Polecane sklepy

Najtańsze vaporyzatory na rynku

badania krwi w medycynie pracy

Dyskusja w dziale Prawo narkotykowe w Polsce rozpoczęta przez Furion w dniu 05.02.2019

1. Furion

Furion Kumaty

Witam odrazu napisze wszystko jak bylo bez owijania w bawelne :

zabrali mi prawko za 0.22 promila w wydychanym powietrzu + 90kmh w zabudowanym na po³ roku.
    po zapadnieciu wyroku zaplacilem grzywne i dosta³em 3 skierowania:

-kurs reedukacyjnu - luz
    -psychiatra - luz
    -badania w medycynie pracy (wiem ze bedzie tam badanie krew i mocz) a ze pale regularnie od ok 5 lat codziennie strasznie sie boje, mam jeszcze 3 tygodnie na wykonanie tych badan wiec jedyne co mi przychodzi do glowy to calkowity detox ale czy to wystarczy przy moim "sta¿u" ? czy ma ktos moze jakies pomocne rady ? a moze ktos byl w podobnej sytuacji ? lub moze wogole nie beda mnie badac pod katem thc skoro zabrali za alkohol ?
    bardzo prosze o pomoc, od prawajazdy tak naprawde zalezy moje dalsze zycie

pozdrawiam Furion

2. .Salam alejkum

.Salam alejkum Błyskotlwy Staff Member

3. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Dwa lata wstecz mialem robione badania krwi I moczu.O badaniach wiedzialem wczesniej I do czasu badan mialem 3-4 tygodnie.Wystarczyla silka,troche pobiegac,oczywiscie zero jarania,oraz duza ilosc wody+soki+witaminki.Mialem troche cykora przed,ale po badaniach wszystko wyszlo ok. Wiec powinno byc spoko.

4. mr.nikt

mr.nikt Tuptuś

h2o i dużo cytryny

5. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

THC odkłada sie w tkance tłuszczowej i to jak długo się utrzymuje w organizmie zależy od ilości tkanki tłuszczowej jak i twojego metabolizmu .
    Kup sobie test w aptece ( mocz) i sprawdź , sa również dostępne na rynku neutralizatory thc UltraKlean: Power Flush
    ( na ile to jest skuteczne to ci nie powiem bo nie używałam )

6. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Jesli zmusi sie do wysilku fizycznego,polaczonego z odpowiednim nawadnianiem organizmu,to daje sobie reke odciac ze po 2-3 tygodniach badanie krwi I moczu nic nie wykaze.

7. Furion

Furion Kumaty

jakby ktos kiedys pytal, zadnych badan pod kątem thc nie mialem na krwi zwykla morfologia i cukier tylko sprawdzany

uho667 lubi to.
  8. KWKZ

KWKZ Zagubiony

Kup sobie syntetyczny mocz i po strachu.

Zresztą i mocz i krew bym olal. Wyrok juz zapadl, czego ty się boisz?

Last edited: 21.02.2019 at 19:34
Loading...

Podziel się tą stroną

Loading...