Amnesia xxl,cream candy,zkitlez af-y Cfl 85w 0,16m

RastaMann 23.08.2019

Amnesia xxl,cream candy,zkitlez af-y Cfl 85w 0,16m 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. green kondor402

  green kondor402 Tuptuś

  Jak to taki sam jak mój to ja wsuwałem go do końca i tylko minimalnie wysuwałem i czaiłem z maksymalnej odległości dotykając mikroskopem topa i uchwyt(rękę) musiałem sobie dobrze usztywnić ale to i tak nie to...te kulki to chyba że poprostu dobrze spuchli:) sprawdź jeszcze dla pewnosci czy w tych kulkach pestki się nie robią...ściśnij w paznokciach jedną ale chyba byś zauważył że hermiona się zrobiła:)
   
 2. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  Mikroskop taki srebrny z 3 diodami do podświetlania. Nie no herma to chyba nie jest bo włochy wychodzą z tych kulek,herma jak jest to się robi jajo i nic więcej.
   
 3. green kondor402

  green kondor402 Tuptuś

  No to taki sam jak mój...spróbuj w świetle dziennym z tak ustawionym jak pisałem...postaw planta na stole, siednij sobie, zaprzyj okieć na stole a może coś ujrzysz:) jak kudły z kulek wychodzą to po prostu spuchła elegancko...pogratulować:)
   
 4. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  No jutro mam dużo czasu to sobie oglądnę. Wrzucam foto suszu i tej amnesi z bliska. Orientujesz się ile lupa taka duża szklana ma mieć powiększenie żeby dobrze było trichomy widać ?

  up39.jpg

  up40.jpg
   
 5. @RastaMann już wiemy że jesteś ze "słonecznej kalifornii" lub okolic. Cenzuruj zdjęcia i uważaj bo na takich forach mogą się czaić "psiaki"
   
 6. PS. ta amnesia do ścięcia jest
   
 7. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  Ale o co chodzi z tymi fotkami ? Ten susz jest na plakacie z gazety info czy jakiejś tam,chyba że chodzi ci ogólnie o zdj ?
   
 8. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  ps no taki jest plan,do tygodnia ją zetnę,jeszcze jutro zerknę na trichomy i ocenie.
   
 9. Plakat wygląda jak jakaś miejska/regionalna gazetka ;)
   
 10. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  Hahahaha,ta gazeta ma z jakieś 20 lat :) Skatebordowa hehe. Ta indika kozak haj :D
   
 11. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  Ściąłem 5 dni temu amnesie i ją wysuszyłem,dała 32 gramy. Jestem zadowolony z uprawy :D Za chwilę startuję z pineapple express i lemon haze,zrobię fr i zapraszam. Pozdro

  up41.jpg
   
 12. panpestka.pl

  panpestka.pl Tuptuś

  Pełna profeska Panie kolego :) jak będziesz robić kiedyś u nas zamówienia to w uwagach napisz nick z forum + które forum to damy Ci coś ekstra.

  pozdro wesołych świąt no i gruuubych topów pod choinką :D
   
 13. RastaMann

  RastaMann Tuptuś

  Dzięki,wzajemnie wesołych Panom z Pan Pestka Crew i wszystkim na forum.
  Ps-Amnesia fajny energetyczny haj,w sumie dawno się tak po żadnej odmianie nie pośmiałem jak odpaliłem z kumplami. Krzak duży jak na moje warunki i fajny lekki zapach,kiedyś tą amnesie zrobię jeszczę i polecam wszystkim co lubią sativki :)
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...