nie wykiełkował... Słaba pestka. Nadal ważą się też losy Auto Lemon Zkittle od Dutch Passion. Wszystko wskazuje na to, że podzieli los purpurowej damy :/

2. Charakterystyka spota:

Pierwszy spocik to bagna z dostępem do dużej ilości światła. Jest tam mokro i w normalnych butach nawet nie ma co myśleć o zbliżeniu się do tego miejsca. Natomiast drugi spot to eksperyment "pod słupem" ;) Pozwólcie, że szczegóły zachowam dla siebie.

Mieszanka na bagnach to głównie ziemia sklepowa z dodatkiem czarnoziemów z okolicy spota + dolomit i hydrożel z mikoryzą.
    Na drugim spocie ziemia dupy nie urywała więc lecę tam w 100% na sklepowej + ten sam zestaw dodatków.

3. Planowane nawozy:

- Biohumus na weg, całkiem możliwe że zabiorę się niebawem za przyrządzanie gnojówy z pokrzyw,
    - Na kwitnienie prawdopodobnie florovit lub Burza kwiatów

4. Planowany trening:

Na półautomacie zamierzam zastosować topping, a co do automatów to jeszcze się zastanawiam. Z tego co wyczytałem to zdania są podzielone i wiele osób twierdzi że trenowanie AF nie daje wymiernych rezultatów...

5. Która to moja uprawa:

Pomijając jakieś amatorskie zabawy z pestkami z palenia jest to mój pierwszy sezon.

6. Jak często planuje robić update mojej fotorelacji:

Postaram się wrzucać fotki co 5-7 dni :)

Zdjęcia​

Ten wyciągnięty z dużej doniczki poleciał dziś na spota. Niestety pogoda nie dopisuje i wszystko wyciąga się na parapecie jak sto ujów więc stwierdziłem że lepiej mu będzie na dworze.

Widok na spota w wersji nieukończonej :p Teraz jest tam jeszcze styropian, deski i kolejne wory z przygotowaną glebą.

Zabawę czas zacząć :cwaniak:

• Lubie to x 2
    • Kocham to ! x 1
  2. nie masz frkina # lub trawce bo ten spot to ja widzialem gdzis :D
    upki 5-7 dnni ambitnie :)
    z fartem

3. Prowadzę fr tylko tutaj, a pomysł na spota zgarnąłem z jakiejś starej fotorelki ^^

4. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

Też zacząłem grodzić planty, bo mi jakaś dziczyzna 3 autosy wykopała... Zasiadam i farcika do ścinki życzę, elo!

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...