Polecane sklepy

Najtańsze vaporyzatory na rynku

Auto Amnesia Haze from RQS czy może być taka duża?

Dyskusja w dziale Techniki uprawy rozpoczęta przez Chary w dniu 02.02.2019

1. Witam czy automaty mogą być tak wielkie? Zamówiłem pestki z Royal queen seeds i boję się że mi szafe przerosnie, poniżej zdjęcia. Obecnie ma ponad 90 cm i dopiero indukuje

51073033_298175554220490_8730170376635547648_n.jpg 51109421_475601286305484_7523573716542816256_n.jpg

Last edited by a moderator: 02.02.2019
  2. Pewnie ze może być moje skunki kiedyś miały 150cm. Pytanie brzmi czemu się tak wyciąga w górę u mnie było to spowodowane tym ze cały czas im podnosiłem światło do góry jak były 5cm od niego :D.

3. stary rowerzysta

stary rowerzysta Użytkownik

Ile ma dni to to ?

4. .Salam alejkum

.Salam alejkum Błyskotlwy Staff Member

5. APACH

APACH STEEL FISTS!

podobno to automaty są hmmm.. .

6. auto napewno a 12/12 ma od nasiona bo mam w boxie pelnosezonowke tyle ze podlalem ja biohumusem ok 14 dnia. ma okolo 33 dni dostaje planton k juz od 6 dni.

ma 300 watt led nad glowa i 250 hps wiec nie powinna sie wyciagac
    swiatlo wisi 20cm nad nia

7. .Salam alejkum

.Salam alejkum Błyskotlwy Staff Member

@Chary a widać już jakieś oznaki kwitnienia czy narazie cisza?

8. led mam blisko hpsa niestety nie moge trzymac tak samo z powodu temp
    ogolnie wyglada zdrowo duzo zdrowych odgalezien wiekszosc rosliny lapie swiatlo wszedzie pojawily sie preflowery topy zaczynaja sie ksztaltowac

9. wyciaga sie bo to 100 sativa podejrzewam ale producent podal do 100cm.

10. ten led ma 300w poboru realnego?

11. tego to nie sprawdzalem ogolnie dluzszy kabel wiec pobor realny bedzie zawyzony w kazdym badz razie po tym jak sie krzaczy przypuszczam ze tyle ma

poza tym widac jak liscie przekrecaja sie w jego kierunku a nie w kierunku hps 250 wiec moc badz barwa swiatla bardziej odpowiada

12. benger

benger Użytkownik

Chyba Ci się trafiło feno mocno haze i będzie długo rosła i kwitła.
    połam czy coś popróbuj jeszcze uzyskac miejsca w góre

13. podejrzewam ze tak ale mysle ze zrekompensuje mi czekanie w plonie, mysle zeby glowny szczyt troche wygiac ponizej tych dolnych troche miejsca bedzie bo zostalo mi 20cm w szafie na podwyzszenie lamp

14. Aktualnie 93cm i nie chce przestać rosnąć 10cm zostało regulacji światła myślę czy nie oświetlac jej mniej godzin, ale chyba będę musiał złożyć szkielet z rurek i dać ja do środka DSC_0084.JPG DSC_0083.JPG DSC_0082.JPG DSC_0080.JPG

15. Coś bardzo powyciągana. To nie jest pheno typowo sativa tylko zwykłe wyciągnięcie bo badyle są gołe. Przesusz ją i ponaginaj bo innego wyjścia nie ma

16. w takim razie bardzo dziwne ze sie wyciaga majac nad glowa 550w ;/

17. Jak jej dasz mniej światła jeszcze to się bardziej wyciągnie :D roślina w czasie nocy rośnie. Nie sadze ze maja nad głowa 550w. Podaj model tego leda lub znajdź na nim pobór realny albo wygoogluj.

18. Led ma 300 że strony producenta Hps 250 bo sprawdzałem pod samą 250tka powinna się nie wyciągać że lampa prawie przypala liście jakieś 15cm od rosliny

19. w sumie moze to i lepiej ze sie wyciaga dolne topy tez beda doswietlone byc moze wyciaganie spowodowane tym ze nie miala swiatla przez 3 dni "nie bylo mnie nie zadzialal wlacznik czasowy"

Loading...

Podziel się tą stroną

Loading...