1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

ak47 zmarzło w nocy, ścinać?

Dyskusja w dziale Kiedy ścinać rozpoczęta przez janekpoczatkujacy w dniu 03.10.2018

1. Witam,

Jestem początkujący, to moja pierwsza roślina, niestety chyba zmarzła w nocy gdyż było na minusie. Ogólnie osiągneła moim zdaniem niezły wzrost bo miała ponad 180cm. Czy mam już to ścinać? Mogło się zepsuć?

Proszę o szybką odpowiedź

Attached Files:

2. 2515

2515 Forumowy guru

Ona wygląda bardziej na zmokniętą niż zmarzniętą... Ona wchodzi w fazę dojrzewania, na ostatnim zdjęciu do ścięcia jeszcze trochę brakuje.

mr.dopek likes this.
  3. Super dobrze by było bo tak mi się wydawało że plony są jeszcze za małe. Jutro wieczorem dodam jeszcze zdjęcia bardziej dokładne. Jeszcze pytanie, na drugim zdjęciu widać opadnięte liście aż brązowe lekko, ogólnie jest ich więcej, pozbywać się ich od razu czy czekać aż w pełni wszystko dojrzeje? Warunki pogodowe są obecnie okropne, nie mam możliwości by roślinę jakoś przed nimi uchronić, w nocy i w dzień jest zimno, czy ona wgl w takich warunkach dojrzeje?

4. Heniekzbagien

Heniekzbagien Forumowy guru

To wygląda jak początek flo dopiero. Te czuprynki takie ledwo ledwo co. Ciężko będzie wg mnie. Kurde takie zajebiste lato miałeś i przespałeś sadzenie? Kiedy to to wysiałeś panie? Ludziom takie drzewa porosły że głowa mała ;d

5. 2515

2515 Forumowy guru

Jak będzie słoneczniej i cieplej w dzień to powinna.

6. Witam ponownie, dodaje kolejne aktualne zdjęcia, wygląda to niestety źle. Liście wszystkie padły, zostały praktycznie te na których są boby lecz od ostatniego razu nie zauważyłem zmiany w wzroście. Nie wiem czy to ścinać czy jeszcze nie, ogólnie z tym mi się nie śpieszy tylko jeśli mam czekać bez sensu na poprawę to po co. Mam świadomość tego jakie krzaczki urosły niektórym ludziom lecz ja zasadziłem to na spontana w słabym miejscu bo nie było gdzie. No i najważniejsze pytanie, będzie dało się tym skuć? Bo jakiś tam zapach ta roślinka jeszcze wydaje ;d

Attached Files:

7. LubięPaczać

LubięPaczać Błyskotlwy

ona jest jakby ususzona

8. Wiadrolistka

Wiadrolistka Moderator Moderator

Janek, bardzo mi przykro, ale Ty tu nic już nie zdziałasz.
    Ścinaj, co zjarasz to Twoje..

9. Wiadrolistka

Wiadrolistka Moderator Moderator

No i mi się sucha wydaje.. ale chyba na to byś Janek wpadł że sucho po prostu???

10. LubięPaczać

LubięPaczać Błyskotlwy

albo coś mu zjadło korzenie lub uszkodziło łodygę? Ludzie są przejebani - znają swoje rośliny, ich warunki a dają takie zdjęcia i oczekują cudu xd

11. No sucha zdecydowanie nie, była podlewana od początku do końca co 3, 4 dni, oczywiście im większa tym więcej wody. Jeśli korzenie to może nawóz? Na pewno nie przedawkowałem choć może jakiś lipny się trafił. No i rosła zajebiście do momentu mrozu w nocy bo u mnie dojebała raz ok -8

12. LubięPaczać

LubięPaczać Błyskotlwy

a no to chłopie jak było -8 to juz grubo. Taki mróz uszkadza tkankę w roślinie więc jeśli jest coraz gorzej z dnia na dzień to tnij żeby choćby 2g uzyskać

13. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

jak zmarzła nic juz z niej nie będzie .
    Jakie geny / odmiana bo ona nie ma szansy dojść ?

14. ak47
    PRZEZNACZENIE: Indoor / Outdoor
    GENY: Columbian, Mexican, Thai & Afghani
    TYP : Głównie Sativa
    CZASKWITNIENIA: 8-10 tyg.
    PORAZBIORÓWOUTDOOR: początek Października
    PLON(in/out): 450-600 g/m2 ; 450-550 g/roślina
    WYSOKOŚĆ(in/out): 70-140 cm ; 130–170 cm
    THC: 20%
    CBD: niskie

kupiłem takie nasionko, czyli ogólnie miałem pecha z pogodą?

15. LubięPaczać

LubięPaczać Błyskotlwy

raczej z klimatem. Początek pazdziernika to może w hiszpanii

16. Cherrissimo

Cherrissimo Tuptuś

Ja bym ją jeszcze trzymał.
    Roślina poczuła zmianę klimatu i pozbywa się niepotrzebnych liści wiatrakowych.
    Te przytopowe są dobre więc wywal oklapnięte wiatraki (doświetlisz topy) i czekaj.
    Teraz ma być pogoda na ponad 20st w dzień i ponad 10st w nocy i myślę, że nie zaszkodzi spróbować (w razie czego stracisz niewiele a te 2 tygodnie pogody dadzą jej sporo)
    Pozdrawiam

nasiona marihuany, nasiona konopi