Auto ak47 x 2

ZaczarowanyAmerykanin 20.04.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. BonesTeamSesh

BonesTeamSesh Użytkownik

Ja też przeprowadzę eksperyment w tym roku, o ile się pogoda w miarę ustatkuję!

2. Coś mi się wydaje, że trochę brakuje światła na tym spocie przez co lst może nie przynieść zamierzonych efektów ;)

• Lubie to x 1
  3. Światła to nie było wszędzie przez tą pogodę :)

• Lubie to x 1
  4. BonesTeamSesh

BonesTeamSesh Użytkownik

Nie było słońca, nie światła :)

5. No dokładnie :)

6. Up po długiej przerwie.
    Up'a nie bylo bo problemy z niebieskimi i z paczką. Teraz wszystko normalnie co tydzień. Ak wydostał sie z lst i dalem sobie spokój. Teraz zaczął kwitnąć dostał dzisiaj npk 20-20-20 a za tydzień zaczynam z burzą kwiatów. Reszta dobrze idzie, dostają biohumus. Jutro wycieczka zeby wyciąć trochę pokrzyw bo ograniczają doplyw światła i roslinki sie troche wyciągły.
    Zobaczymy co bedzie dalej. Przeprosiny dla @panpestka bo jego pechy wpadną na next sezonie niestety.Porady i zjebki mile widziane. Ps: nigdy nie sadze już auto w kwietniu. Żeby auto zaczął kwitnąć po 55 dniach :o
    Ak weg 55 flo 2
    View attachment 292764
    View attachment 292765
    AxWW weg 29
    View attachment 292766
    View attachment 292767
    View attachment 292768
    View attachment 292769

7. Brak permisji do oglądania zdjęć

8. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Jesli masz miejsce i mozliwosc naginaj:)

9. Up po kolejnej przerwie. Roślinki ładnie kwitną za 2 tyg planowana ścinka. Dzisiaj oberwałem wiatraki i jakos leci tu macie foty pierwszy to ak
    I następne to jakies axww
    Prosze o ocene. Kwiaty ciut male bo zaniedbałem i zarosły pokrzywami ale jakoś idą. IMG_20190722_113323.jpg IMG_20190722_113326.jpg
    IMG_20190722_113334.jpg

• Lubie to x 4
  10. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Za dwa tygodnie ścinka? Powodzenia alebekajapierdole

11. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

A co Ty tam będziesz ścinał za 2tygle? Te pokrzywy w około taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?

12. Jaki miales problem z niebieskimi i paczką? Odwiedzili cie przez paczke ?

13. Czyli za 2 tyg za wcześnie?
    Cos w tym stylu ;) Żeby nie było Panpestka wszystko git ;)

14. Łoś

Łoś Tuptuś

Możesz sprecyzować odpowiedź ?

• Lubie to x 1
  15. Ktoś mnie podjebal przyjechali, przeszukanie i znaleziona paka z nasionami potem przesłuchanie i nasiona skonfiskowane z powodu podejrzenia popełnienia przestępstwa.

16. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Widocznie wcale się nikomu nie chwaliłeś i nie opowiadałeś jaki z ciebie plantator don corleone

17. Nie. Widocznie problemem był mój kontakt z twardymi dragami a w takim środowisku o pomówienia łatwo ;)

18. Up
    Dla mnie sezon zakończony i myślę, że zakończony pomyślnie. Gdyby nie krzaki wokół kobiet byłoby idealnie no ale czasem tak jest :( Ścinka ciut wcześnie ale bylem zmuszony przez pleche. Niestety spóźniłem sie z opryskami. Wielkie podziękowania dla @marcopolo i @panpestka.pl za nasiona. Foty suszu niebawem..

19. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Szkoda,jeszcze mogly troche postac,ale najwazniesze ze plecha nie zjadla wszystkiego:)
    Smacznego

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...