1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Amensia XXL, Punk Devil - HPS [100w] - [0,25m]

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez Moonweed w dniu 03.10.2018

1. Moonweed

Moonweed Kumaty

Serdeczne ukłony Panie i Panowie! ;)

Jako małe dziecko lubiłem bawić się autami. Dziś jestem dużym dzieckiem i powracam do tej zabawy.

Auta w kolekcji
    Auto Amnesia XXL (silnik 11 l, Plagron, wersja Light)
    Auto Punk Devil (silnik 1.5 l, Plagron, wersja Light)

(podziękowania dla PanPestka.pl)

> Garaż: 50 x 50 x 140 cm
    > Reflektory: 100w HPS (spektrum flo)
    > Wentylacja: wentylator 125 mm + filtr węglowy 150PL + wiatraczek komputerowy
    > Oleje napędowe: Plagron - Power roots, Pure zym, Green sensation, Terra grow & bloom

Zdjęcia poglądowe

Amnesia

Punk Devil

Garaż

Fakty
    1. Auta trafiły do kolekcji tydzień temu, natomiast zapaliły dopiero 1 października (22:00).
    2. Do tej pory podlewam jedynie Power roots - 1 ml / L co 2 dni
    3. Zamierzam robić LST bez żadnych dodatkowych eksperymentów.
    4. Zamierzam dać im się wyciągnąć i wtedy podsypać aż pod samą górę.

Zostałem już wyśmiany za obklejenie folią aluminiową, więc tego mi nie wypominajcie ;d Dziękuję z góry za aktywność, pomoc, uwagi, zjebki, niecenzuralność itp. Równie serdecznie pozdrawiam ;)

Last edited by a moderator: 13.10.2018
    Ryjek, redisTUO, ciasto and 1 other person like this.
  2. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Kontakt otuliny z filtra I odblysnika moze spowodowac maly pozarek,nie wiem jak bardzo Ci sie nagrzewa odblysnik?
    Powodzonka bede sledzil postepy.

Ryjek and Moonweed like this.
  3. Moonweed

Moonweed Kumaty

Trafne spostrzeżenie marco ;d
    Sprawdziłem i boki odbłyśnika jakoś mocno się nie nagrzewają, więc raczej luz. Ale tak czy siak odsunąłem 2 cm dalej "w razie wu".

Dzięki!

4. Tsubasa

Tsubasa Wiedza nadprzyrodzona

Powodzenia ;d

Moonweed likes this.
  5. Moonweed

Moonweed Kumaty

UP #1

Amnesia chyba nie bez powodu ma XXL w nazwie. Po 4 dniach wygląda tak:

Amnesia > [​IMG]

Punk Devil > [​IMG]

Wspólne > [​IMG]

Info

Temperatury: noc 20 °C / dzień 28 °C
    Wilgotność: noc 60% / dzień 50%
    Nawozy: Power Roots
    Światło: 22/2

1. Co 2 dni dostają wodę z Power Roots (1 ml / L). Amnesia około 300 ml, Punk Devil ciut więcej niż 50 ml.
    2. Oba planty zostały podsypane ziemią, więc coś czuję, że już za parę dni wystrzelą.
    3. Na Amnesii będzie wykonywane LST, a na Punku inny eksperymentalny trening.
    4. Z pomocą tsubasy zdiagnozowaliśmy, że promieniowanie cieplne wpływa na te termometry. Od teraz jest przykryty kawałek kartonu (rolką od papieru haha).

Pozdro!

Last edited: 06.10.2018
    Ryjek likes this.
  6. Też mam tą Amnesie XXL :) rośnie jak szalona! Niestety wielka nie urosła pa LST ale za to daje fajny plon :) jeszcze 3 tyg i mogę kosę robić:) Miałem to samo z AXXL na początku, mimo, że miała full światła to skubana wyciągała się, ale po wsadzeniu do doniczki momentalnie zastopowała i zaczęła puszczać srogie liście ;d

Powodzonka!
    Będę obserwował!

Moonweed likes this.
  7. Moonweed

Moonweed Kumaty

Wiesz co, akurat u mnie to było 'wyciągnięcie' kontrolowane. Dałem im się wyciągnąć przez pierwszy dzień, a później podsypałem aż po same liście, żeby zaczęły budować lepszy korzeń. Nie wiem, czy to tak działa, ale wydaje się logiczne, więc tak też zrobiłem ;d
    Co do srogich liści to masz 100% racji, dojebanie wielkie rosną na tej Amensii ;d Za parę dni zrobię UPa, bo aż sam jestem zdziwiony jak ona zapierdala.

Dzięki i pozdro! ;)

Happybob likes this.
  8. Jak tak samo, wsadziłem bardzo głęboko do ziemi :);d i efekt bardzo ciekawy.
    Niech rośnie zacnie! :)

9. Moonweed

Moonweed Kumaty

UP #2

Mamy dzień 11. Jestem happy ;)

Wczoraj dowiedziałem się, że ta lampa 100W ma tylko 8800 lumenów... kosmos kurwa...
    Jak ktoś ma w piwnicy jakiegoś HPS 150W wraz z balastem, proszę o PW :]

Amnesia XXL

[​IMG] [​IMG]

Punk Devil

[​IMG] [​IMG]

RAZEM

Info

Temperatury: noc 22 °C / dzień 29 °C
    Wilgotność: noc 70% / dzień 55%
    Nawozy: Power Roots, Terra Grow
    Światło: 20/4

1. Amnesia: dostaje 400 ml co 3 dzień (do tej pory cały czas Power Roots 1ml/L + dwa razy Terra Grow 0,5 - 1,2 ml/ L).
    2. Punk Devil: dostaje 100 ml co 3 dzień (te same nawozy, co Amnesia)

Pozdro!

