Automaty bebooka

Bebook 07.03.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. GoHan

GoHan Zagubiony

ELOO !!!
    Hejzomatik x White Russian BebooK AF dał 62 g ;d

• Lubie to x 4
  2. a skad sie bierze bebooka teraz ? z f2

3. Wingo

Wingo Kumaty

Jest , tanie sianie i grow seed.pl

4. tanie sianie brak produktu

5. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Bebooczku właśnie odebrałem paczkę z twoimi nasionami z pewnego sklepu.
    Czy Duckfoot ma mieć takie jasne nasiona? Duże są ale jakby niedojrzałe w 100%?

• Lubie to x 1
  6. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

Z jakiego sklepu ?

7. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

f2seeds ale sklep raczej niema nic do rzeczy

• Lubie to x 2
  8. LastNinja

Bo ja ich szukam od paru dni po sklepach. Dzieki za info

9. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

A to na f2seeds są wszystkie nowe pestki + 20% zniżki na zamówienie za rejestrację

• Lubie to x 1
  10. Bebook

Bebook Błyskotlwy

Hej, lubiepaczac, duck mial raczej ciemne i mega pierdolne te kule, jaka stam miala jasne odnmiana, tak przynajmniej kojarze, ale taka byla akurat specyfika i wszyskie byly takie. Mimo wszystko nie ma to wplywu na kielkowanie, bo wszystkie, male czy duze zapierdalają. Pozdrawiam :)

11. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

No wielkie są ale jasne. Byle kiełkowały.
    Po wypłacie i tak dokupię więcej tylko mam ciężką rozkminę czy te AK czy DF. AK też już mam i pestki małe ale bardzo ładne ;)
    Zdjęcia może nie perfekcyjne bo z oryginalnej paczki, zamkniętej. IMG_20181021_133402.jpg IMG_20181021_133444.jpg IMG_20181021_133456.jpg IMG_20181021_133521.jpg

• Lubie to x 1
    Last edited: 21.10.2018
  12. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Ale bez dramy, po prostu jestem przyzwyczajony do takich czarnuchów jak niżej ;D IMG_20181021_135648.jpg IMG_20181021_135701.jpg

• Lubie to x 1
  13. LastNinja

a ja mam pytanie do pana Bebooka. Co jest najszybsze??? i kiedyś było takie cudo jak AKxWRxX czy jakoś tak się to zwało można było to wygrać za liczenie pestek w pierwszej edycji i potem kupić chyba w f2 albo u gnoma. Dla mnie to był majstersztyk . jest szansa że kiedyś to wróci ?

• Lubie to x 1
  14. v3nom

v3nom Użytkownik

ak x white russian x auto eXtreme, potężne jebnięcie i zapach typowego smrodziucha, miałem ale bardziej mi podpadł hejzomatik.
    Zachowała mi się ostatnia kula tego cudowieństwa i będę wpierdalać go w przyszłym roku z automatami bp chcę coś sprawdzić dla samego siebie :D
    w każdym razie obydwie te odmiany miały takie pierdolnięcie że kilku z moich ziomków odpadało po jednym gibonie palonym na spółę. Normalnie zapalili i szli spać praktycznie od razu po wypaleniu haha bekę z nich łapałem ale ziółko wychodziło mocarne.
    Miałem kiedyś nawet fotorelkę z tego hejzomatika, kozak jaranie i polecam każdemu.
    Panie @Bebook znajdziesz pan jeszcze te geny w schowku czy one już są raczej nieosiągalne ?

• Lubie to x 1
  15. LastNinja

u nmnie dokładnie to samo , do dzisiaj mam pytania od ziomków kiedy znowy przytargam to co tak zamiatało i miało dużo X w nazwie :) nie pozostało nam chyba nic innego jak zebrać podpisy pod petycją i do Bebooka się zgłosić o reedecje :)

16. Bebook

Bebook Błyskotlwy

Był taki krosik AK x WRx, a krosików z tym nie pamiętam. Jak mi znajdziecie z którego roku to było to zawsze można pomyśleć. Teraz będą testowane nowe krosiki 5 szt na 0,36m2 i 400w. Może się zmieszczę :)

17. LastNinja

To był rok z pierwszą edycją konkursu liczenia kulek . kwiecień 2014

18. Witam,mam tu male zagadnienie do przedyskutowania.
    Otóż zaopatrzyłem się w kilka pestek Bebookowych z F2,pojedyńczych.Wild thai ,Industrial i cos tam jeszcze .
    Mały boksik pierwszy rzut dwie szt.dwa tygodnie ,nic
    Drugi rzut ,to samo,wkurw.Reklamacja do sklepu.Sklep dwa maile ,cisza.my
    Trzeci mail w ktorym sie delikatnie określiłem na pewne rzeczy i styl podejscia do klienta skierowali mnie tu.
    Reklamacja odrzucona ,producent testowal wczesniej itp.
    Ja kupe czasu w tył,troche kasy itd ,oczywiscie po dwoch miechach juz by cos bylo w boxie.
    Dodam że spore doswiadczenie jest itd.

Co myslicie o takich akcjach?
    Tylko nie piszcie ze trzeba brzeszczotem nacinac pestke wczesniej itd ;)

19. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Nic konkretnego nie opisałeś. Dałeś ziemi czy wrzuciłeś to w kopercie do szafy i czekałeś 2 tygodnie aż wyjdzie drzwiami?
    Jaki sklep? Monopolowy?
    Na 4 pestki nie wyszła ani jedna? Przecież to praktycznie nie możliwe. Bez obrazy ale musiałeś coś spierdolić

• Lubie to x 1
  20. judaista

judaista Moderator Moderator

Przez ostatnie 18 miesięcy skiełkowałem 50 pestek od bebooka, 100% kiełkowalności.

Także wiesz @Mariozzz, jaki grower takie planty cnie haha

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...