Automaty z długą wegetacją 6tyg. +

paulo0074 06.12.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Siemka, znacie jakieś duże automaty z dłuższą fazą wegetacyjną?
   
 2. Wydaje mi się że Auto Mazar
   
 3. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  Jak byś chciał większy plon to szukaj genów sativy a ogólnie to widziałem kiedyś chyba jakąś amnesie xl/xxl ? Z tego co pamiętam miała dłuższy okres do zbioru więc może szukaj pod nazwami xl/xxl albo pół automat.
   
 4. uho667

  uho667 Moderator Staff Member

  chyba magnum od buddha seeds i super stinki od short staff seedbank
   
 5. Amnesia Haze od rqs miała chyba dłuższego wega.
  A jak zależy Ci na dłuższym wegu, to nie lepiej sezonówki?
   
 6. A miał ktoś z was Ak- 48 auto od sagarmatha seeds? Często występuje ta odmiana w różnych rankingach na najlepsze auto.
   
 7. og kush auto dinafem
   
 8. LubięPaczać

  LubięPaczać Tuptuś

  Dokładnie - wrzuć sobie sezony. Daj 4-5 tyg wega i przełącz światełko
   
 9. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  A na czym Ci zależy ogólnie ? Na plonie ? Jeśli koniecznie musi być auto i chcesz duży plon to słyszałem że think diferent od dutch passion dorównuje plonem sezonom ale nigdy tego nie sadziłem.
   
 10. Zależy mi na plonie na oucie i kosie w połowie sierpnia. Think difrent i thing big liściaste rosną, a i moc nie powala z tego co na zagranicznych forach wyczytałem. A jakby wziąć półauto np. https://ganjafarmer.com.pl/1963-outdoor-critical.html powegować w boksie od 1 maja do połowy czerwca, przełączyć na flo i po 21 czerwca wyrzucić na out. To będzie kontynuować kwitnienie, czy się wahać do września?
   
 11. .Salam alejkum

  .Salam alejkum Dyskutant Staff Member

  nie przełączaj na flo bo się zreweguje albo zhermi, lepiej potrzymać dłużej na weg dobrze przytrenować i wysadzić na out. Ja 2 lata temu jak przesadzałem na out to naliczyłem 26 szczytów ;p ale niestety nie wiem co z tego wyszło bo zajebali :(
   
 12. Speedy Chile, Candy Kush Express, Honey Cream i Royal Cheese (od RQS) powinny być gotowe na początku września.
   
 13. Na początku września, ale w hiszpani, a w polskich chaszczach cholera wie. Super stinky ciekawie się prezentuje tylko liczą sobie jak "żyd za matkę" :)

  "nie przełączaj na flo bo się zreweguje albo zhermi, lepiej potrzymać dłużej na weg dobrze przytrenować i wysadzić na out. Ja 2 lata temu jak przesadzałem na out to naliczyłem 26 szczytów ;p ale niestety nie wiem co z tego wyszło bo zajebali :("
  Współczuję straty :( Co to za odmiana była? Kiedy wyrzuciłeś na out i kiedy wskoczyła na flo? Półautomaty są bardziej światłoczułe może by i nie zrewegował , ale hermienie to otwarty temat ;(
   
 14. Z drugiej strony w Polsce ściemnia się w tym okresie 2 - 3 godziny wcześniej, więc roślina musi się spieszyć... .
  Po za tym, są to najszybsze pół automaty na rynku jakie widziałem, więc tak czy inaczej powinny być szybciej niż inne ;) Nigdy nie miałem out, więc jak piszę głupoty, to mnie poprawcie ;)
   
  Last edited: 08.12.2018
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...