1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Automaty bebooka

Dyskusja w dziale Bebook Flavour rozpoczęta przez Bebook w dniu 07.03.2014

1. ze na 4 szt zadna mozliwe mozliwe w tym roku tak mialem ale sklep pro i odstawił inne + geatiski ;d
    a co do bebooka to paliłem ale nie miałem choc teraz nowe na f2 widziałemm wiec za takie grosze to łyknac mozna z 10 na próbe ;d

2.  
  3. Napisane f2- sklep.
    Ironie se mozesz darowac,kiedy ja startowalem z pierwszymi zajebistmi pestkami bebooka to moze ... wiesz,nie chce tu cwaniakowac

Maly box ,ziemia z odrobina styropianu.

Ale mnie tu pouczacie,jaki grower itp...uwazam ze moj post jest czytelny.
    Dziesiatki dobrych roslin wyszlo z pod ręki tak na marginesie.
    Mysle ze f2 store bd musial wykasowac z historii.

4. wbija typ proboje napisac 3 posty tylko by najebac na sklep ktory jest spoko :< coz konkurencja nie spi widac.. suabe to

5. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Ogółem dla mnie f2seeds to jeden z najlepszych sklepów w Polsce. Dodam tylko że na tej liście znajdują się aż DWA sklepy ;d
    Nie robiąc tajemnic ten drugi to THC-THC.
    Każdy ze sklepów jest też tylko pośrednikiem więc wypada o tym pamiętać. Jeśli byś kupił pestki z pod znaku ORION-a czy właśnie F2SEEDS to rozumiem żale itd.
    Nadal jednak to co piszesz jest dla mnie dziwne. Na 4 sztuki przechowywane w złych warunkach i tak choćby 50% kiełkowalności to minimum.
    Nie ironizując myślę że jesteś cienki albo z konkurencji bo odezwałeś się w momencie kiedy f2 swoją promocją -40% na wszystko rozjebało system

6. Po co takie forum,temat na którym zamiast tzw pomocy mozna otrzymac zjebe...polactwo?
    Po co stawiać od razu teze ze ktos chce zanegowac sklep itp.ale musze podnieść te kwestie.
    Po czym kolega"Staryfarmer "wnosi ze chce komus zaszkodzić?
    Jestescie podejrzliwi i zarazem smieszni.
    Jeszcze jedno,podejscie do kupujacego np.jak kupilem kiedys nike turfy i pękł czubek ,zawiazlem do reklamacji ,wzieli .Odpowiedz rzeczoznawcy -niezgodne z przeznaczeniem użytkowanie...co w samym sobie jest kompromitacją...ale przemyślaną,wiecej klient nie bedzie sie upominał.Jednak powninno sie upominać o swoje.Wolałbym te pare dych dać dzieciom na coś, cokolwiek.
    Przyjezdża człowiek z pracy po pół roku,kupuje pestki ,robi wszystko jak zawsze ,a tu hooy.
    Polska ,to jednak dziwny kraj ,kupujesz cos ,jak nie gra ,reklamacja jest qurwa niemozliwa,tak ,tak ktos ma wyjebane .
    Mozna sprawdzić jakie standardy panują w takich sytuacjach vide Skandynawia.

felipe and ciasto like this.
  7. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Nie płacz. Masz problem do sklepu a zakładasz konto na forum i temat choć nikt z nas fizycznie z tym sklepem nie jest związany.
    Po chuj tu więc płaczesz?
    Jak mamy ci pomóc? Napisać wspólną petycję do sklepu żeby wypłacili ci milion złotych odszkodowania?
    Człowieku z 4 postami - jedyne co robisz swoją wypowiedzią to próbujesz zaszkodzić sklepowi, do którego żaden z pozostałych użytkowników nie ma zastrzeżeń.
    Jak takie "polactwo" tutaj to wyjedź z kraju na stałe i przestań używać ojczystego języka

8. Jednak za duzo pali kolega.
    Sklep sam polecil forum
    Bye

9. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Ja ci polecę audi bo to wygodne samochody ale jak ci się to audi spierdoli to prZyjdziesz do mnie z reklamacja?

10. RastaMann

RastaMann Dyskutant

Ja też uważam że chłopaki mają rację,nawet jeśli to prawda to takie rzeczy się mogą zdarzyć i co ma do tego sklep jak sam pestek nie robi ? Swoją drogą ciekawe jak by wyglądał protokół reklamacyjny na pestki ;d No chyba że kolega chce kozackie pestony to do Brykieta bo on ma modyfikowane genetycznie jak coś,może się z nim dogadasz na forum haha

MissJokerSmoker likes this.
  11. gnomesgarden.ie

gnomesgarden.ie Forumowy guru

Witam ,musze przyznać że nie raz zdarzyło się że jakieś nasionko od Beeboka komuś nie wyszły tak samo jak i od każdego innego producenta , ale jak klient zgłośił taką reklamacje to zawsze dosyłamy nowe nasionka z wlasnej puli ,żeby jak najszybciej załatwic sprawe , ,najważniejsze żeby nie zostawić klienta z problemem , wiec ja Beeboka jako producenta bym nie winił a raczej sklep który dba o Beeboka marke sprzedajać jego nasionka pozdrawiam Gnom.

