1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Al e al

Dyskusja w dziale Media, prasa, wywiady rozpoczęta przez mr.nikt w dniu 04.03.2018

1. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

[​IMG][​IMG][​IMG]
    .....Jeden z najlepszych aktorów wszech czasów , który stał się legendą dzięki jednej roli.Jest niemiły , chamski , i mało rozgarnięty . Żyje za mniej niż da się wyżyć . Spotykamy się na tarasie .Al siada ze swoim cappucino.Dziwnie zdejmuje piankę łyżeczką . Wszystko ląduję na spodku . Jak sam twierdzi , ze względu na alergie pozostaje w okularach przeciwsłonecznych . TA JASNE ALERGIA . Za co oczywiście bardzo przeprasza .Bezkompromisowy , naturalny , zawsze jest sobą i nie nawidzi kretyńskich odpowiedzi . Chcecie więcej takich epitetów przeczytajcie wywiad . Teatr jednego aktora .Chłopak który w młodości się jąkał , nie przebierając w słowach opowie wam dosłownie wszystko , o dorastaniu , pierwszym sexie i walce z nałogami . Którą oczywiście przegrał...W prawdzie życie to nie bajka . AL e tu wszystko jest możliwe oto człowiek z naszej bajki . Dawno dawno temu ...a może nie dawno w sumie chyba nikt nie wie ....AL e AL dziś jest jakiś spięty na początek nikt zada pytanie no stres
    Nikt.
    AL dla kogo pracujesz ?Kto cię sponsoruję ?Jak masz na imię ?
    AL.
    nie wiem nie wiem nie wiem mam nadzieję że pomogłem .
    Nikt.
    Jak nosić kalesony bez obciachu ?
    AL.
    Wiem , że wyglądam w nich sexownie .Mnie wystarczy błysk w oku mojej ukochanej , kiedy je ubieram.
    Nikt.
    Jak trudno jest ci dzisiaj pozostać w trzezwości ?
    AL.
    Dzień w dzień potrzebuję dodatkowego kopa . W domu mam pełno wszystkiego , nie chcę nie umiem nie potrafię nie rozumiem .Nawet nie kocham samego siebie.
    Nikt.
    Sekrety twojej figury ?
    AL.
    Już jako 3 latek zaczołęm tańczyć . Ćwiczyłem balet klasyczny . W wieku 10 lat dostałem się szkoły Teatru Wiejskiego . Dzieciństwo upłynęło mi na tańcu , 6 godzin dziennie poświęcałem na balet.
    Nikt.
    Studiowałeś ?
    AL.
    Tak projektowanie mody , wychowanie fizyczne a także administrację . AL e niczego nie ukończyłem , bo nic nie dawało mi tyle radości co bycie cieciem i grow .Teraz jestem szczęśliwy uprawiam uprawiam uprawiam al e jak nie uprawiam śpię .
    Nikt.
    Masz jakiś fetysz jak wielki to fetysz ?

AL.
    Uwielbiam chować się w nocy w szafie zmoczony i podniecony z powodu myśli o nieumyślnie niedomkniętych drzwiach ...telepać ze strachu czy zapach rozszedł się po całym osiedlu . Po za tym mam setki par sportowych butów . Na pudełkach zaznaczony ich kolor i styl , żebym wiedział co jest w środku . Moja garderoba wygląda jak sklep obuwniczy . Wkurza to Peg sama ma tonę ciuchów , al e mimo to uważa , że ja mam dużo za dużo.
    Nikt.
    Na co oprócz ziemi wydajesz pieniądze ?
    AL.
    Lubię dobre buty , lubię też coś kupić swojej kobiecie .Jak zgłodnieję na mieście to jem , nie jadę do domu wpierdalać kanapek .Żyję ! Gdybym był bogaty założyłbym fundację leczenie zwierząt .Al e sadzę , że w życiu będę bogaty raczej w doświadczenia , niż w pieniądze ( śmiech )
    Nikt.
    Jak patrze na twoje projekty wszystko leci u ciebie bez problemowo , jaką wodą podlewać planty ze znanych sieciówek ?
    AL

