1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Automaty fem northern xxl , think heavy ,blue berry by Rawlinek .

Dyskusja w dziale Fotorelacja Outdoor 2015 rozpoczęta przez Rawlinek w dniu 02.06.2015

1. Rawlinek

Rawlinek Banned

1. Pochodzenie i odmiany nasion: Orion seeds , think heavy , blue berry , northern xxl - wszystki af fem

2. Charakterystyka spota: Wspolrzedne rowniez podac ? Polana z krzaczorami , pod ziemia wilgotna gleba .

3. Planowane nawozy: Biohumus i burza/planton nie bede raczej kombinowal .

4. Planowany trening: LST jesli odwaze sie ;d

5. Która to moja uprawa: druga

6. Jak często planuje robić update mojej fotorelacji: 2-3 dni

Siemanko , panny odwiedzily nasz swiat juz dzisiaj i jest to 1 dzien ich zywotu . Butelki musialem dacw ostatecznosci z racji zadnych donic , w czwartek przesadzam . Zapraszam wszystkich do zjebek i opini .

Last edited: 04.06.2015
  2. Pasjonat

Pasjonat Forumowy guru

Zrob przeloty w butelkach po bokach :) z fartem

3. Rawlinek

Rawlinek Banned

Witam . Poprawie post wieczorkiem zgodnie z regulaminem . Dzisiaj 2 maluszki zostaly wjebane przez nieznana mi istote , moim zdanie urwane czyli sarny,dziki czy zajace ale slimaki tez sa podejrzane nw czy lodyge by jadly . Macie sposoby na tych domownikow lasu zeby jakos odstraszyc od miejscowki ? Blunty na moj koszt pomocnym.

4. Marf

Marf Dyskutant

postaw na czymś wyższym pieniek czy coś, założ na górę butelki jak do wiadra tylko zrób dziury żeby cyrkulacja powietrza była i da rade, powodzenia ! ;d

1 person likes this.
  5. Pasjonat

Pasjonat Forumowy guru

Na sarny i inne zajace najlepsza opcja zrobic plotek do okola :) na slimaki snacol lub slimakol ;d piona

1 person likes this.
  6. Rawlinek

Rawlinek Banned

Co do plotu to wie ktos jaki jest mniej wiecej koszt takiego drutu za metr i gdzie go kupic ? A co do butelek to czy one nie przejmuja przypadkiem slonca ? Bo pomidorki sie wyciagaja i mnie to martwi . Najgorszy widok , gdy patrzysz a roslinki nie ma odkupujesz palcem a tam lodyga urwana :( , po prostu jakby ktos ci w zebro dal ;d , co prawda to teren zwierzat a ja jestem gosciem ale czemu akurat zajace czy inne zjadly moje maluszki skoro wokol maja od chuja tych roslin .

7. farmer123

farmer123 Kumaty

Ja bym butelek juz nie zakladal, zaczynaja sie pogody po 25+ wiec na sloncu bedzie jeszcze wiecej, co za tym idzie moga panienki nie przetrwac takiej parowy pod butlami, wiadomo cyrkulacja, cyrkulacja ale pod taka butla zawsze duzo cieplej.

8. easyrider12

easyrider12 Użytkownik

Na wszelkiego rodzaju zwierzynę zrobiłem płot z krzaków, gałęzi, drzew po ścince, a na ślimaki mam "żel na ślimaki" z auchana i wszystko działa dobrze :)
    Polecam takie opcje, jeśli borykasz się z tymi problemami :)

2 people like this.
  9. Rawlinek

Rawlinek Banned

Troche sie powyciagaly ale przysypalem ziemia . Oczywiscie foto przed podlaniem . Jak narazie to troche przypalu sobie narobilem bo pisze rzeczy w wiadomosciach na fb ( ze wspolpracownikiem) i nie wiem czy maja mnie na oku . Da sie jakos zfejkowac te wiadomosci lub cos zeby nie ogarneli ? Bo ostatnio kolega palil bonio w pewnym miejscu i 2 typow 17-18 lat podbilo i sie pytali czy ma zielonego to powiedzial , ze juz nie i chcieli zeby ktos im zalatwil i dal im moj numer ... Nie dzwonili ani nic i sie obawiam o tego FB .

10. lion_chronic

lion_chronic Geniusz

kwiatki jak kwiatki .. małe a urosną jeszcze na piekne damy ;d
    co do przypału to radze nie pisać o tym na FB lub ewentualnie używać slanga (zainstaluj przeglądarke TOR browser)
    2. WKOP TE WIADRA w ziemie .. zamaskuj jakoś by nie było widać. Dbaj o ład wokoł swego spota.
    pozdro

11. Rawlinek

Rawlinek Banned

Wkopywac raczej nie bede bo gleba wilgotna :P .

12. Rawlinek

Rawlinek Banned

Jest to juz 7 dzien zycia pomidorkow a cos male sa :( . Mam problem z trzema , poniewaz zoltawe koncowki maja oraz na listkach kolejnego pietra :( . Co to moze byc ? Za sucho czy cos innego ? Podlalem dzisiaj biohumusem 2 nakretki na 2 lity wody , watpie , ze to niedobory bo dopiero zaczynaja zycie ale cos im spowalnia wzrost , czy to mozliwe , ze zle ph ? Bo podlewalem woda odstana 2 godziny w pospiechu . Odwdziecze sie blantami ;d .
    Ps. Czy nie za male jak na 7 dzien ?

13. El Chapo

El Chapo Wiedza nadprzyrodzona

troszke mogły by być większe. Sprawdź PH w pierwszej kolejności. :)

14. Rawlinek

Rawlinek Banned

Ale ph w takim stopniu rozwoju rosliny ?

15. El Chapo

El Chapo Wiedza nadprzyrodzona

No jak ma coś rosnąć, skoro warunki nie odpowiadają. Jak to podlewasz ?

16. Rawlinek

Rawlinek Banned

Tzn. Myslalem , ze rosliny okazuja niedobory w troszke pozniejszym okresie . Leci ok.0.5-0.7litra na 7 donic . Podlewam wszystkie kranowa odstana , a tylko 2 okazaly takie listki , z poczatku myslalem , ze przez susze co byla .

--- Dodano ---

Jest mozliwosc przelania ? Bo dziurki chyba sa zbyt male , a dzis wlalem 2 litry na 7 donic ... Rok temu tyle lalem i bylo git .

Last edited: 14.06.2015
  17. Rawlinek

Rawlinek Banned

Panny rosna zbyt wolno . Wie ktos moze dlaczego ta podwinieta roslinka jest taka ? Blanty za pomoc !
    Ph ~7 , leje ok.100-150 ml .

18. RastaN

RastaN Geniusz

PH Za wysokie obniż najlepiej do 6.5

19. Rawlinek

Rawlinek Banned

Witam ponownie . Pomidorki jakos sie wybily , po ostatnich ulewach . Jedna zaliczyla glebe ale juz jej nie podnosilem , bo sama ciagnela sie w gore . Te wieksze maja lst z slomy . Martwia mnie te 2 z uschnietymi liscmi , wie ktos co im dolega ? Na 4 zdjeciu wyglada jakby cos ja zjadlo badz sam odpadl ten kawalek ususzonego lisca . Ten posypany piasek to dolomit ;d . Btw. czy dobrze zrobilem LST i czy nie za wczesnie ? Zapraszam do opini .

20. Killuminati

Killuminati Forumowy guru

Witam, LST zrobione zdecydowanie za wcześnie, muszą być 3-4 piętra.