12. felipe

felipe Użytkownik

ty gdy kupujezz zepsuty jogurt w spozywczym to zglaszasz reklamacje do hodowcy bydla mlecznego na podlasiu a nie sklepu tak????

judaista likes this.
  13. RastaMann

RastaMann Dyskutant

Nie,ja bo mnie zacytowałeś stwierdzam że chłopaki racje mają. O Brykiecie żartem wspomniałem bo przechwalał się że ma osobiście udoskonalone automaty i 200g będzie i stał się słynny ;d Ja nie miałem nigdy problemu z kiełkowaniem i wyjściem z ziemi a nasiona różnych producentów miałem,nawet gdyby mi nie wykiełkowało z 3 paku żadne to bym zrobił tak żebym poinformował producenta jeśli by była taka możliwość i bym liczył na rekompensatę ale gdyby mi przyszło kupić z tego powodu nasiona kolejne za swój hajs to bym raczej tu afery nie robił bo o co o 100 zł ? I widać tutaj fajną postawę Gnoma że wyszedł z taką inicjatywą dosłania nasion w przypadku problemów więc nie ma się co Beeboka czepiać.

14. Mialem juz tu nie zagladac ale...
    Lubie paczac se odpuszcze bo pewno szuka czegos pod swoja leżanką.

Panie Rasta ,czy w moich postach gdzies czepiam sie bebooka?
    Jakis inny sklep odpisal w miare logicznie,ok.
    Podkreslam sam sklep polecil temat postawic na forum.
    Jak ktos ma klopoty z interpretacja dluzszych postow,polecam przeczytac jeszcze raz i ponownie .
    Dam jeszcze przyklad z przed paru lat.
    Sklep dokladał gratisy od tej hiszpanskiej firmy dinafemchyba,ktore ni huya nie pękały nawet.Zadalem se trud napisania do owej firmy z pytanie po jak.. hooya dodajcie takie pestki skoro...odpisali ze ich to w sumie wali sa to "probki" nigdy nie sprawdzane i to sprawa sklepu.
    Jeszcze, stac mnie chlopcy na pestki za duza kase,ale mialem zawsze dobre wspomnienia z bebookową ręką,dlatego zamawiam zwykle Bebooka lub Ggs.
    Dziwi mnie taka nagonka na mnie ,tym samym takie lubie paczac czy inni sa chyba rzecznikami sklepu albo ?z ktorym zykle mialem dobry kontakt.
    Nawet rozumiem to ze reklamacji z maila sie nie chce uwzgledniac,bo zaraz bylo zatrzesienie typu a mi nie wyszlo...kiedys reklamacji podstawa bylo glupie foto.
    Na koniec zyczylbym sobie nie pouczac tak gorliwie jak skladac reklamacje na jogurt czy audi,zbyt duzo czasu przy uprawach spedzilem.

15. uho667

uho667 Moderator Moderator

jak ci beeboki i dinafemy nie kielkuja to moze jest gdzies blad w kielkowaniu ? mi na setki nasion z dinafem to moze z 2 nie wyszly i mowie tu tez o gratisach bo ich calkiem sporo dostaje , chuj wie co i jak robisz tego nie opisales ,ale jak 2 producentow maja problem z kielkowalnoscia to raczej juz wina twoja ,lub sklep gdzie zakupiles nasiona wali w chuja, ale mysle ze kazdy dba o to co rozdaje , wkoncu gratisy to sa nasiona zeby kient w razie problemow kielkowaniem mial extra nasionko lub zeby sprawdzic genetyke zeby pozniej ja zakupic tak mi sie wydaje a to ze ktos cos pisze o sobie ze nie pierwszyzna ze wie co robic, mnie nie przekonuje bo ludzie czesto popelniaja bledy wlasnie czym dluzej robia bo juz maja wprawe pozdro

ciasto and marcopolo like this.
  16. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

uho ten typ zaraz ci powie że na uprawie spędził życie i hodują w rodzinie od pokoleń a dokladnie od 5 tysięcy lat a ty jesteś rzecznikiem sklepu ;d

17. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Wszystko w naszych rekach,jesli cos zawalisz to szukasz problem wszedzie tylko nie u siebie.
    Mialem sionka od Bebooka I nie bylo problem,chyba ze sam cos zawalilem.

18. Medicum89

Medicum89 Expert

Siema mial ktos duck foota bebooka? Mozecie mi cos powoedziec o nim?

nasiona marihuany, nasiona konopi