Amnesia xxl,cream candy,zkitlez af-y Cfl 85w 0,16m

RastaMann 23.08.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. RastaMann

RastaMann Tuptuś

-Nasiona Pan Pestka automaty
    -box 40x40x125
    -światło-Cfl 85w
    -wentylacja-axial 120mm i wlot pasywny
    -ziemia-plagron all mix
    -donice-5.7
    -nawozy-advanced nutrients grow micro bloom
    -trening-nie będzie żadnego
    -filtr węglowy-can 1500
    -5 uprawa

Siemanko mordeczki,lecimy z tym koksem :D Amnesia wyszła z ziemi wczoraj,zkitlez dzisiaj rano i cream candy się przebija więc liczę im 1 dzień. Polecam pestki od pan pestka,bardzo fajnie wykiełkowały. Po prawej amnesia,z lewej z przodu cream candy,z tyłu z lewej zkitlez i taka będzie logistyka :D. Prawdopodobnie wpadnie za jakiś czas inna żarówka tylko się zastanawiam czy led cob/ledison czy cfl 250w. Treningu chyba nie będę robić,chce zobaczyć jak wyjdzie samopas i o ile szybciej będzie. Są 3 roślinki,może być ciasno ale zobaczymy jak wyjdzie,dlatego też wolę treningu nie robić. Pozdro

up1.jpg

• Lubie to x 1
  2. to paczymy

co ile upy bd robić

@panpestka jego pechy zdrowo kiełkuja :)

3. RastaMann

RastaMann Tuptuś

No zdziwiłem się aż,dałem nasiona do wody na jakieś 6h,potem je zanurzyłem i nie wypłynęły i tak potrzymałem z pół dnia i po chwili już na chusteczkach już kiełkowały a z tej amnesi xxl to kiełek mutant wyszedł serio. Upy tak co tydzień myślę.

4. . <- taktyczna kropka dla powiadomień ;)

5. . <- taktyczna kropka dla powiadomień ;)

6. RastaMann

RastaMann Tuptuś

6 dzień i widzę chyba mały problem z tym zkittlez ( z tyłu po lewej). Wyszła z ziemi ostatnia ale wyraźnie słabiej się rozwija i ma tylko 2 listki pierwszego piętra,dwa pozostałe zmarniały. Co o tym myślicie ? Mam trochę wysoką temp przez upał tak do 33 st ale widzę że pozostałym to nie szkodzi. Powiedzcie mi co o tym myślicie bo nie wiem czy jej nie wywalić i nie wykiełkować nowej.
    Chciałem jeszcze zapytać o nawożenie,po 2 tyg planuje zacząć advanced nutrients grow micro bloom. Lać to z każdym podlewaniem do ścinki czy lepiej co drugie ? Na flo się podwaja dawkę,planuję mieszać wszystko 1 do 1.

up2.jpg

up3.jpg

7. nie sraj ogniem wode dawaj i tyle

8. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Skoro temperatura wysoka to zapewne wilgotnosc spada,rob im czeste opryski woda I trzymaj,czasami takie spoznione moga zaskoczyc.Nawozenie co 2 podlanie:)

9. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Nie no wilgotność fajnie tak 50-60. Ten zkittlez już wyszedł z ziemi dziwny ale zobaczymy,może się rozkręci.

10. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Koledzy doradźcie bo chyba mam z tymi roślinkami problem. Dzisiaj jest 11 dzień i wydaje mi się że marnie jakoś wyglądają. Nie umiem przez te upały zbić temperatury i miały tak od 31-35st, w nocy 28-30. Wigotność ciągle 50-60. Jak dałem mieszak to jeszcze bardziej podbijał temp. Ta amnesia jeszcze jako tako ale ta po lewej z przodu słabo a z tyłu to już wgl chyba porażka. Zastanawiam się czy teraz jak się skończą upały nie zacząć od nowa po prostu i kupić jakąś mocniejszą lampę-co byście zrobili ? Bo jak z tego mają jakieś karzełki być to mi szkoda czasu

up4.jpg

up5.jpg

11. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Trudno Ci bedzie zbic temperature,gdy na zewnatrz upal.Pare lat wstecz,gdy temperatura byla naprawde wysoka ratowalem sie tym ze przy wlocie powietrza do boxa mialem ustawiona miske z woda a w misce zamrozona wode w plasikowych butelkach.Wiatraczek zasysal chlodne I wilgotne powietrze do boxa.Jest to skuteczne ale musisz raz dziennie wymieniac 'wklady'

