Auto Black Jack, Auto Super Skunk --> LED 140W COB citizel clu058 [0,42m2]

Ashley 26.03.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Ashley

Ashley Kobieta grower

chyba mnie nie lubią :P
    dziękuję Ci serdecznie i trzymaj za nas kciukasy! :D:

--- Dodano ---

PS LAMPA OBECNIE 55 CM NAD POZIOMEM MORZA :d

2. Adamus10

Adamus10 Tuptuś

Tutaj jest jakiś konkurs na ilośc blantów pod postem ?! Hehe... jebać to, ważne żeby było te kilka osób które pomogą i podpowiedzą :) na ten moment nie mam zbytnio doświadczenia aby pomoc Koleżance, ważne żebyście Wy pomagali !!! :D Mogę tylko powiedzieć ze roślinki piękne !!! :)

• Lubie to x 1
  3. Ashley

Ashley Kobieta grower

Dziękuję bardzo i zapraszam do zaglądania :)

4. koleszka84

koleszka84 Kumaty

Roślinki pójdą jeszcze do góry, spokojnie. U mnie bywało gorzej jak na ten wiek a i tak fajnie dały radę. Więcej cierpliwości koleżanko :)

5. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Siemka , ile podlewasz wody na takie gabaryty donic?

* jeszcze czas na wysokość !

6. Ashley

Ashley Kobieta grower

Póki nie zaczyna kapać spodem.
    Gdzieś z litr na jedną doniczkę.
    A doniczki mają 6l

--- Dodano ---

No ale tak sobie myślę, że to już 3 tydzień :d
    Cóż... ostrzegano mnie, że mogą przyhamować po 1-szym błędzie, który popełniłam na początku :D

7. Moonweed

Moonweed Tuptuś

Jak chcesz się trochę podbudować to zajrzyj do mojej fr i zobacz jak wyglądał 20 dzień. ;D Wiadomo, że AF to co innego, ale idzie ładnie do przodu, nie ma się co przejmować!

A nawiązując do pohamowanego auto BJ - szklanka jest w połowie pełna czy pusta? Może to te 3 pozostałe rosną na sterydach, a black jack standardowe tempo? No właśnie, szach mat ;D

P.S. W sygnaturze masz źle wstawiony link do pierwszej fr.
    pozdro!

8. Ashley

Ashley Kobieta grower

powiem Ci, że już kilka razy próbowałam poprawiać ten link a i tak nie działa :d

9. Ashley

Ashley Kobieta grower

Witamy w 23 dniu weg / 1 flo?
    Wszystkie 4 krzaczki wytworzył na szczytach charakterystyczne białe włoski/meszki/mini listki ? :D
    To można im liczyć już flo czy nie?

Do naszej ekipy dołączył mały wiatraczek mieszający, który towarzyszył nam w poprzednim grow.
    Temperatura w dzień: 24 stopnie/ Wilgotność: 65%

Auto Super Skunk 1 rośnie bez zastrzeżeń. Na weekend poluźniłam trening i odbiły ładnie w górę.
    Auto Super Skunk 2 to ten co mi się nadłamał główny szczyt (dziura widoczna na zdjęciach poniżej). Mimo nadłamania również pięknie rośnie.

Auto Black Jack 1 to ten, który został nadgryziony przez kota...jest zakrzaczony, mały i jakiś zmutowany, ale też wypuścił te białe włoski.. Jak widzicie na poniższych zdjęciach, ów ABJ 1 ma jakieś pozwijane liście.
    Auto Black Jack 2 również ładnie odbił po weekendzie, ale też nie jest zbyt piękny....

Pytanie do użytkowników zestawu startowego BioTabs: Można im coś z tego zestawu podać ??? :niewiem:
    Co myślicie o kwiatkch? ( Szczególnie o Auto Black Jack 1 ).

10. Ashley

Ashley Kobieta grower

Witamy serdecznie w 41 dniu weg / 19 flo.

Liście trochę zżółkły na dole i oklapły...

View attachment 158897 View attachment 158898 View attachment 158899 View attachment 158900 View attachment 158901

39 dnia weg / 17 flo została wlana mieszanka Bactrexu i Orgatrexu z BioTabs zgodnie z zaleceniem producenta, mówiącym, że po 5 tyg od wsadzenia w doniczki docelowe z kompletem odżywek BioTabs, należy takie jedzonko dać. Otrzymały one wówczas, 500 ml odżywki każda.

