1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Automaty outdoor

Dyskusja w dziale Przygotowanie do sezonu rozpoczęta przez Weedsla w dniu 02.05.2014

1. Weedsla

Weedsla Kumaty

Witam, można powiedzieć, że sezon outdoroowy można uznać za otwarty, a Ja obudziłem się dopiero wczoraj, że trzeba jakieś zapasy na zimę ogarnąć, przechodząc do meritum sprawy mam kilka pytań do Was doświadczonych farmerów.

1. Czytałem wczoraj, że automaty nie potrzebują dużo słońca prawda to? i że wszystkie automaty wyrosną w polsce (co bardzo Mnie zdziwiło)
    2. Chciałbym zacząć w tym sezonie już od sposobów bardziej profesjonalnych dla Moich roślinek, a więc sprawdzanie ph ziemi, jak to robicie? Są do tego specjalne przyrządy, które mogę zakupić przez internet? Jaka jest odpowiednia liczba na skali ph dla naszych roślinek?

Pozdrawiam serdecznie.

2. biggame

biggame Forumowy guru

właśnie automaty chyba potrzebują dużo tego słońca ;]

3. Modliszka

Modliszka Expert

4. Weedsla

Weedsla Kumaty

erykziele12 likes this.
  5. Mcl

Mcl Forumowy guru

erykziele12 likes this.
  6. Weedsla

Weedsla Kumaty

Tak, tego jestem świadom lecz moje pytanie jest bardziej typu czy automat urośnie np. w lesie przy małej ilości słońca, bo wiadomo że nie-automaty nie miały by praktycznie szans w takich warunkach wyrosnąć.

7. Modliszka

Modliszka Expert

Mało slonca mala roslinka i na odwrot

erykziele12 likes this.
  8. W.B.L

W.B.L Wiedza nadprzyrodzona

z mala iloscia swiatla prawdopodobnie urosnie no ale co ci po takiej malej roslinie jak ci wyjdzie malo palonka :) lepiej dac wiecej slonca,swiatla i miec wiecej palonka i byc zadowolonym z wlasnej roślinki ;d

9. Weedsla

Weedsla Kumaty

racja, zrobię chyba tak że 2-3 nasionka wykiełkuje w miejscu gdzie jest mniej światła a resztę w miejscu nasłonecznionym, dzięki temu porównam ile straciłem gram w terenie mało nasłonecznionym.

Panowie a co do ph ziemi jak mam to sprawdzić czy roślina ma dobre ph?

10. PonuryRolnik

PonuryRolnik Inspiracja

Nie rób tak bo w lesie będziesz miał tylko badyl i nic z tego nie będzie a później będziesz żałował mówię ci wszystkie na słonce

--- Dodano ---

ocet i woda sodowa jak sie nie myle poczytaj o tym na forum domowe sposoby sprawdzania pH

Weedsla likes this.
  11. Dzonson

Dzonson Kumaty

Własnie chodzi o to ze pełnosezonowki nie potrzebuja duzo slonca . Automaty po wyjsciu z ziemi musza miec slonce bo zaczna sie wyciagac i zrobi ci sie takie gowno, mi 3 lata temu na rozgalezieniach wychodzily tylko male bobki i liscie byly cale z zywicy na auto. Wiec nwm czy bez slonca cos ci wyjdzie. ;d

nasiona marihuany, nasiona konopi