12. RastaMann

RastaMann Tuptuś

No kurde powiem Ci że to może nie być głupie,tylko że ja nie mam wtłaczającego-mam tylko wyciąg i wlot pasywny. Może by to się sprawdziło jak by po prostu postawić takie butelki w środku boxa ? Ogólnie dałem sobie z tymi roślinkami spokój-moja wina,zajebałem ale też nie robiłem nic nigdy w lato i nie wiedziałem że takich temp nie zniosą. Wątpię też że dobrym pomysłem było dawanie 3 roślin pod 85w. Nowe nasiona się kiełkują właśnie i będzie cream candy i amnesia i po staremu z lst. Kupiłem też dzisiaj elektroxa 125 2100k. Temat albo do wywalenie albo zostawi moderator i będę kontynuował tutaj kolejną uprawę. Wygląda na to że już upałów nie powinno być,mam taką nadzieję przynajmniej ale w razie w możecie dawać jakieś patenty na zbicie temp. Pozdro

13. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Siemka. Upały przeszły,warunki się w boxie ustabilizowały więc lecę na nowo. Panienki wczoraj wyszły z ziemi więc 5 września liczę im 1 dzień. Zastanawiam się czy robić lst czy nie-może się ktoś wypowiedzieć czy faktycznie jest duża różnica w plonie ? Ciekawi mnie jak będzie wyglądać krzak bez treningu bo nie robiłem tak nigdy a na innym forum widziałem posty że nie ma praktycznie żadnej różnicy. Robił ktoś 1 odmianę z treningiem i bez ? Interesuje mnie różnica w plonie i czasie do ścinki. Z prawej amnesia z lewej cream candy.

up1.jpg

14. RastaMann

RastaMann Tuptuś

7 dzień,roślinki fajnie rosną. Korci mnie żeby zrobić je jednak bez treningu dla testu,za to dołożyłem jeszcze jednego cream candy i dzisiaj powinien wyjść z ziemi i polecą jak natura dała,ewentualnie będę rozchylać tylko kwiaty.

up2.jpg

15. RastaMann

RastaMann Tuptuś

11 i 6 dzień i wszystko cacy,zastanawiam się czy zacząć od 14 dnia powoli nawozić na flo czy od 21-Teoretycznie ziemia ma papu na 3 tyg. Podpowiecie mi kiedy zaczynacie nawozić na flo na ziemii z grow shopu ?

up3.jpg

Last edited: 16.09.2019 at 15:38
  16. ta na flo :DD
    masz tylko te AN mickro bloom?
    to na WEG chiociaz biohumus kup :D
    i ja bym juz polowe dawki na WEG dał bo duza dziołcha

17. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Tak tylko że te AN jest i na weg i na flo tylko dawkuje się to inaczej na jednym i drugim. Faktycznie wyżej się pomyliłem i miało być od kiedy zacząć nawozić na weg. Moderatorzy zróbcie coś z tym dodawaniem postów bo to trwa wieki !!

Last edited: 16.09.2019 at 16:25
  18. RastaMann

RastaMann Tuptuś

14 dzień,zmieniłem plany bo ten cream candy który dosadziłem się po prostu nie rozwiłał podobnie jak zkitlez który ostatni wyszedł. Domyślam się że albo lampa za słaba na 3 dziewczyny albo box po prostu na 2 i trza będzie się z tym pogodzić. Plan był taki żeby zobaczyć jak panny wyjdą bez treningu ale ta najmłodsza nawalała więc zabrałem ją z boxa a starsze położyłem bo zależy mi jednak na plonie. Być może zrobię taki eksperyment bez treningu za jakiś czas,wczoraj roślinki dostały pierwszą dawkę nawozu i teraz wygląda to tak:

up4.jpg

up5.jpg

up6.jpg

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...