Auto ak47 2.0 , critical + 2.0 fotorelacja

ObeMoon 15.04.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Siemanko, jestem kotem wiec proszę o wyrozumiałość, zaczynam w tym roku swoje pierwsze sadzenie i mam odnośnie tego dużo pytań i mam nadzieje, ze uzyskam pomoc od doświadczonych. Jutro najprawdopodobniej zaczynam kiełkowanie i pytanie jak długo trzymać je na parapecie i ile słońca powinny dostawać przy tym jak już delikatnie wyrosną ?
   
 2. Ja trzymałem zawsze tak z 2 tygodnie, żeby podrosły i były odporniejsze. Powinny dostawać jak najwięcej słońca, bo ci się powyciągają.
   
 3. Oo, dziękuje bardzo za radę, up po wykiełkowaniu i dalsze pytania
   
 4. Witam ponownie, ogolnie spóźniła się dostawa nasionek dlatego tyle to trwa i doszły do nich jeszcze 2x auto Purple kush xxl dzisiaj wrzucone do wody, wykiełkował ak47 i jak widać na zdjęciu już na parapecie przykryty czekam aż wyjdzie z zmieni z ceiticalem troszkę problem No nie puścił kiełki ale precrushing i spowrotem do wody zobaczymy co z tego będzie a tak czekam aż wyjdzie AK i jutro myśle, ze na parapet trafia dwa Purple kushe. Pytanko od kiedy zacząć lac biohumus i czy w 10 dniu mogę przesadzić je w większe donice już docelowe około 7-9l i dodać hydrożel ? I co do hydrożelu po prostu wymieszać z ziemia ?

  image.jpg
   
 5. Tak hydrożel mieszasz z ziemią max 1g na litr ziemi. Sadź od razu do docelowych jak możesz, nie ma po co ich dodatkowo przesadzeniem stresować. A biohumus zacznij lać jak zobaczysz, że roślina potrzebuje nawozu, ewentualnie tak 10-14 dzień i zacznij tak od 1/3 lub połowy dawki.
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...