Auto purple, auto ak FM outdoor

Pipi121 15.05.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Witam jestem osobą początkująca bd to moja pierwsza uprawa więc streszcze i zadam kilka pytań raz a konkretnie a więc.
  Pestki: auto purple, auto ak fm
  Nawozy:biohomus eko, planton k.
  Donica 15l, keramzyt, taśma miedzianą, preparat na mszyce, a na inne przeciwności bd stosował naturalne środki przeciw gryzoniom.
  I tu moje pytania czy biohomus eko bd pasował do planton k? Kiedy stosować trening lst i kiedy go przerwać? Dodam że na sam koniec bd chciał zejść z nawozów pod koniec uprawy żeby nie przesiakly nawozami za bardzo. Proszę o konkretne pytania lub odp poZDRawiam!
   
  Last edited: 15.05.2019
 2. Będzie pasował, jak zaczną kwitnąć to odstaw biohumus. LST możesz zacząć stosować jak roślina osiągnie 3 piętro liści, a przerywasz jak wchodzi we flo.
   
  • Lubie to x 1
 3. Czyli wychodzi na to że trening lst stosuje się tylko w czasie weg?
   
 4. ja tam lst rjak robie to od 2 pietra ni eliczac tych pierwszych
   
 5. Noo tak są rozne wypowiedzi na ten temat ale taka ksiazkowa właśnie wydaje się być od 3 piętra liści i tak też zrobię. Tu jeszcze pytanie miał ktoś do czynienia z auto ak? Bo na fotorelacje nie ma są tylko ak47 itp to to samo praktycznie?
   
 6. A no i jeszcze jedno jak podlewac nawozy w sensie jeden dzień nawoz drugi dzien sama woda i trzeci dzień znowu nawoz?
   
 7. To jest to samo. Nawóz stosujesz co 2 podlewanie, czyli najlepiej raz w tygodniu.
   
 8. auto ka jak kazde auto :0
  a nawozy dawaj na przemian od 14 dnia , na przemian woda / nawoz i nie dzien w dzien tylko jak bd mialy sucho
  \zacznij dawac nawozy na poczatku po polowie dawki
   
 9. Okey czyli tak jak pisałem woda/nawoz/woda/nawoz bo chyba raczej nie opłaca mi się stosować nawoz raz w tyg jak automaty szybko zaczną kwitnąć wiadome z naeozami ostrożnie zacznę od minimalnej dawki po mału zwiekszajac
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...