Auto Xtreme Feminizowane(DP)2X LED Mars Hydro 480W Box{0.34m²}

skolopendra 12.01.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Jako że trochę ziemiórek zainteresowało się moimi roślinkami ,postanowiłem zwalczyć je drapieżnym roztoczem

1.jpg

:)

2. 5 litry wody z dodatkiem 10 kropli krzemu i 20 ml Biobizz bio Heaven,12ml Ata Organics Alga C ,12ml Kalong bloom,5 ml Biobizz Bio Grow,5ml Plagron power roots

1.jpg

Temp 25℃
    RH 80%
    EC=1,8

:karmi:

• Kocham to ! x 1
  3. 6 litry wody z dodatkiem 6 kropli krzemu i 20 ml Biobizz bio Heaven,10ml Ata Organics Alga C ,10ml Kalong bloom,12 kropli T.A Pro Bloom,3ml Plagron green sensation. 5ml Myco Chum

1.jpg

Temp 27℃
    RH 80%
    EC=1,5

:karmi:

• Lubie to x 1
  4. Taka suplementacja obowiązkowa? Czy starczy biohumus na weg i Planton K na flo?

5. Nie to tak tylko do zabawy mam :]
    Podstawowy zestaw powinien wystarczyć

:drzewo:

6. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Nawet fajnie lecisz robalu:)
    Jedyne co mnie denerwuje to że nie wiem dlaczego masz takie szpiczaste i podniesione do góry krawędzie liści pomimo odpowiedniej temperatury i wysokiej wilgotności...jednak ja miałem podobnie przy critical orange punch a wyszedł najlepszy kozak więc chyba nie masz się co martwić...pewnie wrażliwa odmiana...może powinieneś zbić temperaturę jeszcze bardziej?

7. A gdzie ty to byłeś robaczku,jak cię nie było?
    Idzie ładnie ,zdecydowanie lepiej od poprzedniej uprawy. Musi być wrażliwa ,widzę to po wysokości lampy.Teraz mam dwa razy wyżej lampkę niż wcześniej ,a zachowuje się nadal jakby miała za dużo światła.
    .

8. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Myślę że nie ma powodu do obaw póki jedyny objaw to szpiczaste krawędzie liści...ja zrobiłem sobie przerwę od forum bo trochę zarobiony ostatnio byłem a laska stwierdziła że jest bardzo smutna że więcej czasu poświęcam forum niż Jej...a chuj niech wie że Ją też trochę lubię:)

A jak oceniasz mojego super boksa koksa?:)
    Był sens czy niepotrzebnie przepłaciłem?:)

https://www.hemp.pl/produkt/gbox-hb-ambient-ar120

9. Do tanich nie należy.Lecz wygląda solidnie ,no i roślin zmieści co nie miara.Ja niestety miejsca w domu nie mam na takie cacko .

10. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Ja dałem za niego 700...myślę że wart ceny...docelowo wrzucam 12 plantów w 15l donicach i robię z nich potwory po 1,5 metra z doniczką:) po godzinie świecenia temperatura w miejscu gdzie będą małe roślinki 25 stopni a jeden z wiatraków(wlotowy) ledwo zipie po ostatniej uprawie...może go zostawię na wlocie a dorzucę jakiś mieszak jeszcze...chyba faktycznie struktura boxa ogranicza nagrzewanie się bo ta cmh nagrzewa się jak hps 400w a w boxie zimno a lampa nisko:) ogolnie jak narazie testy wypadają pozytywnie...zobaczymy co będzie za kilka godzin...w poniedziałek biorę z roboty luxomierz i ustawiam i wyginam odbłyśnik tak żeby równomiernie rozprowadzić światło

W przedbiegach wygląda to tak a dzisiaj doleciały pestki

IMG_20200306_171154.jpg

IMG_20200306_171210.jpg

IMG_20200306_171222.jpg

IMG_20200306_171247.jpg

• Lubie to x 1
  11. 6 litry wody z dodatkiem 6 kropli krzemu i 20 ml Biobizz bio Heaven,10ml Ata Organics Alga C ,12ml Kalong bloom,10ml Myco Chum ,12ml Biobizz top max

2.jpg

Zmierzyłem pień roślinki i ma 35mm,wydaje mi się że to dość dużo?
    1.JPG

Temp 27℃
    RH 75%
    EC=1,4

• Kocham to ! x 1
    • HAHA XD x 1
  12. Nieźle ,wygląda już na masową produkcję ,kiedy to wszystko wypalisz?

13. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Pieniek faktycznie zdrowy:) będzie dobrze transportował papu w późniejszym flo...to już chyba nie może się nie udać:)

14. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Nie no bez przesady...masowa to jak by był cały pokój zarośnięty świętym krzewem:)

Z wypalaniem problemu nie ma...czasami wypalam około pjony w samej pracy:) a jak będzie za dużo to można przetwory robić:)

15. Zrób nalewkę ,będziesz miał niedługo kilogram suszu więc i na przetwory wystarczyć będzie .

:]

16. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Hehe nie no kilosa to nie będzie...z takiej lampy można mniej wiecej 1,5g z wata zebrać...biorąc pod uwagę że box dobry to myślę że będzie 500g suszu premium bez łodyg i trymu jak wszystko pojdzie zajebiście a z poprzedniej uprawy już nic nie zostanie do tej pory:)

17. Jak wyszły testy temperatury?

18. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Cały czas tak samo było w granicach 25...wentylacja dała radę i nic nie rosło...zaraz spadam do castoramy zobaczyć czy jakiś mieszak mają co by się nadał no i dotak tego jeszcze nawilżacz przecież będzie trochę chłodził...ogólnie z temperaturą problemu nie będzie...wszystko kwestia odpowiedniego ustawienia i uzyska się tyle i będzie trzeba:)

19. 25 to za wysoka ? ile chcesz tam miec?

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...