[Ashley's garden] AK 47 auto + bonus/y --> LED 140W COB citizel clu058 [0,42m2]

Ashley 09.03.2019

[Ashley's garden] AK 47 auto + bonus/y --> LED 140W COB citizel clu058 [0,42m2] 5 5 2votes
5/5, 2 głosów

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Nie będę się spierał! Ale słyszałem że to zależy od tego kto jaki chce osiągnąć haj!! Sam jestem ciekaw co napiszą bardziej zaawansowani !! Bo opini tyle ile growerow pozdrawiam

2. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Osobiscie,tak jak napisal Uszaty scinam jak jest mleko I kilka bursztynkow,lub tylko mleczko,wszytko zalezy od upodoban.
    Jesli pozwolimy aby trichomki zmienily barwe z mlecznych na bursztynowe,THC zacznie sie zmieniac w słabsze kannabinoidy.

• Lubie to x 1
  3. Czyli wiemy wszystko to muszę również podziękować za dobrą radę! Gdyż sam nie wiedziałem do końca jak to jest! Jeszcze raz dzięki!!! 8):D

4. uho667

uho667 Moderator Staff Member

jesli ,mamy rozmawiac razem o dzialaniu roslin i o ich medycznym aspekcie czy jakość pizdy to wyznacznik musi byc jeden , dojrzale , bo nie dojrzale i przedojrzale to juz calkiem cos innego od smaku mocy po zapach , bo to jak wyglada zywica wplywa na jej jakosc , a

dlaczego tyle ludzie jest w blędzie i bursztyny bursztyny bo to nie ma nic wspolnego z pasja i wiedza a checia zajebania wiadra i wyznaczkiem mocy jest wtedy sen hehe niektorzy nie widza roznicy zeby zajebac pol litra wodki czy spalic jakiegos moczara wazne ze jest pizda i sie kreci hehe pozdro

• Lubie to x 6
  5. Jakie są takie są, za to fotorelacja jak najbardziej zajebista:flaszka:

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...