Auto Xtreme Feminizowane(DP)2X LED Mars Hydro 480W Box{0.34m²}

skolopendra 12.01.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Jaki masz ?

• Lubie to x 1
  2. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Nie pękaj z tym cynkiem...może po prostu nie nadążyło pobierać z ziemi bo roslinka szybko rośnie na indukcji...dopóki się nie pogorszy to nic nie rób bo raczej nie powinno postępować a może to być inny niedobór tylko że bardzo wczesne stadium i zamiast plam brązowo żółtych i martwych to są białe...poczekaj lepiej narazie

• Lubie to x 1
  3. Kurcze rosną w oczach ,dopiero co podlałem a pewny jestem że urosły i to wyraźnie

:)

4. Przyklej miarkę krawiecka na ścianie boxa :D

• Lubie to x 1
  5. Lepiej nie :)

Wymieniłem dziś mate filtracyjną węglową + filtr z maty wstępny.Wszystko było mocno zakamieniałe od nawilżacza ultradźwiękowego który wszystkie minerały
    wyrzuca w powietrze wraz z parą .Zaczęło się flo ,wywaliłem już nawilżacz

..RH 75%
    Temp 26℃
    u szczytu najwyższej roślinki

Last edited: 12.02.2020
  6. Tym razem 5 litry wody z dodatkiem 10 kropli krzemu i 10 ml Biobizz bio Heaven,10ml Myco Chum,10ml Ata Organics Alga C ,4ml Plagron Power roots,10ml Kalong bloom,2,5ml Plagron Green sensation,4ml Biobizz Top max oraz 5 nakrętek Biohumus prawdziwy .

EC=1,9 .

Uzupełniłem cynk w wodzie za pomocą 4 kątowników ocynkowanych maczanych przez dobę w zakwaszonej wodzie :]
    1.jpg

2.jpg

Temp 27℃
    RH 80%

:karmi:

• Lubie to x 3
    Last edited: 15.02.2020
  7. Zastanawiam się jeśli kiedy trzeba włączyć nawilżacz i jak długo na chodzić ? Jak masz podłączony nawilżacz ? Do timera ? Czy jakiegoś czujnika co steruje wilgotnością ? Bo jak odpaliłem światło to się zrobiło 30% wiec wiem ze kolejnym zakupem będzie pewnie musiał być nawilżacz hmm.

8. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

Piekne roslinki :) bede obserwowal

9. Nawilżacz razem z lampą u mnie chodzi.,przez 18h ,ale tylko od początku weg do flo.Teraz mam 80% bez nawilżania

• Lubie to x 1
  10. Hmm tak właśnie myślałem. Ale wolałem się upewnić :)

11. Podlane 5L wody z dodatkiem 2g mikoryzy ,10ml Myco Chum i 1ml PRO BLOOM GHE.

2.jpg

Temp 27℃
    RH 80%

:karmi:

• Kocham to ! x 2
  12. Tak się zastanawiam bo jeśli lst robimy po przesuszeniu trochę roślinki to jak już zrobimy trening to od razu możemy podlać ?

13. Tak własnie robiłem

• Lubie to x 1
  14. Pytanie czy można mieszać nawozy mineralne z organicznymi ? Np mam green sensacion , sugar royal od plagronu i myśle jeszcze sobie dokupić przy czasie alga bloom i alga grow. Co myślicie jest sens ? Ziemia będzie allmix i light Mix :) i jeszcze jakiegoś biohumusa chce dokupić.

15. Podobno nie zalecają ,ja staram się używać samych organicznych i oczywiście mieszam je ze sobą .

:drzewo:

16. No dobra ale sensacion jest mineralnym a np pisze ze do bloom zaleca się dodać sensacion wiec nie wiem sam ...

17. A jaki masz na wege nawóz organiczny ?

18. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Czasami te tanie nawozy,sa najlepsze.Jesli chcesz leciec organicznie mozesz kupic: biogrow/weg/,biobloom+topmax/flo/.

• Lubie to x 1
  19. Tak

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...