Amnesia xxl,cream candy,zkitlez af-y Cfl 85w 0,16m

RastaMann 23.08.2019

Amnesia xxl,cream candy,zkitlez af-y Cfl 85w 0,16m 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Jak to taki sam jak mój to ja wsuwałem go do końca i tylko minimalnie wysuwałem i czaiłem z maksymalnej odległości dotykając mikroskopem topa i uchwyt(rękę) musiałem sobie dobrze usztywnić ale to i tak nie to...te kulki to chyba że poprostu dobrze spuchli:) sprawdź jeszcze dla pewnosci czy w tych kulkach pestki się nie robią...ściśnij w paznokciach jedną ale chyba byś zauważył że hermiona się zrobiła:)

2. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Mikroskop taki srebrny z 3 diodami do podświetlania. Nie no herma to chyba nie jest bo włochy wychodzą z tych kulek,herma jak jest to się robi jajo i nic więcej.

3. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

No to taki sam jak mój...spróbuj w świetle dziennym z tak ustawionym jak pisałem...postaw planta na stole, siednij sobie, zaprzyj okieć na stole a może coś ujrzysz:) jak kudły z kulek wychodzą to po prostu spuchła elegancko...pogratulować:)

4. RastaMann

RastaMann Tuptuś

No jutro mam dużo czasu to sobie oglądnę. Wrzucam foto suszu i tej amnesi z bliska. Orientujesz się ile lupa taka duża szklana ma mieć powiększenie żeby dobrze było trichomy widać ?

up39.jpg

up40.jpg

5. @RastaMann już wiemy że jesteś ze "słonecznej kalifornii" lub okolic. Cenzuruj zdjęcia i uważaj bo na takich forach mogą się czaić "psiaki"

6. PS. ta amnesia do ścięcia jest

7. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Ale o co chodzi z tymi fotkami ? Ten susz jest na plakacie z gazety info czy jakiejś tam,chyba że chodzi ci ogólnie o zdj ?

8. RastaMann

RastaMann Tuptuś

ps no taki jest plan,do tygodnia ją zetnę,jeszcze jutro zerknę na trichomy i ocenie.

9. Plakat wygląda jak jakaś miejska/regionalna gazetka ;)

10. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Hahahaha,ta gazeta ma z jakieś 20 lat :) Skatebordowa hehe. Ta indika kozak haj :D

11. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Ściąłem 5 dni temu amnesie i ją wysuszyłem,dała 32 gramy. Jestem zadowolony z uprawy :D Za chwilę startuję z pineapple express i lemon haze,zrobię fr i zapraszam. Pozdro

up41.jpg

12. panpestka.pl

panpestka.pl Tuptuś

Pełna profeska Panie kolego :) jak będziesz robić kiedyś u nas zamówienia to w uwagach napisz nick z forum + które forum to damy Ci coś ekstra.

pozdro wesołych świąt no i gruuubych topów pod choinką :D

13. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Dzięki,wzajemnie wesołych Panom z Pan Pestka Crew i wszystkim na forum.
    Ps-Amnesia fajny energetyczny haj,w sumie dawno się tak po żadnej odmianie nie pośmiałem jak odpaliłem z kumplami. Krzak duży jak na moje warunki i fajny lekki zapach,kiedyś tą amnesie zrobię jeszczę i polecam wszystkim co lubią sativki :)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...