Bagna 2019 - Automaty - Dinafem / Dutch Passion

raiseNstuff 17.05.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. AUTOMATY W NATARCIU​

1. Pochodzenie i odmiany nasion:

3x Think Different Auto - Dutch Passion
    2x Critical+ 2.0 Auto - Dinafem
    2x Critical Jack Auto - Dinafem
    1x Cheese XXL Auto - Dinafem
    1x Moby Dick XXL Auto - Dinafem
    1x Amnesia Haze Auto - Royal Queen Seeds
    +
    1x Quick Kush - Półautomat od Dinafem

Miał być z nami jeszcze Auto Purple Kush, ale niestety nie wykiełkował... Słaba pestka. Nadal ważą się też losy Auto Lemon Zkittle od Dutch Passion. Wszystko wskazuje na to, że podzieli los purpurowej damy :/

2. Charakterystyka spota:

Pierwszy spocik to bagna z dostępem do dużej ilości światła. Jest tam mokro i w normalnych butach nawet nie ma co myśleć o zbliżeniu się do tego miejsca. Natomiast drugi spot to eksperyment "pod słupem" ;) Pozwólcie, że szczegóły zachowam dla siebie.

Mieszanka na bagnach to głównie ziemia sklepowa z dodatkiem czarnoziemów z okolicy spota + dolomit i hydrożel z mikoryzą.
    Na drugim spocie ziemia dupy nie urywała więc lecę tam w 100% na sklepowej + ten sam zestaw dodatków.

3. Planowane nawozy:

- Biohumus na weg, całkiem możliwe że zabiorę się niebawem za przyrządzanie gnojówy z pokrzyw,
    - Na kwitnienie prawdopodobnie florovit lub Burza kwiatów

4. Planowany trening:

Na półautomacie zamierzam zastosować topping, a co do automatów to jeszcze się zastanawiam. Z tego co wyczytałem to zdania są podzielone i wiele osób twierdzi że trenowanie AF nie daje wymiernych rezultatów...

5. Która to moja uprawa:

Pomijając jakieś amatorskie zabawy z pestkami z palenia jest to mój pierwszy sezon.

6. Jak często planuje robić update mojej fotorelacji:

Postaram się wrzucać fotki co 5-7 dni :)

Zdjęcia​

Ten wyciągnięty z dużej doniczki poleciał dziś na spota. Niestety pogoda nie dopisuje i wszystko wyciąga się na parapecie jak sto ujów więc stwierdziłem że lepiej mu będzie na dworze.

Widok na spota w wersji nieukończonej :p Teraz jest tam jeszcze styropian, deski i kolejne wory z przygotowaną glebą.

Zabawę czas zacząć :cwaniak:

• Lubie to x 2
    • Kocham to ! x 1
  2. nie masz frkina # lub trawce bo ten spot to ja widzialem gdzis :D
    upki 5-7 dnni ambitnie :)
    z fartem

• Lubie to x 1
  3. Prowadzę fr tylko tutaj, a pomysł na spota zgarnąłem z jakiejś starej fotorelki ^^

4. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

Też zacząłem grodzić planty, bo mi jakaś dziczyzna 3 autosy wykopała... Zasiadam i farcika do ścinki życzę, elo!

• Lubie to x 1
  5. Lemon Zkittle zaczyna wychodzić z ziemi więc jeszcze nie wszystko stracone. Były problemy przy kiełkowaniu, ale ostatecznie jakoś się z tego wykaraskał.
    Maluchy powoli nabierają siły :) Czekam aktualnie na paczkę z Asahi i za 2-3 dni będę wszystko wyrzucał na spoty, no oprócz tego Zkittle, dam mu jeszcze czas. Fotki wrzucę po przesadzeniu :piwo:

6. [​IMG]

SPOT - BAGNA
    Siema ! :) Pora na małą aktualizację, Quick Kush wreszcie doczekał się jakiegoś towarzystwa. Generalnie warunki na spocie oceniam na tropikalne pomimo niezbyt wysokiej temperatury. Nowy dom otrzymały 2x Think Different i 2x Critical+ 2.0. Rośliny dostały dzisiaj pałeczki z mikoryzą i papu na lepszy start.

Quick Kush - 9 dzień

Nie ma co ukrywać, dupy to on nie urywa na 9 dzień, ale biorąc pod uwagę to jak szybko wyleciał na spota nie jest źle ;)

Criticale - 7 dzień życia

Think Different

Na bagna dorzucę później Auto Lemon Zkittle, a tak wygląda reszta plantów, które polecą na drugiego spota...

Po wysadzeniu wszystkiego zabieram się za przygotowywanie kolejnej miejscówki dla 3 półautomatów i 2 sezonów :)
    Więcej wkrótce...

