1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Automaty bebooka

Dyskusja w dziale Bebook Flavour rozpoczęta przez Bebook w dniu 07.03.2014

1. GoHan

GoHan Moderator Moderator

ELOO !!!
    Hejzomatik x White Russian BebooK AF dał 62 g ;d

2. a skad sie bierze bebooka teraz ? z f2

3. Wingo

Wingo Tuptuś

Jest , tanie sianie i grow seed.pl

4. tanie sianie brak produktu

5. LubięPaczać

LubięPaczać Błyskotlwy

Bebooczku właśnie odebrałem paczkę z twoimi nasionami z pewnego sklepu.
    Czy Duckfoot ma mieć takie jasne nasiona? Duże są ale jakby niedojrzałe w 100%?

6. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

Z jakiego sklepu ?

7. LubięPaczać

LubięPaczać Błyskotlwy

f2seeds ale sklep raczej niema nic do rzeczy

LastNinja likes this.
  8. LastNinja

Bo ja ich szukam od paru dni po sklepach. Dzieki za info

9. LubięPaczać

LubięPaczać Błyskotlwy

A to na f2seeds są wszystkie nowe pestki + 20% zniżki na zamówienie za rejestrację

10. Bebook

Bebook Weteran

Hej, lubiepaczac, duck mial raczej ciemne i mega pierdolne te kule, jaka stam miala jasne odnmiana, tak przynajmniej kojarze, ale taka byla akurat specyfika i wszyskie byly takie. Mimo wszystko nie ma to wplywu na kielkowanie, bo wszystkie, male czy duze zapierdalają. Pozdrawiam :)

11. LubięPaczać

LubięPaczać Błyskotlwy

No wielkie są ale jasne. Byle kiełkowały.
    Po wypłacie i tak dokupię więcej tylko mam ciężką rozkminę czy te AK czy DF. AK też już mam i pestki małe ale bardzo ładne ;)
    Zdjęcia może nie perfekcyjne bo z oryginalnej paczki, zamkniętej. IMG_20181021_133402.jpg IMG_20181021_133444.jpg IMG_20181021_133456.jpg IMG_20181021_133521.jpg

Last edited: 21.10.2018 at 14:01
  12. LubięPaczać

LubięPaczać Błyskotlwy

Ale bez dramy, po prostu jestem przyzwyczajony do takich czarnuchów jak niżej ;d IMG_20181021_135648.jpg IMG_20181021_135701.jpg

13. LastNinja

a ja mam pytanie do pana Bebooka. Co jest najszybsze??? i kiedyś było takie cudo jak AKxWRxX czy jakoś tak się to zwało można było to wygrać za liczenie pestek w pierwszej edycji i potem kupić chyba w f2 albo u gnoma. Dla mnie to był majstersztyk . jest szansa że kiedyś to wróci ?

14. v3nom

v3nom Weteran

ak x white russian x auto eXtreme, potężne jebnięcie i zapach typowego smrodziucha, miałem ale bardziej mi podpadł hejzomatik.
    Zachowała mi się ostatnia kula tego cudowieństwa i będę wpierdalać go w przyszłym roku z automatami bp chcę coś sprawdzić dla samego siebie ;d
    w każdym razie obydwie te odmiany miały takie pierdolnięcie że kilku z moich ziomków odpadało po jednym gibonie palonym na spółę. Normalnie zapalili i szli spać praktycznie od razu po wypaleniu haha bekę z nich łapałem ale ziółko wychodziło mocarne.
    Miałem kiedyś nawet fotorelkę z tego hejzomatika, kozak jaranie i polecam każdemu.
    Panie @Bebook znajdziesz pan jeszcze te geny w schowku czy one już są raczej nieosiągalne ?

nasiona marihuany, nasiona konopi