Nie wiem, nie mierzę pH, nie znam się ;d Każda woda będzie dobra, pod warunkiem, że... się jej wyreguluje pH ;d
    Lubię czasem pogrzebać przy roślinach. Raz dałem się namówić na samopas i wynudziłem się setnie.
    Tak przynajmniej jest ten dreszczyk emocji - spierdolę coś tym razem czy nie? ;d

"Męcz mnie, dręcz mnie zręcznie." ;d

Nikt.
    Nauczysz nas jeszcze czegoś mistrzu ?
    AL.
    Uprawa to nie matematyka , o czym przekonuję się każdego dnia , wiele czynników ma wpływ na to ile wody wchłania roślina .
    Temperatura i wilgotność w boxie , rozmiar doniczki , efektywność wentylacji , właściwy bądż niewłaściwy rozwój korzeni itd. itp.
    Ja akurat wolę podlewać mniejszą ilością wody , a częściej , sam sobie wkręcam , że dzięki temu mam jakąkolwiek kontrolę nad roślinami i w razie jakichś kłopotów mogę szybko reagować . Chodzi mi o oznaki niedoborów czy przenawożenia . Jeden leje przykładowo po 2 litry , ja po 350 ml , al e gdyby się zastanowić , to różnicy właściwie nie ma . Ma dwa razy większe donice , podlewa co 4 dni . Ja do 9 litrowych leję leję teraz już dzień w dzień po 350ml,czasami co drugi.Powiedzmy przez 4 dni trzy razy podlewam po 350ml , co daje 1050ml na doniczki dwa razy mniejsze . Pomnóż to razy dwa i wychodzi...2,1 litra . Może na próbę dam im pół litra na głowę , tylko boję się żeby jakichś głupot nie zaczęli robić .

:Pener:Staram się tak , al e z lenistwa leje "na macanego". Lewą ręką "badam"wśród liści gdzie są krawędzie doniczek , a prawą czerpie wodę z miski i leje kubkiem każdej po kolei z góry . Pełna amatorka , jak zawsze u mnie.Lubię ruch i kocham rośliny , czerpię radość nawet z tego ich przestawiania . Przecież żeby je podlać nie muszę wyrzucać z namiotu wszystkich . Muszę tylko wpełznąć pod lampy żeby do nich swobodnie sięgnąć.

No i co Wy na to wszystko Koleżkowie, Herbatnicy i Grzechotnicy moi..?;d
    Prawda, że gęsto i zielono tam jak w samej Patagonii?

Człowiek bije się sam se sobą , z jednej strony chciełby dać im puchnąć w nieskończoność , z drugiej już by nabił lufę
    :roluje:Gdybym uprawiał jedną czy dwie rośliny , zadręczyłbym je na śmierć swoją nadopiekuńczością , a tak to nie jestem w stanie.
    Nikt.
    Jak ty to robisz ?
    Al
    Trening , trening , trening bez opierdalania i nie ma lipy.Upór amatora .EEE ja jestem marnym stażystą na dorobku . Jeśli ktoś ma się czegoś ode mnie nauczyć , to wyłącznie na moich błędach .Zawsze wiem co robię , a jeśli nie wiem , to udaje że wiem ...
    Dobra, bez jaj - próbuję, uczę się, testuję, może tylko na nieco większą skalę niż większość podobnych mi amatorów.
    Fajnie, że sporo Osób się tym moim poczynaniom przygląda, ale póki co te moje fotorelacje poprawne są tylko pod kątem ortografii ;d
    PS. Przeważnie.
    Należy to robić tak żeby następnego dnia ktoś uścisnął Ci dłoń z podziękowaniem , a nie pomścił za plecami i ubliżał od najgorszych . Nigdy nie poczęstowałbym nikogo czymś czego sam nie spróbowałem . Taki ze mnie Al .

