Auto Xtreme Feminizowane(DP)2X LED Mars Hydro 480W Box{0.34m²}

skolopendra 12.01.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Popieram...Właściwie wyszło ,że wszelkie mierniki też nie za bardzo już mi potrzebne przy tym zestawie- bo rośliny rosną (może i wolniej. .i pewnie.mniej okazale ale....bezproblemowo.. Raz na trzy cztery dni idę podlać. Zamykam budę i czekam.Właściwie zostaje tylko uważać na wilgotność i temperaturę a jak to ustawisz to nie ma się z czym szczypać. Jak dla mnie proste ,fajne rozwiązanie...

• Lubie to x 1
  2. mam higrometr jakiś elektroniczny termometr i do tego myśle aby mieć zdalna możliwość obserwacji kupić takie coś jak stacja pogody meteo sp-73 wifi co myślisz na ten temat ? Chodzi mi głównie o wilgotność aby kontrolować zdalnie nawilżacz poprzez takie gniazdko wifi i wtedy jak będę widzial na tym meteo ze wilgotność chujowa to np poprzez apke wyłącze nawilżacz albo włączę. ??hmm

3. Pomysł dobry
    :drzewo:

• Lubie to x 1
  4. Co za nawilżacz ze przez apke chodzi ? :>

5. Nieźle To wygląda ciekawe czy dobrze mierzy temp i wilgotność

6. Myśle ze dobrze a przynajmniej dostatecznie na tyle ze jak będzie coś nie tak będzie widać na telefonie. Do dokładnego sprawdzenia mam analogowy higrometr i termometr

• Lubie to x 1
  7. Lepsza opcja ,ja bym wolał zostać na analogu ,niż marnować kasę na gadżety

:)

8. Kupię i sprawdzę jak działa. Ja na analogu zostaje i sprawdzę jaka jest różnica pomiędzy jednym a drugim i sobie jakoś ogarnę aby temperatura i wilgotność była taka jak na analogu a chodzi o to ze będę musiał mieć zdalna kontrole bo nie będę mógł zaglądnąć do panienek kiedy będę chciał

9. Daleko miał będziesz do nich?

10. Daleko nie ale np moja druga połówka nie będzie o tym wiedzieć i będę musiał tam zaglądać jak najrzadziej a chce wiedzieć 24/h jaki będzie tam klimat. Po prostu muszę ograniczyć jak najbardziej niepotrzebne wchodzenie i doglądanie dziewczyn

11. Moja wie, i zadowolona nie jest .
    alebeka

12. Moja pewnie tez by nie była wiec wole jej stresu zaoszczędzić hehe po prostu nie chce co godzinę chodzić tam aby nie nabrała podejrzeń. A jak będę miał oko na wszytko w telefonie to będę chodził tylko na podlewanie i jak jej nie będzie a tak to jak zobaczę ze coś jest nie tak to wtedy pobiegnę i ogarnę co trzeba.

13. Moja jest wsciekła wcale sie jej to nie podoba :p mam nadzieje ze z czasem jej przejdzie i zaakceptuje :p

• Lubie to x 1
  14. Tym razem 5 litry wody z dodatkiem 10 kropli krzemu i 20 ml Biobizz bio Heaven,10ml Ata Organics Alga C ,10ml Kalong bloom,10ml Biobizz Top max,20 ml Biobizz Bio Bloom,5 ml Biobizz Bio Grow

1.jpg
    Temp 24℃
    RH 80%
    EC=1,7

:karmi:

• Kocham to ! x 2
  15. Nie lepiej jakiś zwykły regulator wilgotności?
    Ustawiasz sobie maksymalną wilgotność i masz spokój.
    Taniej i wygodniej bo pilnować nie trzeba.

16. pytanie bo zrobiłem test wody i mi pH wyszło 7,4 dodałem z ciekawość green sensacion i zrobiło się 6,4 pytanie czy takim roztworem wtedy mogę podlewać czy to musi być woda 6,4 i jak się doda nawozów to się zrobi np.woda 5,4

17. Owszem tak :]

• Lubie to x 1
  18. Wątpię aby Ci wyszła taka konspiracja z domownikami...Ja sadzę jedną roślinę czystą CBD na olej przeciw migrenie małżonki drugą dla siebie .Tyle, że ja mało jaram i mi tak styka.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...