Amnesia xxl,cream candy,zkitlez af-y Cfl 85w 0,16m

RastaMann 23.08.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Mam test kropelkowy. Ten dolomit to wysypać cienką warstwe na górę tak ?

2. Jak chcesz żeby szybciej zaczął działać to rozpuść w wodzie i wlej a jak chcesz zeby stopniowo to wysyp...ogolnie daje się łyżkę stołową na litr ziemi ale ja bym dał pół łyżki na litr ziemi i rozpuścił w takiej ilości wody jaką podlewasz roślinę...ale przy najbliższym podlaniu dał bym to pk najpierw a przy następnym ten dolomit

3. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Ok dzięki,zobaczymy co się będzie dalej działo. Za jakiś czas zrobie upa

4. RastaMann

RastaMann Tuptuś

77 dzień
    Indika od następnego podlania poleci już na samej wodzie,sativa jeszcze raz booster i też chyba już będę lał wodę. Jak stawiacie ile amnesii do ścinki ?

up31.jpg

up30.jpg

• Lubie to x 1
  5. Teraz to już tylko mikroskop Ci powie:)

6. RastaMann

RastaMann Tuptuś

W indice mleczne a taki ma intensywny zapach że już troche filtr nie wyrabia :) Ta amnesia pewnie jeszcze będzie puchła,narazie ma słaby zapach,jak taki zostanie to bym ją potrzymał długo.

7. Ja bym trzymał obie aż będą miały 20% bursztynów i tyle:) patrz też na kształt trichomów...one też "więdną"...jak zaczynają się kurczyć a łeb zaczyna wisieć do dołu to już są przejrzałe

8. RastaMann

RastaMann Tuptuś

To dobrze że mi powiedziałeś bo o tym nie wiedziałem ogólnie ta indika daje mocny zapach i dam jej jeszcze ze 2 tyg niezależnie jakie trichomy będą. Amnesia ma słabiutki zapach. Jak skoszę tą indikę a amnesia dalej będzie dojrzewać to suszyć ją nad lampą czy może być pod ? Chodzi mi o to czy istotne jest to że będzie na nią lampa świecić podczas suszenia.

9. Bardzo istotne...to w ciemnosciach zachodzą najbardziej pożądane procesy a zaczną one zachodzić już w trakcie suszenia a potem curring w ciemnościach dokończyć sprawę:) suszona pod lampami będzie miała mniej thc

• Nie lubie. x 1
  10. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Szkoda że nie dojdą jednocześnie,wtedy bym nie miał rozkminy. Będę następnym razem szukał 2 odmian co dojdą w 1 czasie. To powieszę ją nad lampą chociaż i tak całkowitej ciemności mieć nie będzie.

11. RastaMann

RastaMann Tuptuś

84 dzień
    Cream Candy mocny zapalch-może to przepowiada że mocne jaranko będzie :D Tłusta i mocno zbita,pojawiają się bursztyny więc do tygodnia ją chyba zetnę. Po ostatnich odżywkach dzisiaj dostała bodajże 3x 1l wody samej,wystarczy jeszcze 1 podlanie wodą żeby to było wypłukane ?
    Amnesia lekki zapach i taki słodki-fajny,mniej zbita ale miejscami fajne pąki,jeszcze mleczne i tak myślę że dam jej jeszcze 2 tyg.
    Zastanawiają mnie te końcówki liści brązowe i e ta indika ma takie ciemne liście,niby dawałem potem co podlanie nawóz,potem pk w boosterze i to postępowało,są przenawożone ? Ziomek mi tu napisał że niedobory i karmiłem ale zastanawiam się czy były głodne czy przypalone od nadmiaru nawozów,
    Zastanawiam się teraz jakie autosy zasadzić bo chcę zrobić chwile przerwy i zrobić drugie grow. Polecacie jakąś indikę i hybrydę albo sative ? Chcę żeby miały słabe zapachy i najlepiej słodkie. Jak się zdecyduję na sati to chyba wybiorę tą amnesię znowu bo jest pierdolna jak na automat,ta łodyga jest położona z 10 cm,lampa jest już tak wysoko że nie chcę jej więcej dzwigać bo jest blisko tego materiału z filtra czyli bez lst byłby chyba mały problem ze szczytami i tak jak pisałem ma zajebisty lekki słodki zapach więc fajny autos,przy cream candy mi filtr nie wyrabia,nie wiem czy go źle dobrałem do mieszaka ale w grow shopie gościu mi go dobierał ogólnie,ciekawe jaki będzie smak i zapach po słoikowaniu :D

up32.jpg

up33.jpg

• Lubie to x 2
  12. naprawde fajnie to wyszło! zajebiste pałeczki pozdro! co do kolejnych AF spróbuj sobie :https://ganjafarmer.com.pl/4664-gelato-auto.html ,Polecam także white widow ale lst bedziesz musiał cisnąć ostro bo ja nie robiłem i moja white widowka ma obecnie 140cm długośći :D

13. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Nie no nie chce już robić lst,chcę zobaczyc jaka różnica będzie bez treningu. Szukam niższych :cojej:

14. RastaMann

RastaMann Tuptuś

87 dzień, indika po małym fryzjerze. Przelałem ją jeszcze 5 l wody z wyregulowanym ph,dostała z 10 l samej wody od jakiś 2 tyg więc myślę że to wystarczy i dzisiaj albo jutro może ją zetnę bo daje mocno zapachem na chacie :D.Podam potem wagę i napiszę jaka faza.
    Nie wiem co z tą amnesią zrobić,za bardzo to już nie puchnie i liście bledną. Jest sens to jeszcze trzymać ? Trichomy mleczne.

up34.jpg

up35.jpg

up36.jpg

15. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Ściąłem indike,wisi i się suszy ale widać po korzeniu że chyba była przyblokowana bo ten korzeń to jakiś super rozrośnięty nie jest. Co o tym myślicie ? Normalny czy lichy ? Jeśli lichy to za dużo wody lałem czy jakie są powody ?

up37.jpg

16. donica ile litrów ?

17. RastaMann

RastaMann Tuptuś

5.7

18. RastaMann

RastaMann Tuptuś

92 dzień amnesi,sporadyczne bursztyny, Trochę jej się ostatnio przytyło bo jeden szczyt już się wygina na bok :D Stawiam na oko że będę zadowolony z plonu. Widać że już już papu z liści bierze bo dużo liści blednie i pousuwałem je,ale bierze też z tych przytopowych bo brązowieją. Jak myślicie-napuchnie to jeszcze dużo ? Może być tak że zostaną mleczne trichomy ? Dzisiaj ją przelałem 5l wody i planuje potrzymać jeszcze z tydzień. Chyba kupię lupę do trochomów bo mam lupę taką kieszonkową i hujowo się ogląda te trichomy pod nim.
    Cream candy dała mi 19g,wieczorem to odpalę i zobaczę jaka faza będzie ogólnie to zadowolony jestem. Jak zwykle ciężko było domyć ręce :D. Suszyłem 5 dni w kartonie na buty nad odbłyśnikiem,zapach troche sianowaty ale pewnie w słoiku jak poleży to się ogarnie,łodygi strzelały więc chyba ok.
    Ogólnie to myślę się przenieść na forum haszysz bo to coraz mniej ludzi zagląda. Mimo to jak ktoś zna jakieś odmiany ze słabym zapachem albo pachnące na słodko to piszcie proszę bo mam w planie startować za raz na nowo,narazie mnie najbardziej przekonują 2 sprawdzone royal creamatic od rqs i blueberry od dutch passion tyle że możliwe że będzie mi zależeć na jakiejś sativie-zobaczę jaka fazka będzie przy tej amnesii,możliwe nawet że bym ją jeszcze raz zrobił tylko nie chcę lst robić a ona nie wiem czy się zmieści bez tego :D

up38.jpg

• Lubie to x 1
  19. Fajne pałki:) jeżeli spuchnie jeszcze to minimalnie ale i tak bym jeszcze trzymał...dopóki wszystkie trichomy nie będą naprawdę mętne a 20% bursztynów...tylko teraz to już codziennie czaj te trichomy żebyś nie przegapił ich przejżewania i obumierania...ja też mam mikroskop kieszonkowy i trochę trzeba się namęczyć żeby dobrze wszystko zobaczyć...też chyba zainwestuję w coś lepszego...ludzie zaglądają tylko się nie udzielają...ale ja tam lubię małe społeczności...chyba mam fobię społeczną:) a w ogóle to dawaj foty szuwaru po wysuszeniu:)

• Lubie to x 1
  20. RastaMann

RastaMann Tuptuś

No serio ten kieszonkowy to jest lipa,ostatnio oglądałem to za 1 podejściem trafiłem jakieś bursztyny a dzisiaj próbowałem znaleźć i się poddałem bo to nie wygodne.Teraz raczej nie ma nigdzie przezroczystych,wszystkie takie raczej mętno-mleczne. Postaram się dzisiaj wysypać ten susz jak będę miał na co i pstryknę zdj. Na tej amnesji te topki są ciekawe-porobiły się takie kulki jakby,nie miałem jeszcze takiego czegoś.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...