Auto Xtreme Feminizowane(DP)2X LED Mars Hydro 480W Box{0.34m²}

skolopendra 12.01.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Ogarnij coś z tą wilgotnoscią zanim nawilżacz dojdzie...teraz powinna mieć nawet do 80%...zrób jakiś parownik bo po co noworodki mają w kiepskich warunkach siedzieć w pierwszych dniach życia:)

2. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

80 może przesada ale 50 za mało chyba
    70% było by odpowiednio

Last edited: 13.01.2020
  3. Robi się.Dymi jak ze starego diesla
    :)
    3.jpg

• Lubie to x 1
  4. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Baja:)

5. Jeszcze chwila i do boxu zlatywać się będą wszystkie ziemiórki z kwiatków w domu
    RH 90%

:karmi:

6. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

to zamawiaj nicienie i rozpierdol je zanim będzie za późno:) to gówno może zniszczyć plantację...to że poprzednio nie zaatakowały plantów nie znaczy że teraz nie zaatakują...inne planty inny zestaw nawozów...tym razem może im się spodobać...ja bym się bał na Twoim miejscu i wytępił je z wszystkich kwiatków w domu nicieniami i płytkami na owady i polowaniem ręcznym zanim się kurestwo w boxie rozpanoszy...no chyba że dramatyzujesz i masz w chałupie 7 muszek na krzyż to może nie ma sensu:) ale ja i tak bym je rozjebał:)

7. No latają może nie setkami ale są .A co to nicienie ,bo mi się kojarzy z takimi małymi żyjątkami co żerują w przewodzie pokarmowym?

:)

8. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

to jakieś mikro pasożyty ale skąd to się bierze to chuj znajet:) ważne że te z rodziny steinernema feltiae żerują na larwach ziemiórki:) jak mówisz że sporo lata to ryzyko jest

9. Najwięcej mam ich w terrariach z moimi pajeczakami
    :D

10. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

dajesz pajomkom buchy?:)

11. Tak w postaci karaczanow :wodna:

12. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

najaranych?:)

13. Samce samce karaczanow najarane są ciągle :dupoliz:

14. K...a działa forum ,nie wierzę :)

• Kocham to ! x 1
  15. Podlanie 2 litrami wody z dodatkiem T.A Pro Roots i T.A Pro Bloom po kropli.Plus 1 kropla krzemu.

-Temperatura 24°C
    - RH 62%

16. Już byłem załamany ze nie działa :o

• Lubie to x 1
  17. Ledwie zarejestrowałem się na haszysz i dostałem ostrzeżenie !Wymyślili sobie że linków nie można wklejać aby komuś w czymś pomóc ...

:hwdp:

• Lubie to x 1
  18. Te
    tez tam sie zalogowałem ale modliłem się aby tu znowu wszystko było ok (w sumie to tęskniłem trochę za wami ) nie mogę dodać posta z moim projektem :/

19. Czemu?

Last edited: 24.01.2020
  20. Zmiana kolorów

Podlanie 2 litrami wody z dodatkiem T.A Pro Roots i T.A Pro Bloom po kropli.

-Temperatura 27°C
    - RH 60%

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...