1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Amatorskie zdjęcia

Dyskusja w dziale Kącik artysty rozpoczęta przez niedorzecznosc w dniu 01.04.2014

1. niedorzecznosc

niedorzecznosc Błyskotlwy

Witam witam a więc zauważalny że nikt wcześniej nie chwalił się swoimi poczynaniami z aparatem fotograficznym
    z tej okazji chcę zacząć ten temat i zachęcać innych do chwalenia się swoimi zdjęciami rożnego typu i rodzaju na wstępie powiem że wszystkie zdjęcia były robione telefonem i na nim przerabiane. Zdjęcia może nie są najlepszej jakości ale cieszą oko ;)
    chcę podkreślić że najbardzeije lubie pstrykać zdjęcia wschodow i zachodow słońca ;p

View attachment 17985 View attachment 17986 View attachment 17987 View attachment 17988 View attachment 17989 View attachment 17990 View attachment 17991 View attachment 17992 View attachment 17993 View attachment 17994 View attachment 17995

Mam nadzieję że ta mała galeria mojej twórczości komuś się to spodoba ;d
    pozdro dla wszystkich użytkowników forum :rastaman:

Attached Files:

2. niedorzecznosc

3. niedorzecznosc

4. Wujo

Wujo Guest

osobiscie foty w poscie pierwszym bardziej mi sie podobaly :) ale blant za zajawe ;]

niedorzecznosc likes this.
  5. Giecik

Giecik Forumowy guru

Cieekawe ;] jak masz zajawke na takie cus to zainwestuj w dobry aparat efekt jest wtedy 100% lepszy ;] pozdro z blantem

niedorzecznosc likes this.
  6. niedorzecznosc

12 people like this.
  7. Pawlak

Pawlak Forumowy guru

Mi się podoba :)

1 person likes this.
  8. niedorzecznosc

Dzięki
    postaram się wrzucić jeszcze więcej fotek ale muszę najpierw je zrobić ;d pozdro

1 person likes this.
  9. Pawlak

Pawlak Forumowy guru

6,8,9,10 najlepsze uwielbiam takie widoki :)

10. A$AP ROWER

A$AP ROWER Guest

Naprawdę fajnie się ogląda Twoje zdjęcia. Dawaj ich więcej, jest zapotrzebowanie :)

11. arrow

arrow Autorytet

3 people like this.
  12. A$AP ROWER

A$AP ROWER Guest

Ładne różowe niebo. Uwielbiam oglądać takie ciekawe zdjęcia :)

13. arrow

arrow Autorytet

No czasami ciekawe rzeczy dzieją się na niebie

14. BuchNaRaz

BuchNaRaz Błyskotlwy

To może i ja dodam swoje amatorskie zdjęcia ;d Konik polny na ścianie budynku gospodarczego: [​IMG] Poszkodowana ważka (miała ułomane jedno skrzydło, które zerwała do końca, dlatego nie odlatywała), robione z pomocą lupy :) : [​IMG] [​IMG] Podobnych zdjęć tej ważki mam ok. 40. Wybrałem najlepsze moim zdaniem ;d

6 people like this.
  15. A$AP ROWER

A$AP ROWER Guest

Fajnie te skrzydła widać, taka siateczka :)

16. dzonson.

dzonson. Weteran

pragnienie nie ma sznas :) [​IMG]

10 people like this.
  17. bez nicku

bez nicku Geniusz

A szukając dziś spota,bagienne tereny natknąłem się na takie coś ;d porośnięte mchem i "coś" co przypomina mj ;d

3 people like this.
  18. Mucha!

Mucha! Weteran

ostatnio załapałem zajawkę na zdjęcia i pomyślałem że też coś wrzucę ;d

1 person likes this.
  19. A$AP ROWER

A$AP ROWER Guest

Attached Files:

2 people like this.
  20. Crash_Kush

Crash_Kush Weteran

No teraz trochę mojej amatorszczyzny. Są też zdjęcia przesiąknięte HDRem o którym wspomniałem - pierwsze trzy. Później trochę ptaszków, krajobrazów i natury. Jak będzie się podobać to mam tego jeszcze trochę więc może wrzucę. Niektóre foty są robione analogami. Zresztą widać po jednym, które było robione w lustrze na samowyzwalaczu ;d
    Trochę ryzykuję postaciami ale jest to na tyle niewielkie ryzyko, że zaryzykuję. Tym bardziej, że to stare foty i chyba osoby na nich nie wiedzą o ich istnieniu ;d

10 people like this.