[​IMG][​IMG][​IMG]
    Nikt.
    Twoje fotorelki są nie do podrobienia i większość się powinna z nich uczyć .
    Al.
    Dzięki za podtrzymanie na duchu . Masz rację , lepiej uczyć się na cudzych błędach , a ja nadaję się do tego idealnie. Kiedy mnie to jara . Jestem prawie gotowy na bezlitosną krytykę .
    haha
    Nikt.
    Grażyna opowiedz coś o niej .
    Al.
    Za każdym razem gdy otwierałem namiot cały aż się trzęsłem czy przypadkiem w ostatnich godzinach nie wystrzeliła tak w górę , że z głodu zeżarła wszystkie inne krzaki nawilżacze i hpsy
    . Stan Grażyny cały czas był ciężki , al e stabilny . Od samego początku rokowania nie były zbyt pomyślne , całe jej życie przypominało wegetację . Specjaliści nawet mówili anonimowo , że Grażynka już do końca swoich dni może pozostać....
    ... ROŚLINĄhaha Nie wiem czy ktokolwiek to zauważył , że poza jajcami i totalnym luzem , w jej fotorelacji znajdowały się dotąd wszelkie najdrobniejsze szczegóły - od sprzętowych poczynając , poprzez nawożenie , na drobiazgach związanych z planowanym treningiem kończąc....?

Grażynka zaczęła szczytować ;d
    Podczas gdy ja pochłonięty byłem ścinaniem i związywaniem jej koleżanek, Grażynka gdzieś po cichutku, z boku
    zaczęła szczytować!
    Okazuje się, że z tym liściem na głowie w kształcie pióropusza to była zmyłka i tak naprawdę jednak nie będzie on pełnił roli
    głównego szczytu, a wiem to stąd, że ten właśnie jej wyrósł... z boku haha Pomieszanie z poplątaniem u tej dziewczyny
    :witch:
    Teraz wygląda to tak, że w górę pnie się największy jej liść, a z łodygi w bok wystrzelił chyba szczyt alebeka

Sama sobie trening zrobiła haha

Co Wy na to?

Ekscentryczna roślina haha
    Całe życie słyszę: nie martw się Al, nie liczy się rozmiar, tylko technika, to i konsekwentnie tego się trzymam alebeka
    Nie zapominajmy, że w tym wszystkim najważniejsza jest dobra zabawa... i Grażyna haha

Grażyna jest tak wykręcona, że może najpierw zakwitnąć, a dopiero potem wegować alebeka

Pocieszna Grażynka.

Ta dziewczyna, ta dziewczyna - to Grażyna :oczy:

Ćwicz ćwicz ćwicz po prostu zrób to , śpiesz się po woli . Nigdy się nie poddawaj . Ból minie duma pozostanie . Dogadaj się .Bądz odpowiedzialny .Przełam się .
    Po prostu staram się dać ludziom rozrywkę . Poświęcenie się ma wile twarzy , jedna z nich to wysłuchanie na pierwszej randce wynaturzeń głupiej panny tylko po to żeby finalnie ją puknąć w nerkę .

Kiedyś wspaniale było być facetem. Kobiety miały nas zadowalać. Zajmowały się dziećmi, a my wychodziliśmy się zabawić. To naturalny porządek rzeczy .
    Ktoś powiedział kobietom, że powinny zacząć cieszyć się seksem . Teraz to lubią , al e to praca dla nas . Wszystko jest dla nas pracą . Ta cała równość nas zabija .

[​IMG][​IMG]

--- Dodano ---

[​IMG][​IMG][​IMG]