Ryjek, Antonia and koleszka84 like this.
  10. Tsubasa

Jak na 8.8 k idzie zajebiscie. A w tym sreberku to korzonki pieczesz? ;d

Moonweed likes this.
  11. Moonweed

Moonweed Kumaty

Najak ;d Temperatura 30°C na 95000 minut i wtedy wychodzą idealnie dopieczone planty podobno.

Też mi się wydaje, że coś za dobrze idzie. Tak jak na giełdzie... jak taki wzrost, to w końcu coś musi pierdolnąć. Zobaczymy haha

Tsubasa likes this.
  12. Moonweed

Moonweed Kumaty

UP #3

Mamy dzień 18. W garażu znajduje się ferrari i maluch.

Ogólnie to nieźle się zajebałem w tańcu i ostatni tydzień zleciał mi jak 2 dni... podobnie było z podlewaniem ;d
    Ta uprawa to też duży pech co do liści... już 5 szt poszło do kosza przez przypadek/niefart.

Amnesia XXL

[​IMG] [​IMG]

Punk Devil

[​IMG] [​IMG]

RAZEM

Info

Temperatury: noc 19 °C / dzień 27 °C
    Wilgotność: noc 70% / dzień 50%
    Nawozy: Power Roots, Terra Grow

1. Amnesia: Idzie chyba aż nadto dobrze. Po kilku etapach LST ma już 10 fajnych szczytów, a kolejne w drodze.
    2. Punk Devil: Nie do końca polubił suszę (120 ml tydzień temu) + wywalił niedobory. Dzisiaj urwałem przez przypadek 2 zdrowe liście. Korzeń wygląda dobrze, więc podleję z większą dawką terra-grow i liczę, że za parę dni odbije.
    (jeśli nie, to będę się Wami posiłkował haha)

13. przezorny

przezorny Inspiracja

Dobrze Ci to idzie, ja miałem hps 150 razem z balastem, ale poszła jakiś czas temu dla jednego z tego forum. Tak trzymaj i pilnuj by nie przegrzać boksa:)

Moonweed likes this.
  14. Tsubasa

Kto trzyma w garażu Ferrari razem z maluchiem?

Moonweed likes this.
  15. Ryjek

Ryjek Weteran

szatańsko leci ta amnesia =)

Moonweed likes this.
  16. Moonweed

Moonweed Kumaty

No to się spóźniłem. :/ Już i tak pewnie przeciągnę na tych 8k lumenach. A co do przegrzania to pod tą lampą nie wchodzi w grę haha dzięki!

No ja, a kto! ;d Kolory trochę wybladłe na maluchu, ale pojedziemy do lakiernika, ztuningujemy trochę i będzie Porsche za parę tygodni ;d

Lepiej bym tego nie ujął. Sam jestem zdziwiony, szczęśliwa pecha ;d

17. Moonweed

Moonweed Kumaty

UP #4

W garażu dzień 25. Jakoś to idzie do przodu. Nie wiem czy z szałem czy bez szału, ale nie narzekam.

Amnesia XXL
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Punk Devil
    [​IMG] [​IMG]

RAZEM

Info
    Temperatury: noc 18 °C / dzień 26 °C
    Wilgotność: noc 75% / dzień 55
    %
    Nawozy: Power Roots, Terra bloom, Pure zym (Amnesia) / Power Roots, Terra Grow (Punk Devil)

1. Amnesia: Powoli chyba wchodzi na flo (wczoraj dostała pierwszą dawkę Terra bloom i Pure zym. Jest pełna wigoru i tak liściasta, że odechciewa się robić dalsze lst. Zastanawiam się nad ucięciem liści, aby odsłonić kolejne odrosty aktualnych szczytów.
    2. Punk Devil: Ewidentnie ma jakiś problem - myślałem, że może problemy z pH, ale wtedy na Amnesii też by były. Możliwe, żeby były spowodowane zbyt bliskim ustawieniem nawilżacza?

Ryjek, Antonia, ciasto and 2 others like this.
  18. QrczaK

QrczaK Tuptuś

Ciekawe odmiany i elegancka relacja. Poprzedni krzaczor wspaniały oby te dorównały majestatem ;) powodzenia życzę!

Moonweed likes this.
  19. Moonweed

Moonweed Kumaty

UP #5

Dzień 37. Już czuję, jak długo amnesia będzie dochodzić pod tą lampą. Szkoda gadać :P
    Punk Devil zamula z mojej winy. Korzeń ma taki, jakby ktoś perukę założył na butelkę, ale pewnie nie odbije.

Amnesia XXL
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Punk Devil
    [​IMG] [​IMG]

RAZEM

Info
    Temperatury: noc 17 °C / dzień 26 °C
    Wilgotność: noc 80% / dzień 55%
    Nawozy: Power Roots, Terra bloom, Pure zym

GoHan, Ryjek, Antonia and 2 others like this.
  20. lap like i bd patrzyl bo tyz mam punka tylko w fiolce poki co

Moonweed likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi