Auto Xtreme Feminizowane(DP)2X LED Mars Hydro 480W Box{0.34m²}

skolopendra 12.01.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. flo : canna terra flores i green sensation? Może być

2. A green sensation niejest czyms podobnym do flores ?

3. Hmm obydwa na flo a na wzrost nic tak ? W sumie to ziemia jest nafaszerowana. No oprócz mikoryzy -mikoryzę wsypywales co warstwę ziemi ? W wodę i podlewales co warstwę ?

4. Niedobory azotu widać będzie po kolorze roślinek Mikoryzą podlewałem tylko LIGHT-MIX a

• Lubie to x 1
  5. Hmm to i to na kwitnienie wiec pewnie tak i pytanie czy jedno nie starczy

6. A jak są niedobory to liście robią się żółte tak ? I co wtedy dać za azot najlepiej ?

7. Tak,tak :]

• Lubie to x 1
  8. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

To raczej błąd w opisie/tłumaczeniu...chodzi o to żeby zmoczyć ziemię kilka dni przed użyciem żeby ją obudzić do życia...miedzy innymi grzyby mikroryzowe właśnie które również są w allmixie ale tylko tym z plargona

• Kocham to ! x 1
  9. To ma sens :]

• Lubie to x 1
  10. Konkretna odpowiedz !! A co do tych nawozów na kwitnienie to od plagrona warto zabrać to sensacion ?

11. Ja go stosowałem prawie do końca ,z polecenia green kondor402

:]

• Lubie to x 1
  12. Czy mogę przy chwili czasu prosić o projekt :p wgrywam zdjęcia jak to wyglada z odbylsnikiem ( chwilowym ) mojej roboty z latarni ulicznej :p pytanie czy mogę wentylator umieścić w dźwiękoszczelnej obudowie i wypuścić z półtora metra rurę i umieścić ja w boxie i do niej filtr węglowy zaczepić czy musi filter bezpośrednio do wentylatora być przyczepiony.

FF98AEF7-AE9E-4BE4-A961-B3F068ACB7D2.jpeg

E84DE06F-78F4-4249-B03A-0A75B8902134.jpeg

13. Nie musi być bezpośrednio przyczepiony

• Lubie to x 1
  14. Ok super :)

15. Włączyłem na 15 minut hps aby zobaczyć jaka będzie temp w zamkniętym boxie przy pasywnym otwartym wlocie powietrza u dołu i u góry boxa (foto) czyli jak wejdą rośliny to będzie musiał wentylator wyciągowy chodzić cały czas. Ciekawe czy nie lepsza opcja by były żarówki led i jakiś mały grzejniczek elektryczny ? Co wy na to ?

5FB7FB8B-76E8-4055-8A0D-1D894FFF0A2E.jpeg

16. Led nie nie koniecznie ,do wyciągu wrzuć aktywny nadmuch i sprawdź temperaturę

• Lubie to x 1
  17. Na wentylator czekam będzie za tydzień. Mam jeszcze dwa małe komputerowe wentylatorki które miały być jako mieszające hmm

18. To poczekaj jeszcze tydzień,mam nadzieję ze zamówiłeś wydajny wiatrak? Wtedy dopiero oceniaj sytuacje .Ja jak zrobiłem boxa to bez wiatraków :]
    Chile później już dołożyłem wyciągowy a niedługo później wtłaczający i mieszający ...

:]

• Lubie to x 1
  19. Z te
    kupilem taki : Zobacz ofertę: DOSPEL Wentylator kanałowy TURBO 100 007-0405 https://allegro.pl/oferta/dospel-we...3584?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
    I do tego zrobiłem skrzynkę z drewna w środku wyłożona jest wełna kominkowa 3 cm. Do tego wentylatora myśle o jakimś regulatorze obrotów z czujnikiem temp coś tego typu :Zobacz ofertę: Termoregulator RT-2 regulator temperatury https://allegro.pl/oferta/termoregu...0188?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
    Co myślisz ?

20. Regulator jest ok .ale wiatrak słaby i drogi 160 m3/h co to jest ,mało mój komputerowy ma blisko 300 m3/h

:)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...