Nikt.
    Mistrzu nawijaj o sobie do bólu nawijaj .
    AL.
    Uważasz , że jestem ofiarą ? Tylko dlatego ,że mam śmierdzącą pracę , której nie nawidzę , rodzinę , która mnie nie szanuje . Kiedy budzę się każdego ranka , to wiem ,że nic się nie polepszy , póki się znów nie położę .Więc wstaję , wypijam rozwodnionego tanga i zjadam zamrożone pop tart , siadam do mojego samochodu , który nie ma tapicerki ani paliwa , al e ma 6 rat do spłacenia i walczę z korkami tylko po to ,by mieć zaszczyt nakładania tanich butów na rozszczepione kopyta grubych bab . Nigdy nie zagram w futbol tak jak myślałem że zagram , nigdy nie dotknę pięknej kobiety i nigdy więcej nie zaznam radości jechania samochodem bez torby na głowie . Al e nie jestem ofiarą .Ponieważ mimo tego wszystkiego ja i każdy inny facet , który nie będzie tym , kim chciał być , wciąż gdzieś tam jesteśmy , będąc tymi , kim nie chcemy być , 40 godzi. tygodniowo , przez całe życie . I fakt , że nie włożyłem sobie pistoletu do ust , czyni mnie zwycięzcą !
    Nikt.
    Tak tak mów mów niech wszyscy dowiedzą się opowiadaj wszystko opowiadaj.
    AL.
    Nie zniknę tak po prostu . Jeszcze mnie zobaczycie . Gdziekolwiek gruba baba podetknie facetowi śmierdzącą stopę pod nos , będę na miejscu . Gdziekolwiek ktoś będzie chciał wymienić buty , które nosił przez trzy miesiące , będę na miejscu . Gdziekolwiek dzieci zostawią stare buty i zechcą wyjść w nowych , będę na miejscu . A kiedy słoń zacznie szukać partnerki ty będziesz na miejscu.
    Nikt.
    Zmieńmy temat bo zaczynasz gwiazdorzyć .Co było kluczem do sukcesu ?
    AL.
    Nie jem warzyw .
    Nigdy się nie poddaje.
    Nic mnie nie obchodzi , po prostu robię swoje .
    Być królem samego siebie .
    Choć ręce bolą , nogi bolą , wszystko boli , ręce do stóp wyciągnięte , nigdy nie przestane , nigdy nie pójdę na rentę .Choćby sił było brak zawszę będę orał jak ten stary trak natraktorze
    Patrzcie i podziwiajcie oto owoce pracy mojej .....

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

8 people like this.
  2. Wiadrolistka

Wiadrolistka Moderator Moderator

Haha haha haha

Dobre dobre, mr.nikt ;d

AL, taka sława, prasa, wywiady, sam mr.nikt zaprasza Cię na swój balkon.. Same profity i flesze, a Ty podjąłeś tak drastyczną decyzję.. Tak bardzo raniącą nasze konopne serduszka.

:odlot:

1 person likes this.
  3. Tsubasa

Tsubasa Wiedza nadprzyrodzona

Nawet mi się tego czytać nie chcialo. Ale zdjęcia spoko. ;)

1 person likes this.
  4. 2515

2515 Forumowy guru

Bardzo ładna uprawa. Jaka to odmiana ?

Już wszystko jasne...

Last edited: 04.03.2018
  5. judaista

judaista Geniusz

Tak tylko dopytam. Wg ciebie te twoje wypociny maja byc zabawne?

2 people like this.
  6. v3nom

v3nom Weteran

typ na siłę szuka atencji otoczenia i usilnie zwraca na siebie uwagę bez względu na treść postów i zawarty w nich sens także można przyjąć że "w jego oczach jest to zabawne"
    jak dla mnie to wołanie o pomoc ;d

4 people like this.
  7. DonPerignon

DonPerignon Autorytet

Napracowałeś sie...jesli tydzien nad tym myslales to szacun...ale czy nie lepiej bylo w inny sposob spedzic ten czas ;) pozdrO

8. uho667

uho667 Moderator Moderator

to fotki chyba ala a nie mistera nikt hehe

9. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Nie tydzień nie myślałem. Tylko grubo 2 tygodnie temu jak przeglądałem fr.Ala wpadłem na pomysł . Nie było mnie 2 tyg.pomysł siedział w głowie a wczoraj jak wystartowałem z małymi przerwami na to i tamto trwało to niespełna kilka godzin .Wywróciłem jego fr.i sobie napisałem .
    Czy ma być śmieszne nie chyba nie to po prostu zwykły wywiad. Zrobiony od tak w godzinach nocnych.
    To nie są moje wypociny odpowiedzi AL a są jak najbardziej jego skopiowane z fr. Zdjęcia też wszystko jest w jego fr.
    A czy się komuś podoba czy nie wali mnie to pisałem dla siebie do lustra....Zrobione z braku czegoś lepszego po jakimś czasie...Najważniejsze że dostałem za to pęge
    Zresztą sam nie wiem po co ja się wam tłumacze nie chcecie nie czytacie proste chyba nie !

1 person likes this.
  10. Al Bundy

Al Bundy Expert

Nawet nie wiem jak i czy wypada mi to skomentować, a już w ogóle przyznać się, że dopiero dziś wpadłem przypadkowo na to... "COŚ" ;f
    Powiem tak - czy się to wszystkim spodoba czy nie - czasami nadziwić się nie mogę i pojąć, że na Forum takim jak To ludzie mogą mieć
    aż tyle niechęci i wrogości wobec osób mających w sobie jakiekolwiek pokłady oryginalności. Ja rozumiem oczywiście, że nie wszystkim
    zachowanie i "twórczość" pana nikogo musi się podobać i nie każdy o ile ktokolwiek musi piać z zachwytu, ale gdzie, jeśli nie na takim
    właśnie Forum od ludzi oczekiwać można luzu, poczucia humoru i dystansu do otaczającej rzeczywistości? Mr.nikt przesadzał i to nie
    rosliny bynajmniej, spamował w fotorelacjach czy konkursach, co mu wytknięto i na co ja (jeszcze jako moderator) zareagowałem ustalając
    z nim jasne reguły - gdzie i w jakiej formie może się uzewnętrzniać. To - wbrew temu co myślicie - kumaty koleś, wiec założył sobie wątek
    i wystukał to na co miał ochotę. Nie robił tego w fotorelacji kogokolwiek z Was, nie spamował w żadnym konkursie, więc o co chodzi?
    Po co te docinki? Osobiście uważam, że elegancko sobie ze mnie zażartował, jakoś tam wyszydził moje "mądrości" fotorelacyjne i gitara nagitarze
    Ja osobiście chciałbym tu jak najwięcej takich barwnych postaci, a mniej smutasów i malkontentów. Działy offtop i Dobry Humor też
    powinny tętnić życiem. Pozdrawiam wszystkich optymistów! :Piwo:

11. 2515

2515 Forumowy guru

Historia Grażyny jak i sam wywiad, morał bardzo zabawny miał, choć nie lubię z byt długich czytać tekstów to, przyznać muszę że scenariusz do tej roli ... napisałeś... wyjechany jak dodge Ala ;d;d;d .

Last edited: 04.03.2018
  12. Wiadrolistka

Wiadrolistka Moderator Moderator

I WŁAŚNIE QWA MAĆ, MIĘDZY INNYMI DLATEGO, WŁAŚNIE DLATEGO A L TY TU JESTEŚ POTRZEBNY!!

Bo Ty masz to poczucie humoru, ten dystans, ten tumiwisizm jak trzeba, i ten pociskolizm jak konieczny.
    Po prostu.

13. Stary Zgreed

Stary Zgreed Banned

Ale ty jesteś męczacy...haha haha haha

1 person likes this.
  14. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Bywają w życiu chwile które wciąż trwają czas przemija a one pozostają . Bo osoby raz poznane na całe życie są zapamiętane .AL e al nie żartowałem sobie nawet tak nikt nie pomyślał . Ja po prostu miałem za dużo wolnego czasu . Nikt nie poradzi że się taki urodziłeś .
    pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego dla wszystkich ............

15. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Al ty jesteś zabawnyjapierdolejapierdolejapierdole

--- Dodano ---

https://youtu.be/3Uuw4RJG20U

1 person likes this.
  16. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

17. Stary Zgreed

Stary Zgreed Banned

Zacznij jakieś wiersze pisać,albo może jakaś proza...może nowelki...bo tak marnujesz potencjał na mulenie ludzi,napewno gdzieś znajdą się ludzie co docenią Twoją twórczość.

--- Dodano ---

...albo kanał na Youtube....''Nie wiem co ćpiem''

18. Gandalf.

Gandalf. Expert

dam ci sugestie mr.nikt
    zrob Alowi forumowy serial z jego fotorelacji ;d, bo ten pierwszy post jak pierwszy odcinek tak po spaleniu można to odebrać, a z tego co patrzyłem to on dużo tego tam ma u siebie

19. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

nieważne .....luz

--- Dodano ---

Nawet się nie pytam skąd w was nie wszystkich tyle nienawiści dlaczego chcecie przelać swoje flustrację na innych?

1 person likes this.
  20. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Gandalfie on ma tyle tego w swoich fotorelacjach że to serial by wyszedł AL e typu moda na sukces . Nasze wnuki by musiały to kończyć nagrywać . Tylko kto by wytrzymał na to patrzeć .
    ...a tak odbiegając ot tematu najbardziej barwna postać tego forum .

https://youtu.be/wEmJNgZcuTk

nasiona marihuany, nasiona konopi