• Kocham to ! x 1
  7. Po wysadzeniu wszystkiego, do wody lecą te pestunie ;)

1x Stress Killer Auto CBD - RQS
    3x c99 x Blueberry Fast - Seedsman
    2x White Siberian - Dinafem

8. Nie śmieć mi tutaj gościu. Wygląda na przenawożenie...

A tutaj testowy noname wysadzony jakiś czas temu. Plant służy głównie do eksperymentów, spot jest taki sobie bo od godziny 15 jest już tylko cień.
    Gleba to 100% ziemi ze spota z domieszką dolomitu ;)

• Lubie to x 1
  9. Robiłeś już wcześniej z tymi sznurka i? Daj znać jeśli to nie problem

10. A o co konkretnie pytasz ? :p Bo nie zrozumiałem do końca o co chodzi.

11. Szybki update sytuacji...

Byłem dzisiaj na spocie spryskać rośliny Asahi i dosadziłem małego Lemona. Widać, że planty się zestresowały trochę więc oprysk z pewnością pomoże, przynajmniej na to liczę ;) Wszystkie, które ostatnio wysadziłem dostały po nakrętce biohumusa pod korzeń i póki co robię im przerwę od nawozów. Nie robiłem dużo zdjęć, bo niewiele się zmieniło. Czeka mnie rozbudowa mojej zagrody, bo potrzebuję miejsca na kolejnych 6 worków. Zajmę się tym następnym razem :)

THINK DIFFERENT - 10 DZIEŃ WEG

QUICK KUSH - 12 DZIEŃ

Na koniec wrzucam noname, który też załapał się dzisiaj na papu. O dziwo póki co rośnie prawidłowo ;p

Po weekendzie wysadzam resztę plantów. Cheese wygląda już całkiem ładnie ;)

• Lubie to x 2
  12. Fajnie :peace:

13. O ogrodzenie roślinek przed zwierzyna czy zda egzamin

14. Dzisiaj do ziemi poszły:

2x Critical Jack AF
    1x Moby Dick XXL AF
    1x Think Different AF
    1x Cheese XXL AF
    1x Amnesia Haze AF

Wszystkie planty są w 12 dniu wega

Bez tytułu.png
    Wszystkie dostały oprysk z Asahi i odpowiednią dawkę gnojówy z pokrzyw. Nadchodzi poprawa pogody, oby im służyła ;)

WhatsApp Image 2019-05-29 at 11.58.08.jpeg
    A tutaj noname, który jak widać póki co rozwija się normalnie, może za jakiś tydzień zrobię mu topping.

WhatsApp Image 2019-05-29 at 12.54.01.jpeg
    Jutro albo pojutrze wybiorę się na drugiego spota z gnojówką, zapowiada się słoneczna pogoda więc warto będzie je zasilić po ostatnich deszczach :karmi:

• Lubie to x 1
  15. MAŁY UP Z BAGIEN

WEG - 15 DNI
    CRITICAL+ 2.0 // THINK DIFFERENT

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Jeden plant TD jest karłowaty i widać, że coś mu dolega. Na końcówkach liści pojawiły się małe brązowe plamki jakby był przenawożony co w sumie jest dziwne, bo wszystkie rośliny mają taką samą mieszankę ziemi i dostały taką samą ilość nawozu...
    Tak czy siak, wszystkie dostały dzisiaj kolejny oprysk z Asahi i papu w postaci gnojówki z pokrzyw z małą ilością biohumusu. Następne podlewanie będzie samą wodą, no chyba że mocno popada w co akurat wątpię ;)
    Swoją drogą, chyba będę musiał następnym razem wypielić w tych worach co nieco, bo zielsko wyrasta.

QUICK KUSH - WEG 17

[​IMG] [​IMG]

Wczoraj do ziemi poszły 2 sezony White Siberian, jestem ciekaw co wyjdzie z takiego czerwcowego planta... W wodzie moczą się jeszcze 3x c99 x Blueberry.

• Lubie to x 1
  16. Siberiany wyszły dziś z ziemi, kolejne pestki leżą na papierze, a dzisiaj skorzystałem z pogody i razem z zaufanym towarzyszem zrobiliśmy nową miejscówkę. Teren kolejny raz bagnisty, ale tym razem postawiłem na kopce ;)
    Ziemia jest w 100% ze spota, czysty czarnoziem z dżdżownicami, bueno :odlot:

[​IMG] [​IMG]

Osobiście wysadzam tam 6 krzaków, reszta miejsca pozostaje do dyspozycji towarzysza, co tam posadzi ? Nie mam pojęcia, ale na pewno będą zdjęcia ! :peace:

• Lubie to x 5
  17. będziesz mieć stresss killa jak Ci lesniki przyjada zbierac brzozy i ciachac :D
    spoko to wyglada

18. Na fotach na szczęście nie widać jaki tam jest gnojownik dookoła :P Tych powalonych drzew raczej nie będą sprzątać, niektóre z nich leżą tam już od lat sądząc po stanie w jakim się znajdują. Zwłaszcza, że na ich korzeniach rosną już metrowe pokrzywy i inne chwasty ;]

19. Cherrissimo

Cherrissimo Tuptuś

A po pracy piwko musi być:amen:

• Lubie to x 2
  20. Fajnie lecisz! Będę śledził, zapraszam do siebie z fartem 5!

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...