Chwilę przed sesją fotograficzną podlałam każdą z roślinek 500 ml wody.
    Stan na zdjęciach jak poniżej.
    Wyciąć te żółte i oklapnięte? Czy tylko żółte?
    Podlać jeszcze 0,5l ?

View attachment 158902 View attachment 158903 View attachment 158904 View attachment 158905 View attachment 158906 View attachment 158907 View attachment 158908 View attachment 158909 View attachment 158910 View attachment 158911 View attachment 158912 View attachment 158913 View attachment 158914 View attachment 158915 View attachment 158916 View attachment 158917 View attachment 158918 View attachment 158919 View attachment 158920 View attachment 158922 View attachment 158923

• Lubie to x 1
  11. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Liscie o ktore sie martwisz,sa najmniej wyeksponowane na dzialenie swiatla.Roslinka uznala ze juz ich nie potrzebuje i tym samym pobiera resztki papu z nich przed calkowitym uschnieciem.Nie masz sie co martwic.Dbaj aby podloze bylo wilgotne/organica/,dokarmiaj a bedzie OK.

• Lubie to x 1
  12. Ashley

Ashley Kobieta grower

tak myślałam, że pobierają pokarm, ale podejrzewałam też że mogą być przelane albo że fosforu brak...
    wyciąć te liście pożółkłe czy dać im umrzeć naturalnie?

13. Ja bym pourywały te które są najsłabiej doświetlone . Moja była na tym etapie mniej więcej i też sporo odrzuciła. Podgol najgorzej rokujące (najsłabiej doświetlone )liście . Moc będzie szła w górę

14. marcopolo

Gora rosliny wyglada zdrowo.Jesli Cie swedza rece,mozesz wyciac te umierajace listki.Jesli posiadasz organiczny PiK,mozesz im podawac.

15. Ashley

Ashley Kobieta grower

no właśnie kurcze nie posiadam.. tylko zestaw startowy biotabs

16. ZIELONA

Hm.... kolor liści wskazuje że wszystko ok , dokarmione ( mam na myśli górę )
    Ja sie nie zawsze przejmuję dolnymi liśćmi z uwagi na brak światła w tych dolnych partiach ( tak jest u mnie ) , u ciebie wygląda że dociera tam światło wiec dumam powodu dlaczego tak sie dzieje ?
    Takie pazury są objawem braku P no i te suche końcówki deficytu K .
    A ile dałaś tabletek na donice ?

Ja się wspomagam na flo czarną melasą .

17. Tsubasa

Tsubasa Zagubiony

Pod Citizenem chcą więcej jeść. Deficyt pk to normalne pod tym swiatelkiem. Oglądałem sporo fotorelacji i wszystkich było podobnie. U mnie było to samo dopiero po 1.5 dawki pk13/14 sytuacja się poprawiła i zaczęły ładnie puchnąc. Gdzieś czytałem że ktoś walil potrójną dawkę fosforu pod Citizenem a roślinie ciągle było mało. Jakiś organiczny pk by Ci się przydał.

18. Ashley

Ashley Kobieta grower

Istnieje w ogóle coś takiego jak organiczne PK?? Muszę poszukać zaraz jakichś propozycji...

DONICA MA 6l
    Ziemi jest na niecałe 6 więc 1 tabletke wcisnelam do kazdej z donic.

Ta czarna melasa jest na takie deficyty, czy nadaje pulchności, tudzież lepszego smaku roslinie?

19. marcopolo

• Lubie to x 1
  20. ZIELONA

ja daje na 3 litrową 1,5 tabletki , wiem że producent podaje inne wartości ale miałam wieczne problemy z niedożywieniem wiec ja daje więcej i na 2 razy czyli na poczatku pół potem na indukcji dokładam jeszcze 1 całą .
    dodatkowo po za polaniem na indukcji 2 dawki bactrexu i orgatrexu daje po tygodniu dawke melasy ( łyżka na litr ) .

* melasa
    http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Czarodziejska_Melasa

,

• Lubie to x 1
    Last edited: 04.05.2018
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...