Amnezia Haze xxl, Amnezia auto, Quick Kush, Northern Lights Reweg (0,6m)

Chary 18.02.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Chary

Chary Tuptuś

Pochodzenie nasion: Royal queen seeds Amnesia auto x1 Amnesia Haze xxl Dinafem 1x Quick Kush Dinafem 1x Northern Lights Sensimilla.pl

Wymiary Boxa to jakies 0.6m2
    Donice 11l
    Nawozy Biohumus, Planton K
    Swiatlo Led 300W
    Ziemia marketowa
    Trening Lst juz zastosowany na quick kush na amnezji niebawem tez bedzie reszta pozostaje bez treningu.
    ps jedna amnesia jest strasznie karlowata ale to przez to ze nie dostala 5 dni swiatla i postanowilem ja zostawic bo szybko zakwitnie
    a na northern lights jedynie podwiazalem galezie zeby wiecej dostawalo kazde rozgalezienie

Po Lewej Quick Kush po prawej Amnesia Haze XXL dinafem
    52487961_1050476348493917_4132620787796410368_n.jpg

Po lewej Amnezia haze RQS ale ta ktora nie dostala swiatla po prawej zaś Northern Lights po rewegu
    52893264_2563135907092351_5424623869002514432_n.jpg

• Lubie to x 2
  2. Chary

Chary Tuptuś

Lst zrobione chociaż na tym quick kushu musialem robić ponownie bo cos bokami isc nie chce
    Quick kush
    Tak było
    DSC_0173.JPG

Jest tak
    DSC_0177.JPG
    Amnezja haze auto rqs
    Ta karlowata
    DSC_0175.JPG
    Northern lights
    DSC_0176.JPG

3. Chary

Chary Tuptuś

Tu lst na amnezii ale chyba za wczesnie bo dopiero trzecia partia liści się pokazuje DSC_0178.JPG

• Lubie to x 1
  4. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Te dwie mlode powyciagane,moze zbyt daleko od swiatelka????Podnies je wyzej,bo nadal beda sie wyciagac.

5. Chary

Chary Tuptuś

ok

6. Chary

Chary Tuptuś

Pytanie mam oplacalne byłoby wykonać na tym quick kushu topping czy jest już na to za późno ? Czy lepiej wykonać ponownie lst?
    DSC_0217.JPG DSC_0216.JPG

7. Ryjek

Ryjek Użytkownik

a ciachaj panie.. dzie tam za późno.. :karmi:

• Lubie to x 1
  8. Chary

Chary Tuptuś

Podziękował

9. Chary

Chary Tuptuś

Northern lights po rewegu coś dolega raczej nie przenawozenie dostała dwa biotabsy w donice i nie lalem nic prócz wody 2 tyg liście usychaja nie wiem czy dozyje do końca
    DSC_0250.JPG DSC_0252.JPG DSC_0251.JPG
    Quick kusha nie zdecydowałem się ciąć bo czas jest ograniczony dwa dni temu przelaczylem na 12/12 wygląda w ten sposób roslina jest zdrowa silna szybko rośnie od razu wiadomo że dinafem :)
    DSC_0254.JPG DSC_0253.JPG DSC_0255.JPG
    Ukorzenilem równocześnie 5 Northern lights za pomocą monstercroppingu które po krótkim wegu wyląduja na oucie razem z 30toma automatami od fast buds
    DSC_0262.JPG

10. Chary

Chary Tuptuś

Amnesia Haze z Royal queen seeds która źle zniósła brak światła wygląda tak
    DSC_0261.JPG
    Natomiast druga Amnesia Haze auto która wyrosła za bardzo wygląda tak
    DSC_0258.JPG DSC_0257.JPG DSC_0260.JPG DSC_0259.JPG

DSC_0256.JPG

• Lubie to x 1
  11. Chary

Chary Tuptuś

z tym northern lightem podejrzewam ze braki a nie przenawozenie dostala kilka dni temu planton k

12. pasowaloby zrobic jej male strzyzenie i wyczyscic dol, najwzszy czas...

• Lubie to x 1
  13. Chary

Chary Tuptuś

postaram sie ale nie bardzo mam dojscie z tylu rosliny bo nie moge jej ruszac przez to ze lamana ciezar gory mi lodyge wygina musi stac jak stoi niestety wytne ile bedzie dostepne

14. Chary

Chary Tuptuś

ogolnie to dolne liscie przydaja sie jej bo wypija 11l donice w dzien i czasem podpija wlasnie z dolnych stad mam pewnosc ze perfekcyjne ph bo co kazde podlanie dostaje planton k nie widac popalonych koncowek lisci a wrecz przeciwnie na dwoch listkach znalazlem oznaki brakow

15. Chary

Chary Tuptuś

Operacja wyciągania z szafy zakończona powodzeniem powiedzcie teraz co ciąć i w jakiej ilości żeby jej nie zaszkodzić. Muszę podnieść jej jakoś lampy bo do szafy już raczej nie wejdzie. Ciąć dolne wiatraki tylko czy górne też? DSC_0296.JPG DSC_0295.JPG DSC_0293.JPG DSC_0292.JPG DSC_0294.JPG

16. przy defoliacji dobrze jest zrobic to w odpowiedniej fazie ksiezyca , najlepiej kiedy ksiezyc zanika po pelnii :) praktycznie mozesz oberwac wszystkie duze wiatraki tylko mogles to zrobic tydnien temu a nawet i wczesniej teraz roslina idzie w lisc.

17. Chary

Chary Tuptuś

Doczekała się fryzjera nie wiem czy nie przesadziłem okaże się później
    :)
    DSC_0300.JPG DSC_0302.JPG DSC_0301.JPG

• Lubie to x 2
  18. Zajebałeś konkret strzyzenie, bedzie elegancko. Szkoda troche ze nie zgrane z fazami ksiezyca efekt bylby lepszy, ale hps z pewnoscia to nadrobi. Za 2-3 tygodzie mozesz zrobic powtorke. elo.

• Lubie to x 1
  19. Chary

Chary Tuptuś

podziekowal. ogolnie z kg lisci bylo nadadza sie takowe na maselko np ? 5 northern lights na 5 klonow po monstercroppingu sie ukorzenilo, ukorzeniam tez 3 klony z quick kusha, ogolnie wyciaga mi sie bo teraz niestety stoi tylko na sloneczku ktorego nie ma za oknem bo pod lampami mam auto 16h nie chce mi sie codziennie chowac i wyciagac sezonow tak samo northern lights po rewegu dokancza kwitnienie na sloneczku jedynie

20. Chary

Chary Tuptuś

Amnezia haze auto Royal queen seeds ta która źle zniósła brak światła powoli sobie coś topa buduje
    DSC_0312.JPG

Northern lights po rewegu ma się tak
    DSC_0311.JPG

Quick kush się wyciąga i zaczyna kwitnąć ale jak mówiłem pozwalam mu na to bo chyba pójdzie na klony
    DSC_0308.JPG DSC_0309.JPG
    Natomiast poniżej klony ukorzenione i quick kush wczoraj cięty
    15526578452496085592573274429125.jpg

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...