AUTO BEEBOK X 1, P/AF AK47 X MAROC

kleoss12321 04.06.2019

AUTO BEEBOK X 1, P/AF AK47 X MAROC 3 5 2votes
3/5, 2 głosów

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

Dobra oficjalnie mozna zmienić temat na Auto Bebook x1/PAF Ak47xMaroc... z 25 pestek wykiełkowały 4 bebooki, z czego 3 mi odpadly, dzisiaj domowiłem Auto Blueberry i Auto LSD. Pół autos odbija elegancko z karła, postaram sie dzisiaj te zdjecia wrzucic, kurwix musze sie fona od ziomka pozyczac XDDD

2. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

Kurwa, sorruwa za obstawke z tymi fotami, ale od mame musze telefonixu pozyczac, jutro wjezdza zdjecie pol akacza, jeste mega kotem mowie wam, do wody wlatuje dzisaij auto lsd i auto blueberry!

3. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

JUTRO OSTATECZNIE PRZYSIEGAM!!!!

• HAHA XD x 1
  4. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

Siemano byki, sorruwa za walenie w chuja, ale miałem mnóstwo problemów (rodzinnych, tudzież sprawy sercowe), mam nadzieje, ze sie nie wkurwiliscie, ale naprawde musialem se troche poukladac w glowie. Tutaj zdjecia P/afa kwitnie od paru tygodni, nie wiem kiedy go sciac, bo naprawde strasznie mozolnie kwitnie, tak jakby nie chcial, dzisiaj ucialem bialego sampla, bo juz nie moglem wytrzymac... Zdjecia Auto Blueberry i Auto LSD tak samo pewnie na sama scinke beda, bo nie chce ryzykowac na takim przypale, chociaz moze cos wczesniej wam zarzuce! Trzymajcie sie wszyscy cieplo i dzieki za wyrozumiałość.

PS. Czy ścięte kwiaty z białymi włoskami normalnie dojrzeją przy suszeniu (jak pomidor)?

łapa.jpg

łapa1.jpg

łapa2.jpg

łapa3.jpg

5. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

MOKRY SAMPEL TAK POKLEPAL, ZE ZALALY MNIE POTY I MI SIE CHCE RZYGAC, POZDRO WARIATY

• WOW ! x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...