1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Automaty z długą wegetacją 6tyg. +

Dyskusja w dziale Dyskusje o nasionach, genach odmianach rozpoczęta przez paulo0074 w dniu 06.12.2018 at 15:53

1. Siemka, znacie jakieś duże automaty z dłuższą fazą wegetacyjną?

2. Wydaje mi się że Auto Mazar

3. RastaMann

RastaMann Dyskutant

Jak byś chciał większy plon to szukaj genów sativy a ogólnie to widziałem kiedyś chyba jakąś amnesie xl/xxl ? Z tego co pamiętam miała dłuższy okres do zbioru więc może szukaj pod nazwami xl/xxl albo pół automat.

4. uho667

uho667 Moderator Moderator

chyba magnum od buddha seeds i super stinki od short staff seedbank

5. Amnesia Haze od rqs miała chyba dłuższego wega.
    A jak zależy Ci na dłuższym wegu, to nie lepiej sezonówki?

6. A miał ktoś z was Ak- 48 auto od sagarmatha seeds? Często występuje ta odmiana w różnych rankingach na najlepsze auto.

7. og kush auto dinafem

8. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Dokładnie - wrzuć sobie sezony. Daj 4-5 tyg wega i przełącz światełko

9. RastaMann

RastaMann Dyskutant

A na czym Ci zależy ogólnie ? Na plonie ? Jeśli koniecznie musi być auto i chcesz duży plon to słyszałem że think diferent od dutch passion dorównuje plonem sezonom ale nigdy tego nie sadziłem.

10. Zależy mi na plonie na oucie i kosie w połowie sierpnia. Think difrent i thing big liściaste rosną, a i moc nie powala z tego co na zagranicznych forach wyczytałem. A jakby wziąć półauto np. https://ganjafarmer.com.pl/1963-outdoor-critical.html powegować w boksie od 1 maja do połowy czerwca, przełączyć na flo i po 21 czerwca wyrzucić na out. To będzie kontynuować kwitnienie, czy się wahać do września?

11. Salam alejkum

Salam alejkum Administrator Staff Member Administrator

nie przełączaj na flo bo się zreweguje albo zhermi, lepiej potrzymać dłużej na weg dobrze przytrenować i wysadzić na out. Ja 2 lata temu jak przesadzałem na out to naliczyłem 26 szczytów ;p ale niestety nie wiem co z tego wyszło bo zajebali :(

12. Speedy Chile, Candy Kush Express, Honey Cream i Royal Cheese (od RQS) powinny być gotowe na początku września.

13. Na początku września, ale w hiszpani, a w polskich chaszczach cholera wie. Super stinky ciekawie się prezentuje tylko liczą sobie jak "żyd za matkę" :)

"nie przełączaj na flo bo się zreweguje albo zhermi, lepiej potrzymać dłużej na weg dobrze przytrenować i wysadzić na out. Ja 2 lata temu jak przesadzałem na out to naliczyłem 26 szczytów ;p ale niestety nie wiem co z tego wyszło bo zajebali :("
    Współczuję straty :( Co to za odmiana była? Kiedy wyrzuciłeś na out i kiedy wskoczyła na flo? Półautomaty są bardziej światłoczułe może by i nie zrewegował , ale hermienie to otwarty temat ;(

14. Z drugiej strony w Polsce ściemnia się w tym okresie 2 - 3 godziny wcześniej, więc roślina musi się spieszyć... .
    Po za tym, są to najszybsze pół automaty na rynku jakie widziałem, więc tak czy inaczej powinny być szybciej niż inne ;) Nigdy nie miałem out, więc jak piszę głupoty, to mnie poprawcie ;)

Last edited: 08.12.2018 at 16:59

nasiona marihuany, nasiona konopi