Amnesia xxl,cream candy,zkitlez af-y Cfl 85w 0,16m

RastaMann 23.08.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. RastaMann

RastaMann Tuptuś

No puchną lepiej nie ?

2. RastaMann

RastaMann Tuptuś

65 dzień
    Amnesi jeszcze sporo,cream candy bliżej. Oglądałem jej trichomy ale są jeszcze raczej przezroczyste,miejscami mleczne. Poradźcie co z tym boosterem,czy użyć,kiedy itp bo chciałbym dobry plon :cwaniak: Po tym grow będę robić od razu drugie,potem długa przerwa. Robicie topping na automatach ? Jeśli tak to bardzo opóźnia ? Powiem wam że te 40x40 to na 2 automaty z lst to jest za mała powierzchnia,obie na siebie wchodzą i dość mam tego treningu. Kolejnym razem albo nic nie będę robić albo topping.

up19.jpg

up20.jpg

• Nie lubie. x 1
  3. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Siemka,poradzcie mi co jest nie tak-niższa indika ciemne liście i końcówki liści brązowe. Ciemne to podejrzewam że nadmiar azotu ale dalej nie wiem nic więcej. Sativa jaśniejsza ale nowe liście też ciemne są,końcówki liści tak jak w indice i na 1 liściu jakieś brązowe kropki. Czy przeginałem z odżywkami ? Lać już samą wodę ? Myślałem jeszcze czy boostera użyć ale nie mam doświadczenia i nie wiem co robić. Używałem co 2 podlanie advanced nutrients micro grow bloom,na weg 1-2 ml,na flo od 3-4 ml. Ph zakładam ok bo nawozy regulowały a jak lałem wodę to regulowałem sam,temp 28 st wilgotność 35-50.

up21.jpg

up22.jpg

up23.jpg

up24.jpg

up25.jpg

• HAHA XD x 1
  4. raczej braki fosforu i potasu

tabela-niedoborow-pierwiastkow.jpg

5. Dowodów ciąg dalszy:)

Screenshot_2019-11-11-12-53-19.png

Screenshot_2019-11-11-13-21-12.png

6. bardziej K ale P też może jeszcze troszku przybraknąć

7. puchną dosyć ładnie i booster chyba nie jest potrzebny ale jak byś im polał moje ulubione green sensation to by się nie obraziły:) na koniec flo idealne...organiczne...PK i booster w jednym...a zawsze możesz jeszcze flusha przed ścinką zrobić

8. RastaMann

RastaMann Tuptuś

W sumie lałem tego 3 paka do co 2 podlewania,producent podaje ze do każdego mozna ale się bałem że popale. Szczerze to myślałem że przenawoziłem. Jesteś pewny diagnozy ? Bo teraz nie wiem czy lać nawozów więcej czy flusha robić. W poprzednim grow mi się pomyliło i na tych samych odzywkach lałem zamiast 1ml to 0.1 zamiast 4 to 0.4 bo sie pomyliłem przy odmierzaniu i doszły,spuchły ale szybko brały z liści bo pietrami zaczynały żółknąć i usychać. Przejebana sprawa z tym dawkowaniem nawozów hehe.

9. Od popalenia nawozami nigdy nie ma żadnych plam tylko po prostu pali najpierw końcówki a później całe liście a tu masz plamy i odbarwienia wskazujące na niedobór K...może zablokowane w jakiś sposób i dlatego nie zjada K...na przykład przez złe ph ale ja i tak bym stawiał że po prostu głodna

10. RastaMann

RastaMann Tuptuś

To co nawóz co podlanie ? Jeszcze zobacze co inni napiszą bo dałem też zapytanie w ocenie roślin w innym temacie.

Last edited: 11.11.2019
  11. Jak chcesz mieć pewność to daj dwa podlania samą wodą...zobaczysz że martwe ciemno-żółte/brązowe plamy pojawią się na innych liścach i liście odbarwią się na żółto i wtedy będziesz wiedział że to brak K i jej polejesz

12. RastaMann

RastaMann Tuptuś

A co o tej drugiej myślisz ? Też głodna ?

13. nie no przy drugiej to chyba nie ma sensu na razie nic zmieniać bo ładnie wygląda...najwyżej z liści trochę zje...mniejsza jest to mniej potrzebuje

14. RastaMann

RastaMann Tuptuś

No a czemu te końcówki liści takie ostre i brązowieją ? Normalne to jest na tym etapie ? Kiedyś już takie coś pamiętam miałem na jakimś krzaku. Dałem obu teraz z nawozem,tej indice dam następnym razem 2x booster i potem sama woda. Ile razy byś amnesi dał pod rząd z nawozem ?

15. deficyt potasu...daj tej amnezii jeszcze ze dwa razy takim systemem jak dawałeś tylko trochę więcej PK polej

tabela-niedoborow-pierwiastkow (1).jpg

Screenshot_2019-11-11-13-21-12.png

16. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Nie mam osobno pk,mam tylko ten zestaw który miał być kompletny w nim jest pk więc już może nie będę kombinował żeby dokupować bo nie wiem jak to razem dawkować. Poleje ten mój pod rząd kilka razy i zobaczę jak będzie. Dzięki ziomuś za pomoc :)

17. RastaMann

RastaMann Tuptuś

71 dzień. Indika dostała dzisiaj pół dawki boostera,potem jeszcze jej dam całą i woda do końca i wygląda nieźle,fajnie puchnie. Gorzej z amnesią,te kropki postępują. Dałem jej 2x nawóz pod rząd ale coś to mi się nie podoba i też nie puchnie za fajnie,no chyba że potrzebuje więcej czasu i jeszcze napuchnie. Zastanawia mnie czy coś ją blokuje. Przelałem je dzisiaj i zmierzyłem ph to z obu wyszło mniej więcej 5,5,trochę mało nie wiem czemu tak niskie,przy następnym podlaniu poleje im z 6,5-7 i może się dzwignie. Co z tą amnesią dalej robić żeby fajnie z niej zebrać ? Widzę że ten nawóz co mam 2 razy podany pod rząd jej nie ogarnął,dać jej też booster ze 2 razy i woda ? Booster ma pk,nic mi więcej do głowy nie przychodzi.

up26.jpg

up27.jpg

up28.jpg

up29.jpg

18. Amnesia puchnie wolniej bo jest większa...pewnie już do samego końca topy będą trochę mniej zbite niż u tej indyjki...polej tej amnezji tego boostera z pk i dolomitu możesz trochę zapodać na podwyższenie ph gleby a do tego ma jeszcze inne przydatne składniki

19. RastaMann

RastaMann Tuptuś

No ale czemu się zrobiło za niskie ? Jak nawozy regulowały i jak lałem wodę to zawsze lałem z 6-6,5 to czemu się zmniejszyło ? Jak miałem problemy z ph to zawsze za wysokim

20. A chuj znajet:) może teraz lałeś więcej nawozów co obnizają ph a moze miernik masz nie skalibrowany i lejesz niższe niż Ci się wydaje

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...