AUTO BEEBOK X 1, P/AF AK47 X MAROC

kleoss12321 04.06.2019

AUTO BEEBOK X 1, P/AF AK47 X MAROC 3 5 2votes
3/5, 2 głosów

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

SIEMANKO
    BĘDZIE TO MOJA PIERWSZA FOTORELACJA, UPRAWA 4 Z RZĘDU!

NASIONA:
    ```WSZYSTKIE NASIONA SĄ FEMINIZOWANE```
    Auto Beebok x25 +/- od GOHANA z OpenSeed'a
    Auto Purple Kush x 1 od TanieSianie.pl

PołAuto Ak47xMaroc od f2seeds.pl (P/af ma ponad miesiąc i jest już na spocie, dołączę jego zdjęcia, kiedy się tam wybiorę)
    Auto White Russian od f2seeds.pl (niestety tym plantem zajmuje sie ziomek, leci on na pół, wiec nie będzie z niego zdjęć)

CHARAKTERYSTYKA SPOTA
    Mała nieodwiedzana przez nikogo polanka pośrodku lasu
    Spot został przygotowany około połowy kwietnia, zostały wykopane 3 dziury około 25/30l, w nie została wsypana ziemia uniwersalna do kwiatów i warzyw ph 5,5-6,5. Dołki z początku nie były ogrodzone, co zaskutkowało utratą 2 automatów tudzież: LSD-25 AUTO, JACK HERRER XXL AUTO. Po nieprzyjemnej sytuacji 1 dołek w którym został PAF został ogrodzony "palikami".
    Pod kolejne auto wykarczowałem pokrzywy i przygotowałem wiadra/donice.

PLANOWANE TRENINGI

1. Na pewno LST, został już zastosowany na P/AF'ie - zdjęcia będą jak się wbije na spota
    2. Jak planty wykażą wigor i będą zdrowo/mocno rosły to doleci FIM ( chociaż nigdy go nie robiłem, będę liczył na Waszą pomoc)

PLANOWANE NAWOZY
    Na weg: Biohumus + Gnojowica spod pokrzyw
    Na flo: Jakis dobry nawóz NPK ogarne + Wywar ze skórek od bananów

ZDJĘCIA

Na pierwszym zdjęciu widzimy Auto Purple Kush, którę zrzuciło skorupę jak i wyszło z ziemi dzisiaj tj. (2019.06.04)
    Na wacie kiełkujące Auto Beeboki, które powinny trafic do ziemi za ok. 2 dni
    W kieliszku około 20 Auto Beebokow, ktore trafily do moczenia wczoraj, mysle ze tez okolo 2 dni i wleca do ziemi

UPDATE'Y
    Update'y będe robił tak często, jak będzie to tylko możliwe, gdyż nie mam póki co telefonu i muszę korzystać z nieswoich aparacików, ale już za niedługo powinienem coś skombinowac.

To by było chyba na tyle, mam nadzieję, że obejdzie się bez zbędnych komplikacji, pozdro wszystkim! Do następnego UP'A!

auto purple kush.jpg

beebok.jpg

beeboks.jpg

• Lubie to x 4
    • Nie lubie. x 1
    Last edited: 04.06.2019
  2. po chuju opis az oczy bolą :<
    estetyka fr - 99
    ale z fartem w szczegolnosci z bebookami

• Nie lubie. x 1
  3. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

No jak dla mnie to jest bardziej przejrzyste niz twoj kruwa kolor na czacie, poza tym ty sie przypierdalasz do kazdego i z Twoim zdaniem to sie nawet nie licze, ty 30 letni egoisto xDDD pis

• Lubie to x 3
    • Nie lubie. x 1
  4. myszka

myszka Tuptuś

Będę obserwować , szczególnie bebooki:) . Z fartem kolego .

• Lubie to x 1
    • Kocham to ! x 1
  5. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

A dziękuję Mycha!

6. Nowy84

Nowy84 Tuptuś

Fim na automatach? Niespotykane...

• Nie lubie. x 1
  7. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

Chodzi mi o cięcie szczytu, nwm czy to się nazywa FIM czy Topping, wyjebane mam XD

8. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

A jak myślisz, że cięcie szczytu na automacie nie przejdzie, to się grubo mylisz XD

9. Nowy84

Nowy84 Tuptuś

Nie twierdzę , że nie przejdzie. Mowie, że niespotykane. Chętnie obejrzę efekty.

10. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

Ja właśnie zapytałem na takiej grupie i koles z Oregonu mi napisał, że to nie 1990 rok i że cięcie szczytu na automacie to normalna rzecz... Tyle, że u nich pogoda jest troche inna, ale naprawde jak widzialem zdjecia, to byłem w szoku xD

11. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

UP KURWA!
    Ej, ale się wkurwiłem, wyniosłem 1 dniową siewkę dosłownie na noc do ogródka, bo tak robie, żeby nie miec nic w chacie w razie W, a takiej malej donicy w ogrodzie to nikt nie zauwazy... No wiec przeniosłem tam Auto Purpla i jakis slimak wpierdolił go w calosci, niech mu ziemia lekką będzie. Do ziemi poszły 4x Auto Bebook, zdjęcia jak wyjdą.
    Jebać Was kurwy, slimaki!!!!

• WOW ! x 1
  12. GoHan

GoHan Zagubiony Zbanowany

Spoko luzik , jeszcze koty , łosie , lwy , sarny , słonie , dzikie psy , koty , jaszczurki , krety ...

jak te bebooki ? kiełkują ???

13. myszka

myszka Tuptuś

Kleoss może warto zrobić doniczkę pod napięciem 9v , będziesz miał spokój ( przynajmniej ze ślimakami)

• Lubie to x 1
  14. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

Ja mam spokój na spocie ze ślimakami, bo tam wszystko snacolem wysypane, ogarniete elegancko... Ale doslownie wynioslem do ogrodu wczoraj o północy, bo ktos sie krecil koło mojej chaty, a o 7 rano kiedy wstalem juz byl zezarty... Odbije sie na bebookach, ale mega liczylem na tego purpla, bo jeszcze nigdy fioleta nie uchowałem XDDDD

15. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

No z 30 to poki co sie około 5 otworzyło, a kielek z nich jak wychodzi to nie jest bialy, a mega żółtawy i bieleje na dzien nastepny xD

16. myszka

myszka Tuptuś

Ale rosną dalej kły czy tylko pęknie sionko i nie rośnie dalej ?

17. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

Te co pękają normalnie lecą z kłem, ale większość się nie chce w ogole otworzyć, zaraz je pogryze, zobaczymy co z tg wyjdzie ^^

18. wstrząśnij je w ampułce kilka razy energicznie przed moczeniem

19. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

No więc tak, z 4 auto beebokow (ktore byly w ziemi) wyszly wszystkie, ale 2 wyszly zolte i jakies mutanty, odpadly od razu po kilku godzinach, 2 sie trzymają + cała reszta w ziemi, zdjecia później, czekam na fona!

20. kleoss12321

kleoss12321 Użytkownik

Obiecane zdjęcia, te 2 auto bebooki wyszly z ziemi wczoraj, kolejna partia poszla do ziemi, ale wydaje mi sie, ze zadna juz nie wyjdzie, slabo mega te pestki kielkowaly....

auto bebook.jpg

auto beebok.jpg

autos.jpg

21. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Fim i topping na automatach normalnie można sobie robić bo próbowałem na przykładzie własnych auto regów, których miałem w chuj. Jedyne co stwierdziłem to że poziom plonu jest taki sam jak na puszczonych wolno

• Lubie to x 2
    • Kocham to ! x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...